Skocz do zawartości
Preziu

III Ogólnopolski Zlot Miłośników VW Passata

Rekomendowane odpowiedzi

Gość biedrona
Byle nie KROPEK z TVN-u.

 

ja i tak nie jadę :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biedrona - ale przeciez nie miałem ciebie na myśli :rotfl: Nie pamiętasz tej zabawy, pt: "przygarnij kropka" :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość biedrona
Nie pamiętasz tej zabawy, pt: "przygarnij kropka"

pamiętam, pamiętam - z resztą to mnie też przygarnięto ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jas napewno jadę ale poczekam do konca kwietnia bo nie wiem czy z 2 czy z 3 osobami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dawaj suchy dawaj :D tylko tym razem uważaj na latające opony :rotfl:

Teraz wezmę swoją (od roweru) he he

Formularz wypełniłem i kase przelałem.

No to do zobaczyska. Teraz już nie odpuszczę tego sobotniego ogniska.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jest opcja żeby do was dołączyć na całą sobotę jakieś ognisko i bym wracał na swoje śmiecie. Czy jest ogólnie taka opcja żeby ludzie którzy nie zapłacili pobytu na ośrodku a należą do vw-passat.pl mogli dołączyć i wspólnie spędzić miły czas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesta taka opcja. Krystian305 sprawdz PW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka ;)

Z powodu awarii mojego bolida ( maglownica umarła ) http://forum.vw-passat.pl/showpost.php?p=245160&postcount=80 wpłacam połowę należności a na początku przyszłego miesiąca nadrobię zaległości.

Pozdrawiam Miłosz :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest jakieś minimum osób, które musza się zapisac czy po prostu musi być komplet i basta :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niebawem otrzymasz info, może nawet dziś/jutro na ten temat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co mi wiadomo musi być komplet :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
z tego co mi wiadomo musi być komplet :(

 

na pewno będzie komplet, z tego co wyczytałem i o ile się nie myle to brakuje jeszcze 80 osób, więc co to jest ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak ale weź pod uwagę że w tamtym roku czas wpłat był do czerwca a teraz do maja i tu może być problem :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
na pewno będzie komplet, z tego co wyczytałem i o ile się nie myle to brakuje jeszcze 80 osób, więc co to jest ;)

??? jestem w szoku??? Ale jeśli chodzi o ścisłość to brakuje znacznie więcej, bo 130 wpłat do minimum, które musimy zapewnić. Samo zgłoszenie to tylko deklaracja chęci, która do niczego nie zobowiązuje.

Jak pisałem wyżej niebawem będzie rozesłany mailing do wszystkich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
??? jestem w szoku??? Ale jeśli chodzi o ścisłość to brakuje znacznie więcej, bo 130 wpłat do minimum, które musimy zapewnić. Samo zgłoszenie to tylko deklaracja chęci, która do niczego nie zobowiązuje.

Jak pisałem wyżej niebawem będzie rozesłany mailing do wszystkich.

 

Chodziło mi o osoby, które zapłaciły i te, które sa chętne, razem wychodzi coś ok. 100. No ale od chęci do realizacji (zapłaty) czasami dłuuuuuuuga droga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znowu jest ta sama sytuacja co w tamtym roku :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość chelmi

polskie gownozjadztwo kolezanki i koledzy znow daje o sobie znac ... kasa zadna a fun z imprezy niepoliczalny i nieprzeliczalny, wiec nie rozumiem .... (tak samo nie rozumiem argumentacji, ze nie bedzie czasu, nikt nie da wolnego, ze trzeba sporo przejechac itd. - sorry jestem mocno zajetym czlowiekiem 20h/dobe w normie, ale dla takiego meetingu warto chyba wygospodarowac ten czas ? czy spedzic dwie godziny a ukochanym autku wiecej, zeby sie na niego dokulac ?!?)

 

sorry, ale jestem k...wsko bezposrednim czlowiekiem i nie lubie upiekszac rzeczywistosci ...

 

klaniam sie nisko po same ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
polskie gownozjadztwo kolezanki i koledzy znow daje o sobie znac ... kasa zadna a fun z imprezy niepoliczalny i nieprzeliczalny, wiec nie rozumiem .... (tak samo nie rozumiem argumentacji, ze nie bedzie czasu, nikt nie da wolnego, ze trzeba sporo przejechac itd. - sorry jestem mocno zajetym czlowiekiem 20h/dobe w normie, ale dla takiego meetingu warto chyba wygospodarowac ten czas ? czy spedzic dwie godziny a ukochanym autku wiecej, zeby sie na niego dokulac ?!?)

 

sorry, ale jestem k...wsko bezposrednim czlowiekiem i nie lubie upiekszac rzeczywistosci ...

 

klaniam sie nisko po same ....

 

dobrze gada, polać mu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobrze dobrze tylko że nam trza czynów tu słowa niestety nie pomogą :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Forumowicze

 

III Ogólnopolski Zlot VW Passat stąnał pod znakiem zapytania.

Sytauacja na dziś wygląda tak że mamy okolo 50 chętnych, 50 kolejnych osób zadeklarowało swoją chęc,ale nie usiciły opłaty za zlot i tym samym nie mają jeszcze zarezewowanych miejsc na zlocie.

Do 1 maja jesteśmy zobowiązani wpłacic zaliczke, a z tym wiąże się konieczność zaksięgowania wpłat od okolo 150 osob. W przypadku braku takiej ilości chętnych, żaden z organizatorów nie podejmie się ponoszenia konsekwencji w postaci pokrycia różnicy za brakujące osoby. Musicie zrozumieć, że wtedy zlot się nie odbędzie.

Do 15 maja musimy wyslac do osrodka końcową listę uczestników Zlotu (min 180 osób)

 

Pamiętacie zapewne jak fantastycznym przeżyciem były poprzednie Zloty Ogólnopolskie.

Wielu z Was już tydzień po zlotach deklarowało swoja chęc uczestnictwa w kolejnych Zlotach. Gdzie jest teraz Wasze zaiteresowanie, gdzie są Wasze chęci?

Pamiętacie te rozmowy przy ognisku, tańce do białego rana i rodzinną atmosferę? Chcecie żeby Was to w tym roku ominęło ?

Jeżeli nie zbierzemy wymaganej ilości osób bedziemy zmuszeni odwołac tegoroczny Zlot.

Czy chcecie aby tak sie stało ?

Jezeli nie chcecie zeby Was ominęło to szczególne wydarzenie jakim jest Zlot Ogólnopolski, zapisjucie się i uiszczajcie opłate zlotową JUZ DZIS. Nie zwlekajcie.

 

Informacje i zapisy na Zlot znajdują sie w wątku http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=21834

Mamy nadzieję ze zlot się odbędzie i Wszyscy bedzięmy się świetie bawic.

 

pozdrawiamy

 

Zespół Organizatorów III Ogólnopolskiego Zlotu VW Passat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności