Skocz do zawartości
Carrey

Czy taki rozmiar felg będzie pasował ?

Rekomendowane odpowiedzi

pewnie bedzie obcierac o zwrotnice maxymalnie bedziesz mugl dac 10mm dystans ale nie jestem pewien

 

*mógł :P

 

Czekam na więcej info :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam czy do b5 kombi wejdą bez problemu felgi 19" 8,5J i 9,5J ET40?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ma fajne felgi Schmidt Revolution Vn-Line tylko rozstaw 5x114 felgi tyl 9,5x18 et 58 przod 8,5x18 et nie znalazlem ale cos kolo 48 wogole jak mozna zmiezyc et na feldze ? Teraz pytanie do Was koledzy jakie dystanse zalorzyc zeby grało

Edytowane przez drift pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli do auta w opisie to chyba będziesz musiał dać dystanse ktore zmienia rozstaw śrub, bo w pasku 5x112 jest. Ja dzisiaj do swojego założyłem 8" felge 18" opona 235 i dalem dystans tak ze przód wyszedl et30 i tył et28 i wszystko pasuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kbc85 a jakie masz et ? przy szerokości 8j ? i masz 235 ? kurcze a słyszałem że podejdzie

 

może ktoś ma 19 z et 45 8,5 j i się wypowie czy 235 wejdzie

 

u mnie siedzi 19x8,5J et45, na przodzie musowo opona 225/35

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeśli do auta w opisie to chyba będziesz musiał dać dystanse ktore zmienia rozstaw śrub, bo w pasku 5x112 jest. Ja dzisiaj do swojego założyłem 8" felge 18" opona 235 i dalem dystans tak ze przód wyszedl et30 i tył et28 i wszystko pasuje.

 

Tak wiem o tym ze muszą być dystanse z zmiennym rozstawem przerabialem to z felgami od x5 ktoś coś podpowie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka, planuje zakup felg 19" do passata b5 fl variant, mam kilka pytań odnośnie tego..;

- Czy bezproblemowo wejdą felgi 19x9 bez obcierania przy maxymalnym skręcie, podkreślę ,że nie chcę aby felga wystawała poza błotniki, co do opony to planuje 225/35 (lub 225/40)

- Jakie ET wchodzi w grę przy feldze 19x9, wiem że dużo zależy od ET więc będę wdzięczny za każde info, nie chce z mojego paska zrobić "kozy"

 

 

*Wyjaśnienie dla tych którzy będą smęcić kup węższe przód szersze tył, lub opony 215/35 bo większy naciąg..

wszystkie felgi jednakowej szerokości dlatego że mam napęd 4motion (2.8b),

nie chcę dużego naciągu dlatego że lubię szybciej wejść w zakręt i nie chciałbym żeby opona zeszła z felgi, poza tym przy 19x9 215/35 musiałbym jeszcze bardziej skręcić gwint ,żeby auto nie wyglądało jak "koza" a to uniemożliwiło by mi wjazd na podwórko

pozdrawiam,

Eniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eniu ET felgi od 30 do 40. Jeśli chodzi o oponę to wejdź sobie w mój temat tam mam felgi 9Jx18" ET30 przy oponie 225 i sobie zobacz czy Ci pasuje tak naciągnięta opona. W Fl błotniki z przodu są szersze także felga wchodzi bez problemu. Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie następujące felga 8x18 ET35 czy wejdzie bez problemu, czy nie będzie ciasno przy zwrotnicy z przodu, nie będzie wystawało poza obrys?

Auto mocno obniżone, do tego jakie opony, myślałem o 215/40 - najbliższe średnicą koło do seryjnego 205/60/15?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wejdzie na spokojnie. nie ma mowy o wystawaniu

A skoro jest gleba to pokusiłbym sie o opone 205/40

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wejdzie na spokojnie. nie ma mowy o wystawaniu

A skoro jest gleba to pokusiłbym sie o opone 205/40

 

dzięki ale auto jest do użytku codziennego i nie chce przesadzić z małym profilem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozumiem ;) ale może jednak

 

moje też jest "na co dzień" i ten sezon będzie na 205/40

 

Wychodzi 8mm róznicy na Średnicy koła między 215/40 a 205/40

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wychodzi 8mm róznicy na Średnicy koła między 215/40 a 205/40

 

jak tyle auto mi w dół zejdzie to mogę mieć problemy z wjazdem do parkingu podziemnego w domu, w tym sezonie na 224/45/17 miałem ~60,5 przód i ~61,5 tył od rantu do ziemi i było na styk... dlatego w grę wchodzi 225/40 nie wiem tylko czy nie będzie przycierało koło o rant albo właśnie 215/40 i 2-3 mm w dół auto żeby prześlizgnąć się na progu do garażu...

Edytowane przez Vpuchaty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak tyle auto mi w dół zejdzie to mogę mieć problemy z wjazdem do parkingu podziemnego w domu

8mm na srednicy koła więc w dół pójdzie o 4mm;)

 

tak to mniej wiecej wyglada w porównaniu do 225/45/17

Przechwytywanie.jpg

 

polecam strone http://www.opony.com.pl/narzedzia/zamienniki-opon/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hm, jaki rozmiar felg 17tek polecicie do B6tki + oponki, tak żeby było składnie , bez dystansów i bez obniżania, ewentualnie 18tki ale czy na ori zawieszeniu nie będzie głupio wyglądac??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam . podczepie sie pod temat. mam passata cc z 2011 r. jest na 17 calowych felgach. niestety nie mam koła zapasowego. tylko ten kompresorek. zostala mi felga od audi a6 16 cali i chciałbym sie dowiedziec czy taka felga bedzie pasowała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Panowie mam Passata 1.9 Tdi 130 bhp AWX 2004. Mam okazje kupic 18 calowe felgi, tylko wszystkie 4 są 9.5j i niewiem czy na przód to dobrze siadzie.... podpowie ktoś ?

 

Z góry dzieki,

Raf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jakie et?

Hej Marcin.

 

ET30

 

Niestety już poszły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam czy wie ktoś może jakie et a ma być do passata b6 ?.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności