Skocz do zawartości
Gość Michal

tapicerka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Michal

Witam.Strasznie trzeszczy mi tapicerka w aucie czy mozna to jakos "naprawic":),oczywiscie na prostej drodze prawie wcale ale jak wjade na jaka kiepska droge to szok w aucie robi sie strasznie nie fajnie.Prosze o rade z gory dziekuje za wszystkie pomysly.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma złotego środka na tą bolączkę. Każdy jakoś kombinuje silikonem w sprayu albo podkładaniem różnych materiałów itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Michal

temperatura tez ma na to wplyw?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał (moj imiennik) :D postaraj sie porządnie wyplakować całą deche. Wszystkie krawędzie styku tapicerki napuść dosc obficie plaka. Niekiedy pomaga a nie zaszkodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

temperatura też ma na to wpływ.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Michal

może jak zrobi się cieplej to przestanie trzeszczeć:)).Jak tylko kupie plaka i wypryskam dam znac.Jeszcze raz dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja Rozebrałem całą tapicerkę i popodkładałem podkładki z gumy porowatej.Narazie pomogło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Michal
Ja Rozebrałem całą tapicerkę ....gdybym ja ją rozebrał to był już jej nie złozył i pewnie połowe cześci bym pogubił:((

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkopie temat , czy ktos walczyl z tapicerka drzwi tyl?? Niestety u mnie jak gram głośniej to drga mi tapicera drzwi tyl . Zauważyłem ze wystarczy przytrzymać dłonią tapicere i cisza . Może znacie patent co z tym fantem zrobić jak ja usztywnic ?? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może wystarczyło by wygłaszać drzwi, albo samą tapicerkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Odkopie temat , czy ktos walczyl z tapicerka drzwi tyl?? Niestety u mnie jak gram głośniej to drga mi tapicera drzwi tyl . Zauważyłem ze wystarczy przytrzymać dłonią tapicere i cisza . Może znacie patent co z tym fantem zrobić jak ja usztywnic ??

Podstawa to jak pisał Piotrek trzeba wygłuszyć drzwi oraz na boczek podkleić gąbkę. Jak tak zrobiłęm i puki co jest oki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za podpowiedzi :) , wszystkie drzwi juz wytłumione , spróbuje z tą gąbką. A powiedzcie po kiego grzyba są te gumy na tapicerce wokół otworu głośnikowego ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
po kiego grzyba są te gumy na tapicerce wokół otworu głośnikowego ??

żeby głośnik grał do kabiny a nie wewnątrz drzwi;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności