Skocz do zawartości
Carrey

Czy taki rozmiar felg będzie pasował ?

Rekomendowane odpowiedzi

witam pytanko mam czy felgi o takich rozmiarach beda pasowaly do mojego paska b5 ?? czy niebeda ocierac ??

Felgi 18'' Borbet ET35

Opona 225/40/18?? please help

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystko będzie ok na 100%,chyba że masz obniżony -60mm i 9" felgę to może być taka możliwość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie no wszystko jest w standardzie

- standardowa zawiecha

- standardowe 15stki narazie oryginalne vw-jowskie

i mam plana zmienic na wieksze :D:D 18stka by mnie interesowala i cieszyla :D:D masz jakies dojscia do felg z oponami po jakims rabacie? ja narazie sprawdzam allegro :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
masz jakies dojscia do felg z oponami po jakims rabacie?
nie masz kasy na opony to kup Nexen'y N3000-drogie nie są i kiepskie jak by się mogło wydawać za taką kase też nie. Wiadomo nie są najlepsze, ale czego sie spodziewać po 340zł/szt. :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość diabelok

Witam!

Jakie opny najlepiej założyć do felg:

8 x 17 5x112 35, ET35 zawieszenie seryjne.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

takie jak w każdym temacie napisane,nie umiesz przeczytać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość diabelok

Jak narazie to umiem czytać. Co prawda nie dokońca sprecyzowałem pytania chodzi mi o optymalną szerokość opony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz napisane stronę wcześniej ,nie bardzo umiesz czytać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

począwszy od 7" do aż 8,5" można spokojnie 225...temat składa sie z 68 postów i naprawde większość spraw została już omówiona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podejdą z oponami 205/55

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bolus28

w tygodniu mam zamiar zamowic felunie 18" model audi S8 z oponami 225/40/18 do mojego paska,czy ktos mi doradzi jakie powinno byc ET?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najlepiej ET40-38

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bolus28

ok.dzieki Pawel.a co powiesz na 35?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powinno być ok ale jak obniżysz to może obcierać o błotnik,lepiej nawet 45 i dystans dać,bo tak naprawdę wszystko zależy od wzoru felgi,jak przymierzysz to na 100% bedziesz wiedział

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzis przyszly moje felgi 7,5 x 17 H2 ET 47 (org vw Monte carlo od 3C) opony 235/45 i weszly na styk z przodu z tylu duzo miejsca jeszcze zobacze jak sie jezdzi i moze jakis dystans dam do przodu jak pisal mi pawelb6 5mm

 

7565_12.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Was Koledzy i mam do Was pytanko... przymierzam się do kupna kompletu na lato (alu felgi + opony) dowiedziałem się już od paru osób na temat możliwości i doboru rozmiarów felg ale zastanawiam się nad ET, jakie by było najodpowiedniejsze. Chce założyć na mego Passacika 205/55 R16 6,5/16 ale nie wiem jakie ET, czy koledzy doradzą? Felgi CARBONADO znalazłem z ET 35, Dobre Et czy złe, poszukać innego?

 

Felgi chce kupić DEZENT L bądź CARBONADO Model CD252 , jak myślicie będą w Passku dobrze leżeć czy może odradzacie takiego zakupu, poradźcie nowicjuszowi...

CARBONADO link- http://allegro.pl/item510496628_felgi_carbonado_252_16_5x112_vw_passat_touran_golf.html

 

Serdecznie pozdrawiam...

Edytowane przez SaiX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam Was Koledzy i mam do Was pytanko... przymierzam się do kupna kompletu na lato (alu felgi + opony) dowiedziałem się już od paru osób na temat możliwości i doboru rozmiarów felg ale zastanawiam się nad ET, jakie by było najodpowiedniejsze. Chce założyć na mego Passacika 205/55 R16 6,5/16 ale nie wiem jakie ET, czy koledzy doradzą? Felgi CARBONADO znalazłem z ET 35, Dobre Et czy złe, poszukać innego?

 

Felgi chce kupić DEZENT L bądź CARBONADO Model CD252 , jak myślicie będą w Passku dobrze leżeć czy może odradzacie takiego zakupu, poradźcie nowicjuszowi...

CARBONADO link- http://allegro.pl/item510496628_felgi_carbonado_252_16_5x112_vw_passat_touran_golf.html

 

Serdecznie pozdrawiam...

a co to za wynalazek te felgi,piszesz o dezent a to jakis no name,jesli chodzi o ET bedzie ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe pisałem o Dezent i o Carbonado, tylko że nie mam linka do dezenta wiec wstawiłem tylko link do carbonado...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy temat wlasciwy ale podepne sie z pytaniem.Teraz jest zima mam zalozone 15 wiec problem nie istnieje ale latem kupilem 205/55/16 ET38. Z tego co wyczytalem niby wszystko ok a jednak przod na naszych nierownosciach przy wiekszych predkosciach co troche dobija i rysuje sam rancik tylko lewej opny. Zawieszenie po wymianach. Czy napewno rozmiar opn i et felgi jest ok? Chcialem zalozyc na wiosne gwint ale jak go lekko obnize to juz nie rusze:(. Ma ktos moze jakis pomysl gdzie szukac przyczyny?

PS Jeszcze pytanko o dystanse. Zmieniajac kolka na zime zauważyłem ze dystanse na tyle sie rozlecialy tzn odpekly i zostaly w felgach te pierscienie centrujace. Dystanse bodajze 15 mm. Rozumiem ze dystanse w tym momencie raczej do wyzucenia choc kiedys jak do golfa jeszcze kupowalem to pamietam ze sprzedawca mowil ze te pierscienie maja znaczenie dopiero od 20mm ale pytanie dlaczego pekly. Jesli kupie kolejne to jest ryzyko ze znowu pekna. Dystanse oczywiscie alu. Z poczatku szukalem stalowych ale jakos nie bylo a te na golfie 25mm tez alu sluzyly mi bardzo dlugo.

Edytowane przez sebspeedy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności