Skocz do zawartości
Carrey

Czy taki rozmiar felg będzie pasował ?

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś wie. Zależy jaka szerokość felg...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie temat lekko z innej beczki, a mianowicie mam komplet felg ASA AR-1 Chrom 19'' ET 35 2x8,5cala 2x9,5 cala pasuje mi to wepchnąć do B6, ale z tyłem będzie problem. I moje pytanie jest takie: Jeżeli ktoś chciał by się zamienić felgami tymi 2x9,5 cala na dwie 8,5 cala to proszę pisac. fotka felgi na aucie: 20160121_001058.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie:-) Chciałbym kupić takie oto felgi do mojego passata http://allegro.pl/felgi-momo-drone-evo-17-5x112-audi-vw-seat-skoda-i5635138602.html . Teraz zastanawiam sie czy te felgi wogole będa pasować ? Byłbym wdzieczny gdyby ktos z kolegów się wypowiedział

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A oponki do tych felg jaki rozmiar polecacie tak żeby nic nie tarło itp, itd ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odpowiedz, pozostaje mi tylko kupic te felgi :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak z mojej strony to słabo one pasujado passata. za 2,5k... hmm gdybym ja miał tyle na same fele;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jeśli słabo pasuja do passata to moze macie jakies ciekawe propozycje ? Jestem otwarty na propozycje;-)

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

A co sadzicie o takich felgach ?

http://allegro.pl/felgi-momo-quantum-evo-17-5x112-vw-audi-mercedes-i5151368743.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie:-) Chciałbym kupić takie oto felgi do mojego passata http://allegro.pl/felgi-momo-drone-evo-17-5x112-audi-vw-seat-skoda-i5635138602.html . Teraz zastanawiam sie czy te felgi wogole będa pasować ? Byłbym wdzieczny gdyby ktos z kolegów się wypowiedział

Niemal identyczny wzór felg jest na forumowym passacie, czarny FL kombi tylko 19" bardzo ładnie wygląda...

Edytowane przez Vpuchaty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Którego masz na myśli?

 

Dominik2566

http://forum.vw-passat.pl/threads/142757-Passat-B5-FL-Variant-%E2%80%9EHighLine%E2%80%9D-by-Dominik2566?p=2236075&viewfull=1#post2236075

 

 

bardzo podobne koła, wg mnie dobrze wygląda na passacie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby podobne ale to nie to;) rotory w 19" świetnie się prezentują. Te co kolega pokazał jakoś przebajerzone mi się wydają. I w 17" szału nie zrobią

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej. Koledzy szybkie pytanie i proszę o szybką odpowiedź bo mnie czas goni.

 

Felga 9.5J z et35 do B5FL. Tył powinien wejść bo Wojtek miał w swoim b5 przedlift na et40 i jeszcze dawał dystans 5mm. Pytanie jak z przodem. Przód jest ciut szerszy od przedlifta więc myślę że na 9.5J et35 powinno wejść. Dajcie znać bo jak coś to jadę po koła na nowy sezon.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli to ci pomoże to 8j et 25 z przodu do fl jest na równo z rantem nadkola, po zglebieniu w lekkim negatywie pewnie się <5mm schowa....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przy zwrotnicy może być na styk :hmm ja mam 19x8.5J et45 i między rantem felgi a zwrotnicą nie wiem czy jest z 0,5cm luzu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja teraz mam 19" 8J na et45 i musiałem kantówką szlifować zwrotnicę bo mi opona tarła. Może też dlatego że opony mam 235/35/19. Teraz chcę kupić 20" i dać opony 225/30/20 gdzie już jest naciąg ładny na oponie i nie ma bata by opona tarła o zwrotnicę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności