Skocz do zawartości
Carrey

Czy taki rozmiar felg będzie pasował ?

Rekomendowane odpowiedzi

Info dla potomnych.. Koła 9x18 ET52 obniżenie -40mm wymagają zastosowania dystansu przód 5mm (tarcie o zwrotnice), tył 15mm by ładnie to wyglądało, z oponka 215/40 nic nie obciera, szersza opona tez się zmieści, co do wystawania to przód może z 2mm, a tył max 5mm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Info dla potomnych.. Koła 9x18 ET52 obniżenie -40mm wymagają zastosowania dystansu

 

Przecież to normalne że przy takim ET trzeba dać dystans ;) I to co najmniej 20mm a nie 5mm jak proponujesz .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przecież to normalne że przy takim ET trzeba dać dystans ;) I to co najmniej 20mm a nie 5mm jak proponujesz .

Gdybyś czytał ze zrozumieniem to byś tego durnego posta nie napisał. Napisał wyraźnie że z tym dystansem z przodu felga jest na równo/wystaje.

 

19" 9.5j et40 w b6

IMG201703_aaprpqh.jpg

IMG201703_aaprpqn.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gdybyś czytał ze zrozumieniem to byś tego durnego posta nie napisał. Napisał wyraźnie że z tym dystansem z przodu felga jest na równo/wystaje.

 

19" 9.5j et40 w b6

IMG201703_aaprpqh.jpg

IMG201703_aaprpqn.jpg

 

Hej,

sugerując się tym samochodem do ma kolega skwaros w opisie czyli passat b5 to można się pokusić o większy dystans bo sam u siebie miałem felgi 9j z et30 18" i delikatnie wystawały z przodu a tył był na równo. Ja mam ośkę a w 4x4 jest trochę inaczej z tyłem jak dobrze pamiętam... Więc nie wiem zbytnio o co chodzi że WojtasTDI głupoty pisze jak z tego co pamiętam to miał upchane w swoim b5 felgi 9,5J z przodu i chyba et było koło 40 ale to musiałbym u niego w temacie dokładnie sprawdzić... Jak ktoś pisze z własnego doświadczenia że się mieści to chyba ma rację?

 

Pozdro <peace>

Edytowane przez Karol180

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy moim kole musi być jak mam 5mm i 15mm.. 20mm na przodzie i tył 35mm żeby to wyglądało to była by masakra z wystawaniem, zalezy co kto lub, kwestia gustu:).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gdybyś czytał ze zrozumieniem to byś tego durnego posta nie napisał. Napisał wyraźnie że z tym dystansem z przodu felga jest na równo/wystaje.

 

Sory koleś , ale wiem co piszę i jeśli dla kogoś ET 47 z szerokością 9j jest na równo z błotnikiem albo twierdzi że wystaje to chyba jest coś nie tak ...

 

P.S widzę że na swoim B6 masz moje byłe koła ...

Druga sprawa wypchnij trochę tył , bo kiepsko to teraz wygląda jak przód jest szerzej od tyłu...

Edytowane przez WojtasTDI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sory koleś , ale wiem co piszę i jeśli dla kogoś ET 47 z szerokością 9j jest na równo z błotnikiem albo twierdzi że wystaje to chyba jest coś nie tak ...

 

Chyba wiem co pisze i widze na oczy jak jest, także wiesz..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chyba wiem co pisze i widze na oczy jak jest, także wiesz..

 

No właśnie chyba nie wiesz co piszesz , trochę kół już przerzuciłem z różnymi szerokościami i ET ....

Dlatego uważam że mówisz bzdury albo masz jakiś nie wymiarowy samochód ...

 

Spójrz na post wyżej #2702 , mierzone 9.5J z ET 33 na tyle + 8.5J ET 28 na przodzie , jakoś nie widzę żeby coś koledze wystawało ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No właśnie chyba nie wiesz co piszesz , trochę kół już przerzuciłem z różnymi szerokościami i ET ....

Dlatego uważam że mówisz bzdury albo masz jakiś nie wymiarowy samochód ...

 

Ty masz rację, ja mam spokój:ziomal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ty masz rację, ja mam spokój

 

Ehh ;) Powiedz chociaż czy masz go obniżonego czy nie ? Bo jeśli nie to ok , zwracam honor .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie bez zbędnego ciśnienia... Proponuje wkleić zdjęcie jak koło wygląda na samochodzie i wszystko się wyjaśni. Jak wcześniej wspomniałem ośka a 4x4 chyba się różni tyłem :what Przód raczej bez zmian. Ja czekam na zdjęcia z zewnątrz o ile kolega skwaros będzie chciał się podzielić :kciuczki

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ehh Powiedz chociaż czy masz go obniżonego czy nie ? Bo jeśli nie to ok , zwracam honor .

 

Tylko sprezyny -30, wiadomo, ze naglebie by sie troche schowały koła.

 

 

Ja czekam na zdjęcia z zewnątrz o ile kolega skwaros będzie chciał się podzielić

 

przód z 2mm

prżód.jpg

 

tył z 4mm

tył (1).jpg

 

Przynajmniej u mnie tak koła lezą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tylko sprezyny -30, wiadomo, ze naglebie by sie troche schowały koła.

 

Tyle w temacie. Według mnie nie ma tragedii. Widać na drugim zdjęciu że wypadałoby go trochę niżej ale to Ty jeździsz tym autem i Tobie ma pasować a nie innym. Jak dałbyś go niżej to dystans musiałbyś większy zastosować.

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hey, prawie zakupiłem takie felgi

https://3.allegroimg.com/s400/010936/e51614e64ae48cae25bcdc3b7bd3

Modelowo są one do b8, osadzenie 41, 6,5 5x112

opony jakie były zimówki założone do nich to 215/60/16, ale chce założyć 205/55/16 letnie

Powiedźcie czy taki zestaw do B6 będzie pasował?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, czy ktoś dysponuje zdjęciem jak wyglądają felgi 20x10" z et35-40 na passacie b6? na nacie są różne zdjęcia ale nie wiem czy nie będzie przesady. Pozatym jakie najszersze felgi i z jakim et można zmieścić w b6?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Post 2708 w tym temacie 9,5Jx19 et 40 masz wszystko pokazane... Cal różnicy w wielkości i pół cala w szerokości... oceń sam

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od siebie dodam że z przodu od rantu felgi do amortyzatora jest ok 2-3mm luzu, z tyłu nie zaglądałem, ale nie obciera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam, czy ktoś dysponuje zdjęciem jak wyglądają felgi 20x10" z et35-40 na passacie b6? na nacie są różne zdjęcia ale nie wiem czy nie będzie przesady. Pozatym jakie najszersze felgi i z jakim et można zmieścić w b6?

 

nie założysz 20" 10J z et 35-40 bo będą obcierać o zawieszenie.

 

Ja mam w B6 19" ET z tego co pamietam 25, przód mam 9J a tył 10J. Od środka nic nie obciera, ale wystają dość mocno, szczególnie tył

 

20170410_153503.jpg

Edytowane przez STELMI_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Powinno być okej. :)

 

Z przodu jest idealnie, z tyłu przy tej samej feldze i oponie wejdzie jeszcze jakiś dystans :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam rozmiar i też planuje na tył dystans wrzucić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności