Skocz do zawartości
marjanko

Czujnik temperatury zewnętrznej

Rekomendowane odpowiedzi

aaa ok nie doczytałem ostatniego zdania, dzięki za pomoc kupie i dam znać czy działa :)

 

Ma ktoś numery katalogowe wtyczek do tego czujnika temperatury zewnętrznej ? chciałbym kupić nowe wtyczki z kablem jeśli takie dostane

 

Jak zamontuje u siebie ten czujnik to będzie mi wyświetlać temperaturę tak jak na tym filmiku w miejscu godziny? Czy to zależy od licznika i ecu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A masz manetke i licznik mfa(możesz podglądać spalanie itp na zegarku?) ja wsumie mam taki na sprzedaż od mojej benzyny 

Edytowane przez janekg16

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zwykły licznik i mam wyświetlaną tylko godzine i kilometry, manetki też nie mam. No nic trudno kupie sobie termometr haha :D

20181217_205201.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam a ja miałbym pytanie odnośnie wyświetlanej temperatury na 1/2 fis w b5 przed lift. U mnie są 2 kreski i znaczek stopni C. I nie wiem czemu się ona nie wyświetla. Proszę o jakieś wskazówki. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo jest uszkodzony czujnik lub okablowanie do czujnika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podłączałem inne czujniki w miejscu gdzie jest wtyczka (pod osłona co zbiorniczek płynu od wspomagania) i żadnej zmiany. Jedynie zmieniała się temperatura na klima troniku. Ta wiązka od kostki czujnika pod maską idzie bezpośrednio do licznika, klimatronika czy gdzie?

Edytowane przez Crooasw13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po przeskanowaniu Vag-iem wyświetlał mi się tylko błąd na liczniku: 

00779 - Outside Air Temp Sensor (G17)
            30-10 - Open or Short to B+ - Intermittent
00779 - Outside Air Temp Sensor (G17)
            29-10 - Short to Ground - Intermittent

Nie można go skasować, temperatura się nie wyświetla dalej.

Edytowane przez Crooasw13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź okablowanie. Możliwe, że kabel mógł zostać uszkodzony przy wymianie rozrządu (mi takie kuku kiedyś zrobili) lub przy wypadku. Zacznij sprawdzanie od strony czujnika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności