Skocz do zawartości
Gość lacho

Podpora wału napędowego W8 4-motion

Rekomendowane odpowiedzi

Gość lacho

Witam wszystkich. Chciałbym się dowiedzieć czy da się wymienić samą tą część (patrz temat), czy trzeba z całym wałem? Jeśli da się, to gdzie można ją dokupić? jaką polecacie?

Z góry dziękuję za pomoc!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to wygląda u ciebie ale pewnie tak jak u mnie wymiana cały wał .Koszt w aso to 3700 zyli .Fakt ja mam z 98 roku autko ale myślę że nie zmienili nic w tym temacie nasi sąsiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość lacho

No to mnie nie pocieszyłeś...Dziwne trochę jest to, że trzeba całość wymieniać. Ta podpora wygląda na taką część, która mogłaby występować samodzielnie. No trudno, może gdzieś używany wał znajdę... Miał ktoś inne doświadczenia w tym temacie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w innych markach, np opel można wymieniać samą podporę, nie wiem jak w vw...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też się ucieszyłem z tego faktu dzwoniłem do ASO jakiś tydzień temu. No uje....li takie cudo chyba tylko po to żeby zarabiać na nas. Ja bałem się że u mnie jest z wałem coś nie tak dokładnie z podwieszeniem ,ale okazało się że miałem dwie felgi krzywe i dla tego tak hałasował.Po wymianie felg nie odzywa się .

Edytowane przez jojo_32

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość luklawecki

Witam.

Na forum AudiKlubPolska o podporze jest kilka tematów i mowią że podpora pasuje od innych aut. Np A6 idzie podpora od tranzita...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam.

Na forum AudiKlubPolska o podporze jest kilka tematów i mowią że podpora pasuje od innych aut. Np A6 idzie podpora od tranzita...

 

Podpora z tranzita to do a4 my mamy toczka w toczke płytę podłogową jak a6 c5 i podpory są takie same

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podłącze się do tematu. W swojej B6 4motion zawadziłem podwoziem o glebe i pękła właśnie ta nieszczęsna podpora :( Stąd moje pytanie czy można zakupić samą podporę? czy konieczna jest wymiana całego wału? Jeśli tak, to przecież jest to trochę bez sensu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności