Skocz do zawartości
Carrey

Czy taki rozmiar felg będzie pasował ?

Rekomendowane odpowiedzi

bedzie spoko , laduj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ma ktoś z forum takie felgi u siebie na samochodzie? http://allegro.pl/felgi-17-5x112-vw-audi-seat-skoda-562-i3695646642.html Do tego założyłbym opony 225/45/17 Dobrze by to wyglądało na moim passacie? Felgi te byłyby tylko na lato.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
bedzie spoko , laduj

skąd ta pewność? myślałem nad zmianą sprężyn na -20 i dopiero 18 cala wrzucić. ale jeśli będzie odpowiadać...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo -35mm to zadna gleba , a 8j to nie jest szeroka felga dlatego napisalem ze spoko :) pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie,może ktoś posiada namiar na firmę która lakieruje felgi?

Chyba że ktoś z forum lakieruje najchętniej z okolic Warszawy? Felgi to 18 x 7.5 kolor jaki mnie interesuje to czarny półmat.

Felgi w stanie nienagannym:). Będę wdzięczny za informacje. Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam. Ma ktoś z forum takie felgi u siebie na samochodzie? http://allegro.pl/felgi-17-5x112-vw-audi-seat-skoda-562-i3695646642.html Do tego założyłbym opony 225/45/17 Dobrze by to wyglądało na moim passacie? Felgi te byłyby tylko na lato.

 

wejdzie bez problemu ale zalozyl bym opony 215/45/17 będą lepiej sie prezentować nie będzie takich balonów ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam znalazłem dość ciekawe felgi http://allegro.pl/felgi-vw-passat-golf-jetta-17-7-5-et47-5x112-i3833962959.html Możecie coś o nich powiedzieć? Czy warto je kopić? Nie mam możliwości obejrzenia jedynie kurier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, felgi 9" przód i 10" tył, średnica 19". ET45, do tego ok. 20mm dystans. Jaka na to opona żeby była szansa wcisnąć? Nie mam aira i na ten sezon nie przewiduję, chodzi o to żeby dało się to na gwincie pięknie spasować. 215/35/19 upchnę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakby to bylo z et45 to jeszcze jeszcze,ale z et 25 to lipa bedzie,na 10cali 215/35 moze byc problem zalozyc

 

1fr9.jpg

 

tu masz 9x20et44 takze se wyobraz 10 cali z et25,kicha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pasować będą, ale ja bym wziął te co wklejałeś wczesniej. Szersza felga, moim zdaniem ładniejszy wzór i będzie ładniej leżała na aucie. No i jest to felga taka jak do Paska R-line, tylko mniejsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam felgi o takim oznaczeniu: 7.5Jx17H2 ET35. Jaki rozmiar opon do tego dobrać :hmm

Czy wówczas felgi nie będą wchodziły zbyt do środka czy w drugą stronę - na zewnątrz ? Czy opony nie będą cięły po błotnikach??

Z góry dziekuję za udzielenie odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na 7,5" to ja bym normalnie 225/45 ładował, nie przewiduję że chcesz na to naciągać naleśnika 165? :)

Zawias seria czy jakaś ziemia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
na 7,5" to ja bym normalnie 225/45 ładował, nie przewiduję że chcesz na to naciągać naleśnika 165? :)

Zawias seria czy jakaś ziemia?

 

Bardzo dziękuje za pomoc. A czy może też być 215 :hmm czy to już za wąsko :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinno wejść, gdyż w B5,5 miałem 215/55/16 na 7.5x16

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Powinno wejść, gdyż w B5,5 miałem 215/55/16 na 7.5x16

 

Piotr nie chce kombinować chodzi mi jaki jest rozmiar opon w oryginale przy takich felgach. Czyli bezpieczna szerokość to 225 :hmm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ori też jest 7.5x17 i 235/45/17, ale z et 47. Chyba Bimbasz ćwiczył et 35... :hmm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności