Skocz do zawartości
zuse

[B5FL] Mój pomysl na LAMPY i przód

Rekomendowane odpowiedzi

Ja zamontowalem soczewki od audi A6 C6 i daleko swieca.. przynajmiej lepiej niz orginalne z passata.. ale wiadomo komus moze nie wystarczyc :-> Ale racja kolejna soczewka w lampie nie byla by zla :-) Jak bys chcial do tych drogowych dac xenon to szybko sie rozjasnia przetwornica denso od awensis mialem w vencie kiedys teraz szwagier ma podlaczone pod drogowe w audi A6 c5 i praktycznie nawet na oczku od razu swieci pelna moca zarnik na HID'zie bylo lekkie opoznienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będę tam pchał zenona, jakaś lepsza biaława żarówka będzie. Akurat te z audi to takie same jak moje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i koniec. Pomalowane i założone ;->

DSC_0050.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i efekt kozak. Ja prawdopodobnie zrobię quad xenon:P 4 soczewki Hella E55.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahah no to by było dopiero mega :-)) Będę obserwował :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie koledzy gdzieś foto Passata z 4 soczewkami? Kolejne pytanko czy warto kłaść hid(z systemem fast start) na drogowe światła?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HID w A4 ma szwagra brat i lekkiego laga maja z rozjasnieniem a szwagier w A6 ma przetwornice denso od avensisa i praktycznie od razu sie rozjasnia zernik przynajmiej szybciej niz w hidzie. Ja w passacie mam orginalne przetwornice i tez mam lekkiego laga. Wiec ciezko powiedziec.. A to opoznienie tez nie jest tak dlugie zeby mialo cos sie wydarzyc bo przeciez to tylko swiatlo dodatkowe..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja prawdopodobnie zrobię quad xenon 4 soczewki Hella E55.

Myślałem o tym w 3BG-tam jednak brakuje miejsca na drugą soczewkę E55-reflektor jest za krótki. Ba, kupiłem wtedy nawet drugi komplet reflektorów :) Może dałoby radę na siłę wcisnąć, ale soczewka prawie opierałaby się o szybkę. Dlatego odpuściłem.

Mimo wszystko w 3BG wyglądałoby to zacnie, jak w Phaetonie ;)

tez mam lekkiego lag

Co to jest "lag" :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lagi to inaczej mówiąc opóźnienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Myślałem o tym w 3BG-tam jednak brakuje miejsca na drugą soczewkę E55-reflektor jest za krótki. Ba, kupiłem wtedy nawet drugi komplet reflektorów :) Może dałoby radę na siłę wcisnąć, ale soczewka prawie opierałaby się o szybkę. Dlatego odpuściłem.

Mimo wszystko w 3BG wyglądałoby to zacnie, jak w Phaetonie ;)

 

Kupiłem soczewki specjalnie zrobione jako drogowe, miało być w reflektorze jako długie ale okazało się, że bardzo długie są soczewki. Jak uda mi się kupić E55 jakąś na próbę to będę patrzył, myślę, że do 3B wlezie bez problemu, a że będzie wysunięta w stronę klosza to już nie problem:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kupiłem soczewki specjalnie zrobione jako drogowe, miało być w reflektorze jako długie ale okazało się, że bardzo długie są soczewki. Jak uda mi się kupić E55 jakąś na próbę to będę patrzył, myślę, że do 3B wlezie bez problemu, a że będzie wysunięta w stronę klosza to już nie problem

Powodzenia w dłubaniu, bo jestem ciekawy projektu i będę go obserwować :)

W 3BG super wyglądałyby dwie soczewki:

http://forum.vw-passat.pl/threads/70746-Projekt-TRIXENON-w-3BG

Edytowane przez Krawcol82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam już reflektory na auto, więc swoje mogę wyjąć i dłubać, niemniej jednak brak czasu mnie zabija... Na pewno jak coś powstanie, to będzie nowy topic na to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba sie skuszę na hid w miejsce długich:) wybiorę zestaw z systemem fast start:) poza adapterem nic innego nie potrzebuje? Kupić żarnik h7 czy h7r?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności