Skocz do zawartości
Gość stonao

[B5] Obniżenie zawieszenia - dyskusja

Rekomendowane odpowiedzi

A co myślicie o założeniu sprężyn z a4 b6 1.9 czy a6 c5 ale sline (wszędzie czytam że to to samo), czyli obniżone o 20mm pozostawiając amortyzatory (nadmieniam że niedawno wymieniłem na nowe sachs-zamienniki zwykłych, nie mają obniżonego skoku, ale są bardzo twarde porównując do serii).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A co myślicie o założeniu sprężyn z a4 b6 1.9 czy a6 c5 ale sline (wszędzie czytam że to to samo), czyli obniżone o 20mm pozostawiając amortyzatory (nadmieniam że niedawno wymieniłem na nowe sachs-zamienniki zwykłych, nie mają obniżonego skoku, ale są bardzo twarde porównując do serii).

 

wyjdziesz na tym tak samo jakbyś zamontował sprężyny czy też zawieszenie "1be( -20mm) " , które było fabrycznie montowane w passatach .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wyjdziesz na tym tak samo jakbyś zamontował sprężyny czy też zawieszenie "1be( -20mm) " , które było fabrycznie montowane w passatach .

 

A jak to się będzie mieć do wszędzie opisywanego masakrycznie szybkiego zużycia się amortyzatorów i podbijania do góry na hopkach? Jak dla mnie 2cm w dół to trochę jest, a amorki nie są o skróconym zasięgu pracy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie, potrzebuje pilnej odpowiedzi: Mam okazje kupić zawieszenie 1 BE w super stanie ale z sedana, a ja posiadam kombi, podejdzie mi coś takiego? dziękuje za odp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

**** będzie siedzieć niżej albo dasz dodatkową gumę pod sprężynę albo będziesz tak jeździć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ogolnie nie trzeba nic przerabiac. A wedlug kat wagowych to sprezyny beda duzo slabsze? Seria siada 20 mm to mnie siadzie z 30mm ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaliz będziesz zadowolony:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale dużo niżej będzie niż ori 1 be ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak niżej niż ori 1be ? 1be to 1be... może pare mm z racji że cięższa buda i może silnik. cudów bym się nie spodziewał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakie masz teraz sprezyny 1ba?

Zmierz miara ile masz od ziemi do nadkola i odemnij 2centy i będziesz wiedział czy chcesz 1be

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja wiem że 1 be to 1 be. Ale ktoś napisał ze 1 be z sedana jak dam do kombi 1ba to siądzie niżej. I teraz moje pytanie ile może niżej siąść -25mm? i takie cos mi odpowiada bo chce delikatnie utwardzić. Ale moje drugie pytanie bo sprężyny dobiera się po kat wagowej z tymi kropkami kolorowymi, i czy z sedana będzie odpowiednie do kombi pomimo że to nie ta kat wagowa?? czy te sprężyny nie będą jakieś słabsze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMG_20160501_194731.jpg

Ja mam 1be w sedanie

Z kombi 1.9tdi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli mozna powiedziec ze to obojetne jest czy z kombi do sedana i odwrotnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja założyłem z kombi i tak wyglada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie. Posiadam passka b5 fl kombi 1.9tdi a

,amory seria po 87% i chciał bym go obniżyć o te 30 lub 40 mm. Znalazłem coś takiego komplet h&r przód 29773 VA i 29773 HA tył lub Eibachy z passka b5 1.9 TDI -30? Które z tych faktycznie,realnie obniża mi auto o te -30 , -35mm max do -40. No i jak będzie wyglądać sprawa z komfortem, chciał bym aby byl blisko seri lub troszkę sztywniejsze.

Edytowane przez PatrykDE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
co mozecie powiedziec o ten firmie? http://vogtland-polska.pl/?vw-passat-typ-3b-3bg-(b5)-variant-23-19-tdi-25-tdi-do-142-kw-diesel-

 

Nie znam firmy, ale co to za sprzedawca który nie pokazuje produktu tylko "zdjęcie poglądowe" :what

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vogtland to holenderska (albo belgijska) firma która istnieje na rynku już kilka dobrych lat, robi produkty raczej budżetowe tak jak TA, JOM i tym podobne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności