Skocz do zawartości
Preziu

III Ogólnopolski Zlot Miłośników VW Passata

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nic nie chce mówić ale gdzie pokrycie deklaracji poniższych osób?

(2) Nuttie +1

(2) jozko +1

(2) Varcan +1

(2) matys9 +1

(2) Mildek +1

(2) marecek +1

(2) Saseta + Tymon

(1) Inimix

(2) sfaragdas + 1

(3) vwglo + 1

(2) dszyszko +1

(1) wiki

(1) the.wolf

(1) żwirek

(2) Bzyk + 1

(3) madziara + arkadi + 1

(2) Krusnik02

(3) pjotrm + 3

(1) Qwaq

 

Zostały 2 godziny...

 

kasę wpłacimy na pewno, ale mogę najwcześniej 10.05.2008.

może być ? w końcu to tylko 5 dni...:662:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mamy kilka tyś użytkowników ,jesteśmy naprawdę wielkim forum i kopalnią wiedzy w porównaniu do innych mnniejszych i tam się udają zloty ogólnopolskie czemu u nas ma się nieodbyć.....
no tak, ale pomimo kilkukrotnego mailingu zarówno na PW jak i na @, wątek zlotowy obejrzało tylko 2631 Użytkowników na prawie 10tys., wiec czego można sie spodziewać-niektórzy postrzegają forum w zupełnie innym świetle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wątek zlotowy obejrzało tylko 2631 Użytkowników na prawie 10tys.

No i żeby sie chociaz 7% nie zebrało z takiej liczby, to po prostu żenada :kwasny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość chelmi

tak to juz jest z "typowym elektoratem PiS(d)u", nasluchali sie swojego "g000ru" - "nie zostane premierem gdy moj brat bedzie prezydentem" i takie tam - i sa tego efekty, niby dorosli, powazni ludzie, a tu bec ....

 

mimo wszystko naiwnie wierze, ze sie odbedzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chętnie pojechał, ale dziś nie jestem w stanie się określić ze względu na charakter swojej pracy. Podejrzewam, że wielu forumowiczów jest w takiej sytuacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mimo wszystko naiwnie wierze, ze sie odbedzie

 

oczywiście, że się odbędzie, nie ma innej opcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...termin mija

135 osob wpłaciło po 135zł... eh zeby pomyslec w pore i uslalic cene zlotu 180zł :> wedle reguły wpłacilo by 180 osob :idea:

 

Preziu... wez tąkase do totomixa i obstaw cos ciekawego, moze akurat nazbieramy na zlot :D

aha tylko nie stawiaj na tych na "L" :D w sumie na tych na "J" tez nie :rotfl:

 

i na powaznie teraz

sutuacja jest do ***, nie ma sensu ciaglac kogos na siłe,

cała sprawa dała do zrozumienia, ze jednak wbrew obiegowej opini jestesmy mało zgrani, a do tzw rodzinnej atmosfery brakuje nam *** jeszcze dalej...

tęsknie za forum z przed dwoch lat... zlot był na 80 osob, ale na forum było zarejestrowanych ~600 unserów. Teraz mamy ~10 000 a na zlot nazbierało sie 135 osob... statystyka powala ;]

mimo wszystko mam nadzieje ze jeszcze sie cos da zrobic, bo z doswiadczenia wiem, ze dla tego małego %-a unserow ktorzy sa na liscie warto poświecic jeden weekend

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość chelmi

ja osobiscie oprocz zadeklarowanego juz wczesniej u Amcieja jednego usera - czyli chelmi+3 jestem w stanie 20-30 zeta od lebka dac wiecej, byleby sie zlot odbyl .... troche to karkolomne, ale pytanie ilu z was byloby w stanie oplacic tych 15-20 brakujacych miejsc .... (to juz zakrawa o desperacje ;) )

dobrej nocy, kimono mode [on]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość chelmi

s / ja osobiscie oprocz zadeklarowanego juz wczesniej u Amcieja jednego usera - czyli chelmi+3 / ja osobiscie oprocz zadeklarowanego juz wczesniej u Amcieja jednej duszyczki ponad stan z pierwotnej rejestracji - czyli, zamiast chelmi+2, jest chelmi+3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem w stanie trochę dopłacić tylko żeby spot się odbył.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak z innej beczki to bardzo się dziwię właścicielowi tego "ośrodka", że nie chce go wynająć 150 osobom. Jestem bardziej niz pewny, że tylku gości (nocleg z wyżywieniem i to na cały weckeend) trafia mu się nie więcej niż 5 razy do roku przy okazji jakiegoś wesela. Wiem, że niczego to nie zmieni, ale gość po prostu zwęszył interes i koniec kropka. Inna sprawą jest to, że spośród 10 tyś. userów nie może się znaleźć 180 ludzi, którzy chcą się spotkać i sobie pogadać. Mimo wszystko wciąż mam nadzieję, że się spotkamy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sluchajcie,

Zdecydowalismy sie (organizatorzy) na to, ze zaryzykujemy i wplacimy zaliczke.

Nie oznacza to jednak ze mozemy spoczac na laurach.

Jezeli nie uzbiera sie odpowiednia liczba ludzi, za reszte bedziemy musieli zaplacic z kwoty przeznaczonej na druki, identyfikatory, sobotniego grilla, piwko, nagrody etc.

Dlatego prosimy Was, rozmawiajcie ze znajomymi, naklaniajcie ich. Moze ktos z Waszych znajomych ma ochote spedzic weekend w milym towarzystwie i przy milej zabawie.

Ja naklonilem 5 osob, jezeli co drugi z Was przekona jedna osobe, bedziemy sie swietnie bawic.

Pomozcie nam. Ta impreza jest dla Was !!!

 

dziwię właścicielowi tego "ośrodka", że nie chce go wynająć 150 osobom

Suchy to raz, dwa ze chodzi tez o nasze bezpieczenstwo i naszych slicznotek (mysle tu o Paskach). Chcesz zeby odpoczywajacy przy podobnych trunkach co my inni wczasowicze, zaczepiali kogos z nas (nie daj Boze z nasze kobiety lub dzieci), przychodzili na ognisko i sie panoszyli (w weekend, w lato na urlopie na 99% nie beda trzezwi).

Wyobraz sobie tego konsekwencje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Preziu jasne że rozumiem i nie poddaję nawet tego pod dyskusję, ale chodziło mi raczej o to czy nie można już wzorem poprzedniego zlotu zamknąć ośrodka dla tych 150 osób. Przecież my i tak jesteśmy dla niego jak kura znosząca złote jajka. Ale ok, koniec roztrząsania tematu na który nie mamy wpływu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie można już wzorem poprzedniego zlotu zamknąć ośrodka dla tych 150 osób

W zeszlym roku bylo okolo 180 osob a i tak bylo ciezko, wiec nie sadze zeby sie zgodzil na to ze mu 25% osrodka bedzie stalo puste.

Osrodek ma 215 miejsc, wiec na 150 nie ma szans zeby sie zgodzil na wylacznosc.

 

MOBILIZUJCIE ZNAJOMYCH !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
(mysle tu o Paskach)
ej nie rozpędzaj sie tak :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w zeszłym roku też padł pomysł o dopłacie ale jakoś wyszło na prosto ;) jak trzeba do nie ma problemu z mojej strony ale w przyszłym roku już wiadomo, że trzeba organizować na znacznie mniejszą liczbę osób :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja moge pare złociszy dopłacić, obdzwoniłem kilku kolegów i to co mogłem to załatwiłem wiecej nie dam rady nikt mi nie potwierdził ze pojedzie wiec nie wypisuje zgłoszen. Liczę na to iż forumowicze w koncu sie spręża i zlot sie odbedzie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w zeszłym roku też padł pomysł o dopłacie ale jakoś wyszło na prosto ;) w przyszłym roku już wiadomo, że trzeba organizować na znacznie mniejszą liczbę osób :)

No i w takim przypadku - szukac nowej lokalizacji :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze na tą chwile jest, że się spotkamy w tym roku. A na przyszłość zlot trzeba faktycznie robić w mniejszym ale bardziej zgranym i zorganizowanym gronie.Tak aby to chętni na dołączenie się do grupy zlotowiczów starało się o miejsce a nie jak jak teraz aby się prosić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuje zbierac kase i zgłoszenia juz rok wczesniej:) Wtedy moze problem nie wystąpi. Zaznaczam, ze "moze nie wystapi".

Mysle ze mozna sobie zaplanowac urlop na jeden dzien rok wczesniej:), i przez rok nazbierac kaske

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności