Skocz do zawartości
Carrey

Czy taki rozmiar felg będzie pasował ?

Rekomendowane odpowiedzi

witam, mam w planach kupic alumki do mojego passata b5 kombi co polecacie jaki rozmiar i opony. zalezy mi na fajnym wygladzie zeby odciagnac wzrok od malych niedoskonalosci nadwozia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamierzam kupić felgi aluminiowe do Passata B7 2.0 TDI. Spodobały mi się felgi ENZO http://alufelgi.sklep-outlet.pl/outlet-enzo-b-7-00-x-16-et-45-5x112-6b2f24b07a6d51b32682d950e0280c18.html. Niestety nie znam się na samochodach (ale kierowcą jestem dobrym :) ), więc proszę o pomoc. Czy powyższe felgi będą pasować do mojego Passata?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam mozliwosc kupienia oryginalnych felg , na feldze jest napisane 7.0 J x 1642 ET 45. Ale w instrukcji od mojego B7 jest napisane, ze ma byc 6.5 J x 16 ET 42. Felgi maja byc do opon letnich i maja identyczny wzor na jakich auto wyszlo z fabryki. Beda pasowac??image.jpg

image.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, mam mozliwosc kupienia oryginalnych felg , na feldze jest napisane 7.0 J x 1642 ET 45. Ale w instrukcji od mojego B7 jest napisane, ze ma byc 6.5 J x 16 ET 42. Felgi maja byc do opon letnich i maja identyczny wzor na jakich auto wyszlo z fabryki. Beda pasowac??[ATTACH=CONFIG]143613[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]143614[/ATTACH]

 

powinno pasowac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Koledzy nie będzie nic trzeć przy takiej konfiguracji 17/45/215 et35 8j przód i tył 17/45/225 et35 9j

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

Koledzy nie będzie nic trzeć przy takiej konfiguracji 17/45/215 et35 8j przód i tył 17/45/225 et35 9j

 

powinno spokojnie wejść ztym ze tył będzie na rowno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie felgi 19 cali 8,5 cala et 45 opona 225 40 19 ,jaki dac do tego dystans?Mysle o obniżeniu minus 30 eibach,czy dystans 10 mm da rade?i czy sa takie z centrowaniem?Moze macie jakiś sklep godny polecenia.I czy jak kupie eibach pro kit to będzie pasowal do mojego auta,amortyzatory zostawiam seryjne,podejdzie to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
powinno spokojnie wejść ztym ze tył będzie na rowno

 

Wielkie dzięki za odpowiedź

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy felgi stalowe 5x112 et 33 rozm 15 będą pasować do b5 2000r. przed liftem na oponke 195/65/15 ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie chce kupić felgi 16" do b5fl, ale interesuje się tez 17". Tylko pytanie jak to będzie wyglądać na oryginalnym zawiasie? Czy nie będzie zbyt dużej "dziury" ?

Jeżeli 17 to opony 205/50. Prosze o opinię a najlepiej jakieś zdjecia jak to leży.

 

Wysłane z mojego SM-G530FZ przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, trafiają mi się 16" et35 do passata przed liftem, chciałbym wiedziec czy nie będą wystawać za obrys błotnika i nie będzie nic tarło, bo niby do paska max et jest chyba coś koło 37? Teraz mam 15'' z et37 i są prawie równo z błotnikiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, trafiają mi się 16" et35 do passata przed liftem, chciałbym wiedziec czy nie będą wystawać za obrys błotnika i nie będzie nic tarło, bo niby do paska max et jest chyba coś koło 37? Teraz mam 15'' z et37 i są prawie równo z błotnikiem

Zależy też od szerokości (chyba) [emoji2]

 

Wysłane z mojego SM-G530FZ przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opony 205/55 , felga 7 albo 7,5 ale raczej 7 :P a stare alusy szerokosc 6,5 na oponach 195/65

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie szukam powoli felg 17 cali do mojego b5fl w kombi. Jakie Et najlepiej wybrać i jakie oponki do tego? Na razie jeżdżę na ori 15stka tylko.. :(

Choć zastanawiam się też nad 16 cali ze względu na komfort jazdy i ciut tańsze oponki.

Edytowane przez pavlov91

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie szukam powoli felg 17 cali do mojego b5fl w kombi. Jakie Et najlepiej wybrać i jakie oponki do tego? Na razie jeżdżę na ori 15stka tylko.. :(

Choć zastanawiam się też nad 16 cali ze względu na komfort jazdy i ciut tańsze oponki.

ET 35 najlepiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam na 18" 8j et 35 i dystans 10mm i wygląda jakby chciało jeszcze z 5mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisaliscie wszystko lux pasuje

ddsdffd.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

felga 18x8J et 48 i opony 225/45r18 lub

Felga 17x8j et35 i opona 205/50

Zawieszenie 1be

Co będzie lepiej wygladac?:)ma kto jakies fotki pogladowe:)?dziękuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do 1be 17 lepiej siądzie moim zdaniem. Te 18 maja wysokie et i baloniaste opony...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności