Skocz do zawartości
Gość szczepko

Rozmowy na tematy różne - bez pytań technicznych

Rekomendowane odpowiedzi

witam.po dosyć długiej przerwie ...bywa

Panowie , kiedy organizujemy spocik ?Fakt jest taki że B5 nie jest już w moim posiadaniu , ale to chyba nie zmienia faktu że możemy się spotkać .

Czekam na propozycję i orientacyjny termin który powinniśmy ustalić razem , na tyle żeby nam wszystkim pasowało (może być ciężko )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi pasuje od poniedziałku do piątku. Wekend NIESTETY odpada - no chyba, ze w niedzielę. :cwaniak:

 

ps: masz na tym "bełkocie" forumową wlepę :?::evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ps: masz na tym "bełkocie" forumową wlepę

nie mam

 

mi jak na razie pasuje zawsze ...chyba że mam wyjazd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to niech ktoś rzuci termin (miejsce, godzina....) i zobaczymy co z tego wyniknie :-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Danek75, to może we Włocławku na parkingu przy Hali Mistrzów zaraz przy krajowej jedynce w dniu jakim komu pasuje a w godzinach popołudniowych :hurra:

PsDanek75, zaoszczędził bym na poczcie krążek czeka tylko na bąbelkową kopertę :ok::rotfl:

Ps dziwi mnie fakt że mało jest nas z Włocławka :zalamany::zalamany: a tyle tu smiga Patacików :hurra::hurra::hurra:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Martyn - to nie tylko ode mnie zależy - gdzie mielibysmy się spotkać. Ostatnio (co i tak do skutku nie doszło) miał być Toruń i taką chęć większość wyrazała.

A co do przesyłki, to mozesz w zwykłej puscić :-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako świeżak proponuje spocik np. w Toruniu jako że jestem z Grudziądza mam tylko 60km i z tego co widze to nasz okreg kujawsko pomorskie stoi w miejscu ze spotami a ja jak najbardziej chciałbym się wkupić jako świeże mieśko z moim nowym nabytkiem no i myśle że kolega MARUCH też się dołączy wiec czekam cierpliwie na odzew

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli Toruń to ja się piszę na to

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jeśli Toruń to ja się piszę na to

 

Ja też :ok:

 

Rzućcie termin, godzinę i miejsce.

 

Jak to wcześniej pisałem - może pod Mostem Poniatowskiego, koło parkingu :?: Lub też parking przy CARREFUR -rze na wylocie do Olsztyna :?: Tylko co potem :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Danek jak na pierwszy spocik to małe spotkanko zapoznawcze styka , można wejść gdzieś na galerię i coś wypić(bez %) , zawsze jest ten pierwszy raz.

Carrefour mi pasuje , zresztą wszędzie w Toruniu mi pasuje może to być też Galeria Copernicus ...

 

Krystian305, w Gru to ja bywa często ...nawet bardzo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myśle że jakoś dojdziemy do wspólnego porozumenia i poświece te 60 km żeby rozbujać kuj-pom co do miejsca kolega rzucił most jakiś tam już się przeraziłem co do kopernikusa to zazwyczaj jest tam zajebiście mało miejsca na zaparkowanie paska ewentualnie żuka czy na wolocie REAL od strony świecia. Bo do Grudziądza to i tak pewnie nikomu się nie chce jechać na spocik :-) Ale zawsze można zorganizować zlot w Grudziądzu w Lisich kątach na lotnisku na podobe jak miał to w tym roku Garbus :-) wszystko do dogadania i przeanalizowania Wpiszcie się kto chętny na spocik ustalmy że Toruń będzie takim miejsce myśle wszystkim wygodnym pomiedzy Bydgoszczą a kraterem Grudziądz.

 

LISTA CHĘTNYCH USERÓW NA SPOT:

 

1. Krystian305

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nakonr się dołącza. kwestia tylko terminu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jutro? godziny popołudniowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie może być jutro popołudniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to raczej o piątku myślałem. Bo tak w środku tygodnia :?: Niektórzy zapewne pracują w tygodniu poza miejscem zamieszkania, tak więc..... :cwaniak:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ludzie bez paniki ja pracuje do 20 codziennie więc wolał bym sobote ewentualnie może być piątek ale zróbmy jakieś większe grono a nie żeby 3 paski się zjechały

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w sobote nie moge - ale nie jestem przeciez wyznacznkiem, ze jak mnie nie ma, to SPOTU nie ma :hyhy: Jest wpisanych 25 osób chyba, no i może też ktos z wielkopolski się zjawi :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to może przyszły piątek tak pod wieczór ewentualnie możemy poczekać zebrać większośc ludzi na spocik i zrobić przy okazji jakiegoś grila :-) jak znacie w Toruniu jakieś miejsce polanka czy cóś :-) bo przyszła sobota odpada na pewno i ostatnia sobota sierpnia też

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piątek - 3 sierpien - mi pasuje :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No w sumie mi też czy są jeszcze jacyś chętni na spot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności