Skocz do zawartości
Gość Leon1976

Otwieranie/Zamykanie szyb-wedle ich własnego uznania.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Leon1976

Nietypowy objaw jaki zauważyłem to przy otwieraniu i zamykaniu szyb z panela sterowania kierowcy. Nie zawsze chcą się otworzyć a czasami zamiast otwierać dalej, zamykają się. Sterowanie nimi z ich włączników przy drzwiach nie budzi żadnych zastrzeżeń. Zatem najlepiej będzie wymienić cały panel sterowania szybami z pozycji kierowcy czy doszukiwać się innej przyczyny tego zjawiska. Jeśli tak to jakiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej rozbierz boczek kierowcy i dostan sie do przelacznika a nastepnie sprawdz przewody od kostki az do drzwi. Mozliwe ze ktorys przewod sie przetarl i jest male zwarcie. Ja podobny przypadek dzisiaj przerabialem u siebie :611:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Leon1976

Niedalej jak wczoraj rozbierali mi drzwi żeby założyć central i nie zauważyłem żadnych przetarć ani uszkodzeń na przewodach (byłem osobiście przy montażu i patrzyłem gościowi na ręce jak robił)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj w takim razie wymontować panel sterowania kierowcy, rozebrać go i wyczyścić. Czasami zdarza się tak (jak było w moim przypadku), że dostaje się do środka mnóstwo kurzy i brudu, który powoduje brak styku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Leon1976

Wszystko super hiper ale jakiś osioł wymyślił tak małe śróbki na imbos francyski że nie idzie dostać klucza by to rozkręcić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Leon1976 to jest tzw torx ( chyba 4 )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Leon1976

Jak zwał tak zwał ale klucz nie idzie dostać!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W wiekszosci sklepow z akcesoriami elektronicznymi dostaniesz taki komplet kluczy (Torx). Lepiej zaopatrz sie w taki komplet, gdyz wiele elementow w Pasku jest wlasnie na takie sruby poprzykrecane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Leon1976

Miałem na myśli moją dziurę Leszno. Prawie po wszystko trzeba śmigać do poznania.

P.S. Jeśli nie znasz rozmiaru klucza na śróbkę to co robisz - zabierasz śróbkę i idziesz kupić klucz. Czyż nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Leon1976, dokładnie, ale skoro piszesz że nie do dostania - wywnioskowałem, że nie możesz dostać w żadnym sklepie. jeśli tak - pozostają sklepy internetowe :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Leon1976

Wszystko ok tylko jeszcze trzeba znać rozmiarówkę. Kupić klucz to żadna sztuka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Leon1976

EUREKA - rozebrałem, przeczyściłe ale tylne prawe okno niestety otwiera się tylko jak bardzo mocno nacisnę na guzik, a jeśli nie chce to podnoszę na otwarcie (przy zamkniętym oknie) i następnie mocno naciskam i w tedy zaskakuje. Co z tym jeszcze można zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale tylne prawe okno niestety otwiera się tylko jak bardzo mocno nacisnę na guzik, a jeśli nie chce to podnoszę na otwarcie (przy zamkniętym oknie) i następnie mocno naciskam i w tedy zaskakuje.

 

Wiesz, nie wiem jak inni ale ja nic z tego nie rozumiem. Może trochę jaśniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności