Skocz do zawartości
Gość kasaar

Pomoocy. Co 100-500km wywala ten sam ...

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kasaar

Pomocy, co kilkaset kilometrow wywala ten sam blad 17755 / P1347. Za namową mecha wymieniłem czujnik na wale i wałku rozrządu rząd II. Dalej to samo z tym że częściej. VAG pokazuje przy teście wyjść >>zwarcie do masy sterownika wałka rozrządu rząd I. czy mam wymienić jeszcze ten sterownik?

A może lepiej - wymienić samochód???:confused:

Dzięki serdeczne za każdą pomoc. Nadmieniam, że mam paska 2,3V5 2001r.

Jakby nie ten upier..... błąd, to byłby wózek całkiem całkiem, a tak ciągle wrapiam gały na zegary, kiedy zaświeci się check engine.

Jeszcze raz dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

drugi rzad cyl na walku rozrzadu jest bez synchronizacji z walem.ktos wymienial rozrzad?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kasaar

podobno nie było takiej potrzeby. samochod ma przebieg 134000 km /potwierdzony w ASO/ a poza tym jest na łanćuchu.

znamienne, że błąd wywala kiedy pada deszcz. odczuwalny brak mocy, na VAG-u pokazuje zwarcie do masy sterownika wałka rozrządu rząd I, zwarcie do masy pompy wtórnego powietrza.

może jest gdzieś zwarcie w instalacji???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
błąd wywala kiedy pada deszcz

może jest gdzieś zwarcie w instalacji???

 

może być, wilgoć w trakcie opadów :) w moim wywala błąd czujnika temperatury cieczy chłodzącej tylko gdy jest wilgotno np. deszcz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek M

Witam. Posiadam Passata 2.8 V6 (AMX) 4 MOTION i u mnie wywaliło ten sam błąd a mianowicie (P1347) - Synchronizacja wałka rozrządu (rząd 2) do wału korbowego. Błąd przypisania. Co trzeba wymienic by się tego pozbyć i czy jest to coś poważnego jaki może być koszt zakupu i wymiany takiej części ? Dodam jeszcze że wykasowanie błędu pomogło ale tylko na chwile.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Który czujnik trzeba wymienić przy tym błędzie?

 

 

 

17755 - Camshaft Position Sensor 2 (G163) / Engine Speed Sensor (G28): Incor. Correl.

P1347 - 35-00 - -

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przestawiony rozrząd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności