Skocz do zawartości
paula

alufelgi do passata

Rekomendowane odpowiedzi

a ja nabyłam w końcu felgi.Stanęło na AEZ Wave'ach i jestem zadowolona. Pierwszy wybór jest najlepszy.

Możesz wrzucić fotki jak to wygląda na pasku?

No i czekam na wasze zdanie odnośnie tych felg: http://aukcjewp.wp.pl/show_item.php?item=330885010

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Możesz wrzucić fotki jak to wygląda na pasku?

No i czekam na wasze zdanie odnośnie tych felg: http://aukcjewp.wp.pl/show_item.php?item=330885010

 

jak dla mnie to bardzo ładne, ładnie będzie sie Twój Pasio prezentował :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
http://moto.allegro.pl/item328192443_super_nowe_felgi_15_4x100_nowosc_polerowane_.html

 

A co myslicie o takich felgach :?: chodzi mi konkretnie o jakość/wytrzymałość. Warto wogóle myślec nad takimi :?::)

 

ja to bym się wyżekał takich no name dlatego że po 1,2 sezonach bedziesz prostował lub malował

 

 

irek30Cytat:

Napisał paula viewpost.gif

a ja nabyłam w końcu felgi.Stanęło na AEZ Wave'ach i jestem zadowolona. Pierwszy wybór jest najlepszy.

 

Możesz wrzucić fotki jak to wygląda na pasku?

No i czekam na wasze zdanie odnośnie tych felg: http://aukcjewp.wp.pl/show_item.php?item=330885010

 

 

nie ma lipy ,napewno jakościowe lepsze niż no namy bo to niemieckie autec ale z rantem i śrubkami zginą,poprostu będą wyglądały na mniejsze,szukaj ramion do rantu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jasne,że dodam fotosa ..jak tylko pogoda pozwoli zmienić kapcie na letnie:) (dzisiaj pięknie nas zasypało). Irek uwierz mi,że lepiej przyłożyć felgę do auta żeby zobaczyć jak się prezentuje.Mnie się podobały oprócz Wave'ów DEZENT F'y i powiem Ci szczerze,że jak mi je panowie przyłożyli do auta to wyglądały jak kołpaki i to takie średnie . Pawelb6 być może ma rację,że rant będzie je troszkę pomniejszał ale mi nie zależy na jakimś niewiadomo jakim efekciarskim wyglądzie(jakby tak było wrzuciłabym mu 17" albo jeszcze lepiej 18" w chromie hehe- w końcu co za problem).Chciałam coś co mi się będzie podobało i będzie pasowało do mojego 'granatka' a jednocześnie nie zrobi z niego choinki.Pakiet chrom już dużo daje dlatego uważam,że nie należy już przesadzać z felgami.Poza tym ile ludzi tyle opinii. Fakt jest taki,że też wolę jakieś 5-cio ramienne felgi bo nie jest tak nadźbane. Moja rada to- jedź gdzieś gdzie będą Ci mogli nawet dostawić felgę żebyś zobaczył to na żywca.Niektóre wyglądają pięknie na fotce a fatalnie w rzeczywistości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
moje oz 18" są podobne, ale pewnie dopiero w piatek przyjdą, to zobacze na żywo czy tak jest

a gdzie kupiles OZ-ty bo wlasnie szukam w rozsadnej cenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdzie...w Polsce wychodziły po ok.1050-1100zł/szt jakoś tak, a komplet z DE wyszedł troche taniej-sama przesyłka to 80€...szukaj na Ebay.de

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie ma lipy ,napewno jakościowe lepsze niż no namy bo to niemieckie autec ale z rantem i śrubkami zginą,poprostu będą wyglądały na mniejsze,szukaj ramion do rantu

Jeżeli ramiona do rantu to myślałem też o takich: http://aukcjewp.wp.pl/show_item.php?item=331548238

Kto robi felgi dla Audi, będą twarde?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kto robi felgi dla Audi, będą twarde?
to pytanie akurat źle zadałeś...jeśli byłyby ori Audi to nie masz się co przejmować o słabą wytrzymałość, ale akurat te felgi od RS6 w takiej cenie?? To są podróby....aaa i model RS6 występował w rozmiarze 19" i 18" tylko-z tego co sie orientuje :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
o pytanie akurat źle zadałeś...jeśli byłyby ori Audi to nie masz się co przejmować o słabą wytrzymałość, ale akurat te felgi od RS6 w takiej cenie?? To są podróby....aaa i model RS6 występował w rozmiarze 19" i 18" tylko-z tego co sie orientuje

Czyli twierdzisz, że to są jakieś no name, produkowane na wzór RS6?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak dokładnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powinny być produkowane przez firmę RONAL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejka mam pytanie chciałbym kupić do mojego paska b5 3b Alu od audi s line 18 cali pytanie mam takie czy muszę wymienić amory nie chce zrobić wtopy że kupię Alu i będą trzec o nadkola poradzcie coś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co maja amortyzatory do tarcia o nadkola????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardziej chodziło mi o sprężyny lecz zamyslilem się i napisałem że amory głównie chodzi mi o to czy Alu 18 cali podejdą bez problemu do paska czy będzie problem z obcieraniem. Silnik mogę rozkręcić i złożyć bez problemu ale W sprawach Alu jestem laikiem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podejda, jak widac na zalaczonym obrazku.

 

f5d095d22e5fb58c19eff4cd963681fc.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy tym et jak chcesz mieć alu równo z linią nadwozia to z przodu dystans 5mm z tyłu 15 i bajka ;) do tego -30 zawieszenie i nie ma kozy i nie szorujesz na każdym policjancie leżącym ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to super dzięki chłopaki bo przed wymiana długa droga go czeka bo aż z pod Liverpoolu pod poznań ;) na zegarku wybiła pół miliona i z tej okazji mu sie należy coś od życia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie a mam takie pytanko.szykuje sie do ciagania przyczepy.i chcialbym zalozyc jakies alufelgi.czy opona 215 50 16 bedzie odpowiednia czy dac cos innego?moze jakas 17?

albo do opny 215 55 16 felga z ET 35 bedzie ok?

Edytowane przez coyott

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności