Skocz do zawartości
Carrey

Czy taki rozmiar felg będzie pasował ?

Rekomendowane odpowiedzi

co prawda FL ma szersze nadkola (przednie o 10mm / tył niewiem) ale i tak wystawać będzie

 

dzieki za odpowiedz no ale szkoda bo piękna felga ;P

to moze cos takiego 5x112 18", et 35, J 8,5 (szerokosc) otwór centrujacy 72mm

PS:no i odrazu poprosze zaproponowanie jakiej opony ;)

Edytowane przez witek9322

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, będę kupować na lato nowe alufelgi 18", szerokość felgi 8". Wybrany przeze mnie model jest dostępny w trzech różnych wersjach ET: 35,40 i 43. Które wybrać i jaki rozmiar opon do nich kupić z jakim profilem. Samochód dostanie sprężyny obniżające i sportowe amortyzatory.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.

W swoim awx miałem 8x18 z et35 na 235/40/18 i wyglądało to tak...

 

attachment.php?attachmentid=137781&d=1445884477

 

attachment.php?attachmentid=137782&d=1445884809

 

B5.5 1.jpg

 

B5.5 2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
.

W swoim awx miałem 8x18 z et35 na 235/40/18 i wyglądało to tak...

 

attachment.php?attachmentid=137781&d=1445884477

 

attachment.php?attachmentid=137782&d=1445884809

 

[ATTACH=CONFIG]137781[/ATTACH]

 

[ATTACH=CONFIG]137782[/ATTACH]

Tak wygladal z seryjnym zawieszeniem??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

220/40 et35 chyba najfajniejszy kompromis, pomiędzy skrajnym 205 i 235 :)

IMG_20151024_141009002_HDR.jpg

Edytowane przez tomek1192

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, założyłem na przód dystanse 17mm i opona delikatnie wystaje poza nadkole, jednak nigdzie nie obciera, więc zostawiam. Natomiast z tyłu nie zakładałem dystansy i opona delikatnie jest schowana w nadkolu, ale także nigdzie nie obciera. Moje pytanie brzmi, czy można tak jeździć, czy lepiej na tył też założyć dystans.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanko czy wejdzie mi tą felgami do paska b5 pozdrawiam

Felgi 5x112 8,5Jx18 ET60 VW BMW AUDI Artec RH BBS

Edytowane przez witek9322
dokładne wymiary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka opona? Ogólnie et trochę duże i będzie schowane bardzo, ale dasz dystanse około 30mm i powinno bez problemu wejść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jaka opona? Ogólnie et trochę duże i będzie schowane bardzo, ale dasz dystanse około 30mm i powinno bez problemu wejść.

 

Powinno czy na pewno?ponieważ jakby nie było to kupuję na odległość przez allegro , a za daleko by podjechać

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie mam z przodu 8.5J z et 35 i mam praktycznie na równo z nadkolem, trochę się chowa więc u ciebie z dystansem 25-30mm będziesz mieć tak jak ja. Z tyłu z takim samym dystansem będzie ci prawdopodobnie lekko wystawać więc lepszy byłby 25mm. Dalej nie napisałeś jaka opona ma na nich być bo jak przywalisz jakiś mega balon to cała moja teoria pójdzie do piachu. Będzie obniżenie czy nie, bo to też zależy od rozmiaru opony itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja u siebie mam z przodu 8.5J z et 35 i mam praktycznie na równo z nadkolem, trochę się chowa więc u ciebie z dystansem 25-30mm będziesz mieć tak jak ja. Z tyłu z takim samym dystansem będzie ci prawdopodobnie lekko wystawać więc lepszy byłby 25mm. Dalej nie napisałeś jaka opona ma na nich być bo jak przywalisz jakiś mega balon to cała moja teoria pójdzie do piachu. Będzie obniżenie czy nie, bo to też zależy od rozmiaru opony itd.

 

Więc tak, oponki narazie nie będzie bo dopiero na wiosnę kupię ,taka jaką będzie najlepiej pasować, a do obniżania to raczej nie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli pewnie standard 225/40. Więc wszystko będzie pasować. Sprawdz tylko cene dystansów i śrub, bo cena felg automatycznie rośnie o te ceny i już wtedy okazji może nie być ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę o pomoc czy taki rozmiar felgi podejdzie do Passata B5FL kombi 19" 8,5 cala ET 30 rozmiar opon 215/35? Nie będzie za bardzo wystawalo? Trzeba dystanse?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności