Skocz do zawartości
paula

alufelgi do passata

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich

widzę,że tu wszyscy są obcykani jeżeli chodzi o passaty więc ja miałabym do Was małą prośbę. Niecałe pół roku temu nabyłam passata B5 FL 2003r. 2,5 tdi variant i stwierdzam,ze jeszcze brakuje mi do niego jednej rzeczy-Aluminiowych felg.Czy moglibyście mi doradzić jakie wyglądają najlepiej?Chciałam zaznaczyć,że posiadam opony letnie 16" 205/55.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja niedawno nabylem felgi 16' dokladnie z takimi oponami jak ty masz. jeszcze ich nie zalozylem ale byly postawione przy aucie i wyglada zajeb... :) pozdro zaniedlugo wrzuce ci fotke z calym autem

DSC00373.JPG

DSC00372.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki za odpowiedź :)właśnie...też myślałam o 5-cio ramiennych...wtedy auto wydaje się być bardziej hm- potężniejsze?:rolleyes: powiedz mi tylko jeszcze jakie ET posiadasz w tych swoich felgach i jakie najlepiej należałoby mieć...nie chcę się nadziać bo wiem,że niektórzy panowie w sklepie myślą sobie,że jak babeczka to można wcisnąć wszystko.Ponoć najlepiej sie trzymać od 37 do 45....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ATS PEGASUS FLESH 7.5x16 ET 37 5x112. tylko podstawione pod auto mialem dzisiaj je zakladac ale odklejil sie ciezarek i musze jechac do goscia zeby kolo wywazyl

DSC00377.JPG

DSC00378.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

te Twoje fajnie wyglądają..ja myślałam iść z strone Dezent F lub Aez Wave. Ktoś proponował mi s-line'y ale uważam,że są za bardzo zabudowane.Czy ktoś jeszcze może mi pokazać swojego passata na felgach,które są warte uwagi?-zawsze lepiej zobaczyć na aucie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś jeszcze może mi pokazać swojego passata na felgach,które są warte uwagi?-zawsze lepiej zobaczyć na aucie

 

 

Tutaj możesz sobie podobierać wzór i wielkość felgi

 

http://www.opony.com/felgi/konfigurator2.asp?link=&ID_AUTA=1138&srub=5&z=1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znam tą stronę ale te felgi tam tak sztucznie wyglądają..... ale faktem jest,że spodobały mi się tam właśnie dwie felgi o których pisałam wcześniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hm..byłam ostatnio pytać się o felgi.Powiedziano mi,że za 2 - 3 tygodnie będzie duża dostawa (pewnie to wiąże się z okresem zmieniania opon i znając życie dużo ludzi będzie chciało kupić felgi więc się panowie 'zabezpieczają'):)....,myślę,że poczekam jeszcze troszkę. Wybieram raczej pomiędzy Dezent F a Aez Wave ale - może się okazać,że panowie będą mieli mi do zaoferowania coś jeszcze ciekawszego.:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Krawcol

paula, kup sobie ori VW... Spojrz na moje felgi (autko takie samo)... Kliknij w niebieski podpis ponizej :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:) fajnie..jak tylko będę miała jakieś wątpliwości to wiem do kogo 'podbić' (takie samo autko).Co do felg to napisze szczerze,że szukam chyba jednak czegoś innego. Marudzę, wiem...(chyba jak większość babeczek;) )ale jak już kupować to takie, które się podobają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokladnie jak juz kupowac felgi to juz cos lepszego :P ja swoich felg szukalem 4miesiace i wkoncu kupilem... mam nadzieje ze ty tez znajdziesz jakies zaje...te fele pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:) zrobię research i się zobaczy...może coś akurat wpadnie mi w oko:611:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zerknij na te, miałem je na swoim aucie.

01.jpg

02.jpg

03.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ładne:)mają coś w sobie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie jest to felga ALESSIO Linia PRESTIGE; Model ACTION ; 7,5 x 16" ; ET 35

Oponki Goodyear Excellence 205/55

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a masz może je do sprzedania czy poszły z paskiem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Krawcol

A co bys powiedziala na model Phoenix :?: Co prawda to juz 17 cali, ale moim zdaniem sa to bardzo ladne felgi :] Sam czasami zastanawiam sie nad takimi ;)

Phoenix.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

phoenix'y są fajne ale chyba ten model alessio jest ciekawszy. kwestia gustu oczywiście a jak wiemy o gusta nie należy się spierać:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności