Skocz do zawartości
Gość szczepko

Rozmowy na tematy różne - bez pytań technicznych

Rekomendowane odpowiedzi

a w październiku jak dostanę miesięczny urlop to szykuje się wyprawa 4x4 Kazachstan, Kirgistan, Chiny ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pogadasz - bogatego nie zrozumisz :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
JakiCMG : widziałem że bawiłeś się w niedziele na kartach w Toruniu... szkoda że nie z nami...

 

Zastanawiam się, po co te "rozliczenia"? :hmm To nie PRL i czasy SB :haha Jak ktoś nie był gdzieś tam, tylko w innym miejscu to tylko i wyłącznie jego sprawa. I nie powinno tu mieć miejsca, wypytywanie, rozliczanie...itp.

Zaraz moze kary pieniężne bedziemy wprowadzać za absencje na spocie? :hmm

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

Kirgistan

Fajny kraj:-) Bylem :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Danio co Ty sie tak denerwujesz? Wyluzuj bo juz stary jesteś i serducho może nie wytrzymać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie nie denerwuje:-)

Rozmyslam sobie tylko :-)

Edytowane przez rainman777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zastanawiam się, po co te "rozliczenia"? :hmm To nie PRL i czasy SB :haha Jak ktoś nie był gdzieś tam, tylko w innym miejscu to tylko i wyłącznie jego sprawa. I nie powinno tu mieć miejsca, wypytywanie, rozliczanie...itp.

Zaraz moze kary pieniężne bedziemy wprowadzać za absencje na spocie? :hmm

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

 

Fajny kraj:-) Bylem :-)

 

kary nie są głupie :P a tak na serio to tak smutno się zrobiło... kolejny spot się nie udał... są chęci ale brak chętnych... może czas na nowego opiekuna... takiego, który będzie potrafił was zmobilizować do działania...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
może czas na nowego opiekuna...

Zmiana Opiekuna nic nie da, jeśli nie ma chętnych żeby się spotkać. Faktem jest, że w maju chyba nigdy spota nie robiliśmy, bo komunie, majówki itp. Widziałeś jaki był odzew na propozycję Obserwatorium w Piwnicach? Pamiętaj, że Opiekun nie jest od organizacji każdego możliwego spota. On może pomóc w jego organizacji, ale przede wszystkim jest od pilnowania porządku w Regionie. Spot może zorganizować dosłownie każdy. Często wychodziły z tego świetne imprezy. Np.: Eltom kartingi w Toruniu, Sthorm "integracja" z WLKP pod namiotami w Anastazewie, kwassolino kręgle w Bydgoszczy, Grupa pożegnała przed wyjazdem i powitała po powrocie niejakiego Danona. A skoro już o nim mowa. Sam Danek odstawił przyjęcie "na bogato" w Smerzynie. Poza tym było Chełmno, Lipno, Rypin, Włocławek i na prawdę dużo jeszcze imprez, gdzie Opiekun jedyne co zrobił, to przyjechał się spotkać z załogą. Tak więc pierd.ol to i poczekaj aż załoga coś sama zaproponuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
może czas na nowego opiekuna... takiego, który będzie potrafił was zmobilizować do działania...

Tu nie chodzi o zmiane opiekuna:fajny Kwestia lezy w tym, zee nie wstrzeliles sie w termin. Komunie, tudziez inne sprawy.....Jak ludzie maja czas, to przyjadą. W maju spoty byly organizowane sporadycznie-wlasnie z tych względów. Podobnie w sezonie wakacyjnym. Ktos ma chęć posiedzieć nad jeziorem przy griluu i nie chce być sam, to oglasza na forum spota i tyle.

Przykladowo-ja w lipcu wybiorę sie do Smerzyna, zeby pomoczyc odwlok i walnac cos na grilu. Jak bedzie ktoś chętny, co akurat będzie na.miejscu lub w okolicy-to przyjedzie. A jak nie, to nie-swiat mi przez to sie nie zawali :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tu nie chodzi o zmiane opiekuna:fajny Kwestia lezy w tym, zee nie wstrzeliles sie w termin. Komunie, tudziez inne sprawy.....Jak ludzie maja czas, to przyjadą. W maju spoty byly organizowane sporadycznie-wlasnie z tych względów. Podobnie w sezonie wakacyjnym. Ktos ma chęć posiedzieć nad jeziorem przy griluu i nie chce być sam, to oglasza na forum spota i tyle.

Przykladowo-ja w lipcu wybiorę sie do Smerzyna, zeby pomoczyc odwlok i walnac cos na grilu. Jak bedzie ktoś chętny, co akurat będzie na.miejscu lub w okolicy-to przyjedzie. A jak nie, to nie-swiat mi przez to sie nie zawali :-)

 

miesiąc wcześniej było info o spocie, kartingach i mało kto podjął rękawicę...

 

ale mniejsza z tym...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki okres jest widocznie:-)

Moze pozniej bedzie lepiej....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Taki okres jest widocznie:-)

Moze pozniej bedzie lepiej....

 

taki sytuacja jest od dłuższego czasu :P

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

Tak więc pierd.ol to i poczekaj aż załoga coś sama zaproponuje.

 

taki mam plan :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Halo Brygada!

A kto się na ogólnopolski wybiera?! I czemu tak mało?! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam rozumieć, że nikt?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
bo może mi ten termin nie pasować, jutro może będę wiedział coś więcej...

 

I co? Wiesz coś więcej? :P Eltom już się zapisał :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I co? Wiesz coś więcej? :P Eltom już się zapisał :D

 

wiem że się zapisał :P

 

ps: do kiedy są zapisy bo jakoś nie widzę info...

Edytowane przez dpz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wiem że się zapisał :P

 

ps: do kiedy są zapisy bo jakoś nie widzę info...

 

Chyba dopóki listy nie zamkną, czyli masz jeszcze szansę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zmiana Opiekuna nic nie da, jeśli nie ma chętnych żeby się spotkać. Faktem jest, że w maju chyba nigdy spota nie robiliśmy, bo komunie, majówki itp. Widziałeś jaki był odzew na propozycję Obserwatorium w Piwnicach? Pamiętaj, że Opiekun nie jest od organizacji każdego możliwego spota. On może pomóc w jego organizacji, ale przede wszystkim jest od pilnowania porządku w Regionie. Spot może zorganizować dosłownie każdy. Często wychodziły z tego świetne imprezy. Np.: Eltom kartingi w Toruniu, Sthorm "integracja" z WLKP pod namiotami w Anastazewie, kwassolino kręgle w Bydgoszczy, Grupa pożegnała przed wyjazdem i powitała po powrocie niejakiego Danona. A skoro już o nim mowa. Sam Danek odstawił przyjęcie "na bogato" w Smerzynie. Poza tym było Chełmno, Lipno, Rypin, Włocławek i na prawdę dużo jeszcze imprez, gdzie Opiekun jedyne co zrobił, to przyjechał się spotkać z załogą. Tak więc pierd.ol to i poczekaj aż załoga coś sama zaproponuje.

 

Tuniek! Przyjdzie czas będzie rada! A na chwilę obecną jest jak jest! PS. Ja z Kasią się wybieramy na zlot ogólnopolski!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności