Skocz do zawartości
Gość fatboyx

Uszkodzony climatronic?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość fatboyx

Witam,

 

Wczoraj moja klimatyzacja zaczęła grzać. Ustawienie od LO do HI powoduje dmuchanie ciepłym powietrzem. Po włączeniu silnika wyświetlacz climatronica mryga przez klikanaście sekund, zapalają się wszystkie możliwe rzeczy na raz. Potem wyświetla poprawnie.

 

Samochodem nie da się jeździć - co robić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najszybciej to sie dowiesz podpinajac auto pod kompa i wtedy zobaczysz jakie ma bledy,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziadek

A sprężarka sie włącza?

Może nie ma wogóle czynnika w układzie albo jest go zbyt mało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fatboyx

Klimatyzacja działała po zimie bardzo ładnie. Z dnia na dzień padła i na pewno grzeje :) sprawdzałem teraz wieczorem jak się trochę ochłodziło. Gdzie w Warszawie mogę podłączyć się pod VAG-a oprócz ASO?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U Marka? :619: Prawie jak w ASO, nie robi różnicy :643: :564:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fatboyx

Okazało się, że rozleciał się jakiś zaworek i cały gaz wyleciał - dlatego climatronic zgłupiał. Po wymianie zaworu w ASO klimatyzacja działa bez zarzutu.

 

W ASO mieli takiego fajnego VAG, że dostałem wydruk na papierze termicznym z wypisanymi wszystkimi moimi usterkami po polsku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość barcio

witam. a ile zaplaciles za usuniecie tej usterki? bo ja mam podobnie i tez musze cos z tym zrobic...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hha
W ASO mieli takiego fajnego VAG, że dostałem wydruk na papierze termicznym z wypisanymi wszystkimi moimi usterkami po polsku :)

 

 

To był conajmniej VAS 5051

 

104463823

 

 

lub VAS 5052

 

104463823_3

 

 

Oczywiście jest dostępny poza ASO ale cena .................

 

HHA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fatboyx

Klimatyzacja działała 2 dni. Potem znowu to samo. w ASO się na niczym nie znają wymienili nie to co trzeba i gaz uleciał ponownie!

 

Mam pęknięte przewody doprowadzające gaz. Koszt jednego to 700 zł. W moim przypadku serwis wycenił naprawę na 1600 zł. (z robocizną) - podziękowałem. Poszukam jakiejś możliwości naprawienia tych przewodów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziadek

Jeżeli chodzi ci o te przewody co widać pod maska po lewej stronie to koszt jednego używanego oscyluje koło 80zł . Wymieniałem u siebie ten cienki bo był lekko zagnieciony i wolałem nie ryzykować kolejnego spuszczania i nabijania czynnika +roboty.

 

http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=106530005

 

http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=105567964

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam pęknięte przewody doprowadzające

Jeśli dziura jest w części przewodu ALU to można w miarę tanio pospawać. A koszt nowego przewodu ALU-gumowego to może być nawet 350 Euro... :626:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziadek

Spawanie aluminiu wcale nie jest takie tanie nie wiem czy w tej samej cenie nie lepiej całą używke wstawić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Spawanie aluminiu wcale nie jest takie tanie

potwierdzam, ale i tak lepsze to niż 350ojro :622:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziadek

Jakie 350 euro przecież napisałem że przewód jeden używany kosztuje około 80 zł a w linku który podałem do allegro jest nawet za 50zł.

Poco od razu nowe szukać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności