Skocz do zawartości
77gienek

Jak rozpoznac wersje Wolfsburg Edition w b3

Rekomendowane odpowiedzi

witam

mam pytanko jak rozpoznac w passacie b3 czy to orginalnie wersja Wolfsburg Edition czy poprostu zostały naklejone naklejki,czy na tej nalepce co jest w ksiazce serwisowej z kodami wyposazenia powinno cos pisac?.

pozdrawiam 77gienek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość przemo31_08

Witam.

Napisz kolego czym ta wersja miałaby sie charakteryzować tz jakie masz wyposażenie swojego b3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

w moim passacie sedanie,silnik jest 2.0 2e z katalizatorem.z wyposazenia:biale kierunkowskazy,halogeny,lampy z tylu sa dymione,spoiler na tylnej klapie,przyciemniana tylna szyba,elektryczne i podgrzewane lusterka,centralny zamek,elektrycznie regulowane swiatła z przodu,szyberdach elektryczny,fotele kubełkowe z przodu a z tyłu kanapa z podłokietnikiem i zagłówkami regulowana(na fotelach z przodu jest wyszyty napis: EDITION.znalazłem takie same na allegro:http://allegro.pl/item299082173_wolfsburg_edition_passat_b3_edition_one_recaro.html),szesc głosników,komputer MFA,felgi sa aluminiowe 15" BBS,wzdłóż autka leci bialy pasek i na tylnim błotniku jest napis SPECIAL EDITION a pod kierónkowskazami na przednim blotniku w kółeczku Wolfsburg Edition,kolor jest Dark Burgundy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kody wyposazenia z ksiazki serwisowej:X0A,B0A,C2K,G0C,H1A,J0G,M1A,Q1X,1AB,1G6,1MG,1N1,3AF,3BE,T3S,8E2,3S0,8TC,5J1,9C3,8AD,8GC,8L4,8RL,1KD,1LC,3FD,3YH,1BA.bardzo ciekawi mnie czy to jest orginala wersja czy ktos sobie naklejki nalepił Wolfsburg Edition:).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Charakterystyczny kolor wlasnie LC3U granatowe glebsze fotele z takimi paseczkami i napisem edition oraz felgi BBS RM dwuczesciowe to sa elementy wyrozniajace wersje wolfsburg edition w passacie b3 jak i w golfie mk2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam takiego i mój oryginalnie jest fioletowy lub śliwka jak kto woli :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności