Skocz do zawartości
Carrey

Czy taki rozmiar felg będzie pasował ?

Rekomendowane odpowiedzi

To mówicie ze te felgi podejdą :D to fajnie ! A stylistycznie, jak je widzicie w pasku ? Raczej wolałbym opony 225/45 bo 235 troszke za szerokie bo troche przymuli paska i pewnie tez troche wiecej pali (może jetem w błędzie, nie wiem). A co myślicie o glebie samymi sprezynami H&R czerwone 40mm ? Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bede takie zakładał na wiosne to powiem jak się jeździ,bo miałem -60mm zawsze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to już wiosna ;) tylko troche wieje ja felgi pozakladalem 225/45/17 jezdzi sie dobrze spalanie wzroslo o 300 ml na 100-owke w porównaniu z 205

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to nie ma tak źle ;) Na felgi sie zdecyduje na 90%, oponki 225/45 17' A nad springami jeszcze pomyśle, ale na próbe raczej je założe i zobacze jak będzie :) Ale pewnie jak założe i przejade ie po zakrętach to już nie będe chciał seryjnych spowrotem :D hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze jedno pytanko mam do kolegów...

właśnie zakupiłem felgi 7/16 ET35.

Proszę doradźcie jakie najlepiej opony, jaki rozmiar do tego założyć żeby nie było balonów a brzeg opony równo stał z felgą ??

Ja kupiłem najpierw opony Dunlop SP SPORT 01 205/55/R16 91W( w dobrej cenie) a teraz zamówiłem właśnie takie fele jak ty .Zobaczymy efekt.Ale jak na nasze drogi to chyba dobry kompromis.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość melu

panowie jaki jest oryginalny rozmiar dla passata b5 ?

195/65/15 ? czy 195/65/16?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
panowie jaki jest oryginalny rozmiar dla passata b5 ?

195/65/15 ? czy 195/65/16?

195/65/15

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy zakup ;) Felgi PLATIN 8Jx17H2 ET35 Oponki 235/45 17" :) Przód wymieniam na 225/45, bo sądojechane, a tył jest w bardzo dobrym stanie 235/45 ! W prowadzeniu nie to auto, masakra poprostu wypas :D A wygląd... sami ocencie ;)

 

 

http://andrew88.wrzuta.pl/obraz/tDo3EJAGfQ/passatos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajowe felaki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajne,tylko pilnuj rantów,bo na bezdotykowej myjce od płynów żrących może schodzić lakier bezbawny,chyba że ranty masz nie polerowane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ranty są polerowane i pokryte bezbarwnym. Mojego passacika zawsze sam myje na błysk ;) Ale będe uważał, dzięki za rade :D

 

Teraz czas na glebe... H&R :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jutro właśnie zakładam HR zobaczymy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oo to daj znać jak pasek sidzi ;) Ja też teraz jakoś w tym tygodniu będe zakładał :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam korzystając z tematu chciałbym się zapytać jakie będą najlepsze oponki na felgi Dotz Hanzo 8.0 x 17 ET:35

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

225/45/17

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Andrew88 dałem znać ale w dziale tuning

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam takie pytanko do znających się. Mój pasek z 2003 roku - chcę kupić alu felgi do niego prosiłbym kogoś o podanie mi dokładnie wszystkich parametrów jakie powinna mieć felga wiem że gdzieś to było ale nie mogę znaleść. Chciałem kupić felgi o rozmiarze 16 cali, bo większych zabardzo niemogę ponieważ zdarza mi się jeździć po drogach kamienistych i wyboistych. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

16x7'' lub 7,5'' opony 205/55/16

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Krawcol

dars99, najlepiej takie do Twojego Paska:

7x16 5x112 ET37 srednica otworu srodkowego to chyba 57,1mm (niech mnie ktos najwyzej poprawi-jesli sie myle).

Aha, opony wtedy 205/55/16.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, ja takze planuje zakup opon 195 z alusami 15 cali, moze mi ktos z kolegow doradzic jaki rozmiar itd, na oski zalozyc? pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności