Skocz do zawartości
Gość harmoniusz_13

Pompa wody w TDI

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli wadliwa pompa bo piszczec nie powinna. Osobiscie nie spotkalem sie zeby nowa pompa wody piszczala. Nigdy nie zakladalem nic gorszego niz skf, febi, conti, gates. Zdazylo sie ze conti ciekla po paru tys km ale nie zeby piszczala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z skfem teraz Szymek już jest loteria :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lepiej zebym wymienił??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie. Sprawa nie podlega dyskusji, jesli czesc odbiega od normy to nalezy ja wymienic. Zeby alternator, jakas rolka czy co kolwiek innego po wymianie na nowe zaczelo wydawac dziwne dzwieki to bys tez zostawil? Mechanik zawsze Ci powie najpierw ze jest ok a pozniej placz bo pasek pekl, bo samochod sie popsul 500km od domu... Sa pompy wody, ktore piszcza krecac je reka i to juz je dyskwalifikuje do ponownego uzycia a jak piszczy przy normalnej pracy silnika to musiisc nowa i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymieniłem pompe na dolza, mechanik dał mi tą "stara" jak sie ja zakreci to odrazu staje i piszczy strasznie. Sie okazało ze pasek rozrzadu byl za mocno napiety, powiedzial ze jakbym tak jezdzil to by pekl. W nastepnym tygodniu jade z ta wymontowana do tego mechanika co mi zakladal pierwszy raz niech ja reklamuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli rozrząd ( czyli części ) były kupowane przez mechanika to zawieź mu ta pompę i niech oddaje kasę natychmiast bo Ciebie to nie powinno obchodzić czy uznają czy nie (chyba że ty kazałeś z taniej półki ) lub że napięty za mocno pasek - to jeszcze mu zjebkę zrobić niech naprawia rowery bo teraz to i przy maszynach rolniczych trzeba mieć pojęcie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli rozrząd ( czyli części ) były kupowane przez mechanika to zawieź mu ta pompę i niech oddaje kasę natychmiast bo Ciebie to nie powinno obchodzić czy uznają czy nie (chyba że ty kazałeś z taniej półki ) lub że napięty za mocno pasek - to jeszcze mu zjebkę zrobić niech naprawia rowery bo teraz to i przy maszynach rolniczych trzeba mieć pojęcie .

Teraz to i hamulce w rowerach trzeba umieć odpowietrzyć. Albo wymienić płyn hamulcowy. A o wiskozie lub hydrokinetyce nie wspominam. Bo łańcuch, pasek czy wałek kardana to wspomnienia. Rower teraz ma nawet opony runflat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności