Skocz do zawartości
Preziu

III Ogólnopolski Zlot Miłośników VW Passata

Rekomendowane odpowiedzi

A mi sie wszystko pomieszało:D heh to przez to beznadziejna maturę, bylem pewny ze to już teraz jest ten zlot, że tak wszyscy się spiesza z wpłacaniem pieniędzy... :ups:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A mi sie wszystko pomieszało:D heh to przez to beznadziejna maturę,

To patrz żebys na tej maturze nie pomylił przedmiotów i na polskim nie wrzucil paru zadań z matmy :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jest dobrze, 135 osób czyli brakuje jedynie 15 do pierwszego terminu, a potem jeszcze tylko 30.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do konca dzisiejszego dnia musi byc 150 osob

wiecej przeciagania struny nie bedzie.

Osrodek oczekuje pieniedzy na zaliczke, a nikt nie podejmie ryzyka wplaty zaliczki bez 150 osob.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to na zaliczkę już kasiorę przeciez masz. Te 15 osób przeciez dośle kase... mam przynajmniej taką nadzieję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Danek, ktorego wyrazu nie rozumiesz.

Jest jasno powiedziane, bedzie 150 osob, bedzie zlot (bedzie wpalacona zaliczka)

Nie bedzie 150 osob do konca dnia - zlotu nie bedzie, no jasniej tego nie potrafie napisac.

Jak jestes taki mundry to trzeba bylo sie zglosic jak byla poszukiwana osoba ktora ogarnie zlot i bys wzial odpowiedzialnosc FINANSOWA za to i juz.

Przeczytaj caly watek i nie wnerwiaj ludzi po dlugim weekendzie.

Ile razy mozna to samo walkowac.

:mur:

chyba ze zaplacisz roznice miedzy 135 a 180 osob z wlasnej kasy.

Jesli tak to ja czekam na przelew od Ciebie na 6075zl (135zl x 45osob) i zaraz jak go zaksieguja oglaszam ze zlot bedzie.

Pasi ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maciek - ale czego tak z D...Y strzelasz :?: Rozumiem wszystkie słowa, które sa zawarte w temacie. No i dla mnie na przykład słowa...

Osrodek oczekuje pieniedzy na zaliczke,

oznaczają, że ośrodek wymaga wpłaty pewnej ustalonej kwoty, jako zaliczki, no nie? A więc zaliczka oznacza część kwoty, jaka jest wymagana od osoby za jedno miejsce. Można się tylko domyślac, ze ta zaliczka ma byc w pełnej kwocie za 150 osób, bo docelowo musi być 180 - czyż nie?

Poza tym optymistycznie "założyłem", ze przeciez te 15 osób się znajdzie. Wiem, ze dziś jest poniedziałek i każdego wkurza to, ze do pracy musi wracac...

nie wnerwiaj ludzi po dlugim weekendzie.

...ale trochę wyluzuj, co :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Preziu nie denerwuj się, bo złość urodzie szkodzi. Wiesz niektórzy czytają tylko ostatnie strony watków, lepiej odpoczywaj po wekendzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie denerwuj się, bo złość urodzie szkodzi

brzydszy nie bede :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale nerwy panowie. Jak nie będzie zlotu to d...a. Mamy przekrój passaciaży. Niektórzy nie mają czasu, niektórzy są tutaj aby tylko być poinformowanym na temat swojego auta a reszta jest zakochana w swoim aucie i forum i ci są najważniejsi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy są jakieś znaki od reszty zapisanych, że wpłacą? Czy jest taka szansa? PREZIU, może wyślą Ci dziś potwierdzenia przelewów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie Prezesie Preziu kasa poszła dzisiaj, sory za zwłokę. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nic nie chce mówić ale gdzie pokrycie deklaracji poniższych osób?

(2) Nuttie +1

(2) jozko +1

(2) Varcan +1

(2) matys9 +1

(2) Mildek +1

(2) marecek +1

(2) Saseta + Tymon

(1) Inimix

(2) sfaragdas + 1

(3) vwglo + 1

(2) dszyszko +1

(1) wiki

(1) the.wolf

(1) żwirek

(2) Bzyk + 1

(3) madziara + arkadi + 1

(2) Krusnik02

(3) pjotrm + 3

(1) Qwaq

 

Zostały 2 godziny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

artmin - "wjechaniem" na ambicje - raczej nic nie wskórasz :kwasny: Różnie się każdemu układa i zdarzaja się "nieprzewidziane" sytuacje. Uwazam ze to trochę "niesmaczne" na siłe kogoś namawiać do czegoś...

 

To tylko moje subiektywne zdanie :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Danek, ja rozumiem, ale można by puścić info że sorki ale nie jadę, proszę mnie wykreślić z listy chętnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No z tym to sie zgodze - niech się określą: TAK :ok: czy NIE :dobani: Wtedy jakaś jasnośc bedzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli :( smutne :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to może osoby które nie są pewne czy będą mogły pojechać się zapiszą i zapłacą kasę,a jeśli nie wyjdzie im wyjazd to zrzutę zrobimy na zlocie za te 15 osób,aby się poprostu zlot odbył bo przy takiej małe różnicy to będzie poprostu kicha,mamy kilka tyś użytkowników ,jesteśmy naprawdę wielkim forum i kopalnią wiedzy w porównaniu do innych mnniejszych i tam się udają zloty ogólnopolskie czemu u nas ma się nieodbyć.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No łapcie za portfele czy też za TOKENY, co by internetowo kasę przelac. Bo już się zastanawiam, czy nie lepiej jechać na ZLOT BMW w weekend w Toruniu (podobno). Tylko mam problem, bo żadnej BEJCY pod blokiem nie ma i nie mam skąd znaczków pourywac, co by się zbytnio w oczy nie rzucać :hyhy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności