Skocz do zawartości
laki

Gaśnie w czasie jazdy !!!

Rekomendowane odpowiedzi

Po jechałem po kumpla podłączył komp. i zdziwienie nie ma błędów w silniku. Postanowiłem dolać paliwa do 1/2 zbiornika i eureka auto chodzi. Czy to jest jakaś typowa usterka i objawy które opisałem w tym aucie? Czy ulęgła uszkodzeniu pompa paliwa w zbiorniku? I jak to możliwe ze przy takim stanie paliwa auto chodzi? No i czy tak można jeszcze tym autem jeździć i utrzymywać wysoki stan zbiornika paliwa, gdyż auto do końca tygodnia jest mi bardzo potrzebne moje najważniejsze pytanie co jeszcze sprawdzić gdzie szukać ewentualnej usterki. Dzięki serdeczne za pomoc.
a przeczytałeś pozostałe posty, które odpowiedzą na Twoje pytania :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie wyciągłem wkład pompki i wlaczyłem na krótko i ona chodzi.Włożyłem pompkę do naczynia z ropą i włączyłem i wypompowała ropę.Sprawdziłem zasilanie.Po włożeniu kluczyka pojawia sie na chwile zasilanie i ginie tak ma być?No i czy kupować nowy wkład?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobilem coś takiego nie zakreciłem korka wlewu paliwa zrobilem 200km okolo 1/4 paliwa i jest oki.Jakies podciśnienie sie robi w zbiorniku ?Czy taka opcja też ktoś miał.Jak to naprawić?

 

---------- Dodano o 21:13 ---------- Poprzednia wiadomość o 20:43 ----------

 

Dodam ze nowy wklad jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Wyczaiłem co jest.Kupiłem zamiennik firmy *ENERGY* i nadal jest zle.Zrobiłem więc test podlaczyłem na krótko weżyk i jakie moje zdziwienie paliwo leci ale pomału.A na tym filmie

paliwo wręcz tryska.A u mnie ledwo leci.Czy to wina zamiennika czy jeszcze cos w tym całym koszu pompki uszkadza się?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, Mam podobny problem podczas jazdy, szarpnie-tarpnie i gaśnie i niestety nie da się odpalić. W pierwszym warsztacie wymieniono elektryczną pompkę w zbiorniku ale problem powrócił na kolejny dzień w drugim warsztacie również stwierdzono że ta wcześniej wymieniona pompka jest wadliwa i wymieniono ją na nową ale i tym razem problem powrócił. Cały czas podczas tych zdarzeń miałem prawie pełny zbiornik paliwa więc nie wiem czy to wina tej pompki, że gaśnie podczas jazdy (przecież ona chyba już nie musi pracować) przy takiej ilości paliwa. Ale jak zgaśnie zaglądam do filtra paliwa a tam ropy tylko na dnie, uruchamiając zapłon nic nie laeci na filtr. Dziwne dwie nowe pompki i to samo. Pompowtryski sprawdzono sprawne żadnych błędów na kompie. Jeżeli ktoś może doradzić to proszę o info, bo już ręce opadają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

czy ktoś miał może przypadek że po wymianie pompy paliwa w zbiorniku auto dalej gasło poniżej 1/4 paliwa w zbiorniku ?

Co może być przyczyną ? Czy jest jakaś regulacja smoka w baku ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności