Skocz do zawartości
Gość szczepko

Rozmowy na tematy różne - bez pytań technicznych

Rekomendowane odpowiedzi

Dochodzę do siebie po weekendzie w Łebie jeszcze dwie i będzie

 

my po wczorajszym plenerze i ładujemy batere na kolejny weselny weekend :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MAŁA PROŚBA :-)

 

Czy w ciągu najbliższych kilku dni, będzie ktoś w okolicach Kompleksu wodnego FOJUTOWO?

http://zajazd-fojutowo.pl

 

Chciałbym, żeby ktoś mi kupił i przysłał torbę filcowa. Szaro-biala torba na ramię, przypominająca z wygladu Angry Birdsa bądź głowę lisa (to zależy komu z czym to się skojarzy :-) ). Torba kosztuje 70 zeta.

Po przyjezdzie do Fojutowa, stawia sie auto na parkingu, dalej idzie się obok tego kompleksu drogą wyłożoną kostką, wzdłuż rzeki - w stronę akweduktu, tak okolo 400-500 metow. Przed drewnianym mostem nad rzeką, po prawej-w bramie jest stragan. Są tam rozne pamiątki, jakieś ptaszki na korze i inne *******ki. I obok tablicy, na ktorej są rozpisane splywy kajakowe, wiszą trzy torby. O którą chodzi-pisalem wczesniej:-)

Więc jeśli ktoś bylby w okolicy i kupił mi tą torbę, to z gory dzieks :-)

Kasę za torbę i koszt wysylki, wraz z malym dodatkiem za fatyge, prześle na konto. Więcej info na PRIV.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tu w ogóle żyje? :hmm

Jeździ ktoś w wyżej wymienionych okolicach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ktoś tu w ogóle żyje? :hmm

Jeździ ktoś w wyżej wymienionych okolicach?

 

wszyscy umarli :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony - nie spieszy się :-)

Ale z drugiej... ktoś tą torbę może kupić, zanim ktoś z forum ppdjedzie na miejsce. A nie wiem czy mają takich więcej, bo je podobno ręcznie szyją, więc i wzory są różne.

 

Wszyscy nie umarli :-) Trzech nas pisze :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też piszę, ale niestety nie wybieram się w tamte rejony... :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za paliwo też zwrócę :-) Ja mam od siebie ponad 150 w jedna stronę.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Namierzony dzis kolega SURKEY w Żninie na ul Dworcowej koło komisu samochodowego image.jpg koło godziny 14:30

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś mógłby pomóc i luknąć te auto? http://otomoto.pl/oferta/audi-a4-1-8t-163km-webasto-1wlasciciel-navi-tempomat-serwis-piekna-ID6yuYW5.html

Po zdjęciach wygląda nawet uczciwie. No i czy ktoś rozkodowuje VIN bo ASO w Olsztynie nie chce tego robić bez zgody i bez obecności właściciela...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ktoś mógłby pomóc i luknąć te auto? http://otomoto.pl/oferta/audi-a4-1-8...-ID6yuYW5.html

Po zdjęciach wygląda nawet uczciwie. No i czy ktoś rozkodowuje VIN bo ASO w Olsztynie nie chce tego robić bez zgody i bez obecności właściciela...

 

Do Świecia nigdy nie po drodze ale widzę szukasz 1.8T. B. dobry wybór. Ja ostatnio oglądałem u siebie w mieście 1.8T na dodatek w Quattro tyle, że B6 gdybyś był zainteresowany. Lepszy wypas a tylko nieznacznie starsze i z potwierdzonym przebiegiem a prawie połowa wartości.

 

http://olx.pl/oferta/audi-a4-audi-a4-1-8t-quattro-190km-avant-s-line-CID5-IDgoVit.html#1370cbe55c

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Do Świecia nigdy nie po drodze ale widzę szukasz 1.8T. B. dobry wybór. Ja ostatnio oglądałem u siebie w mieście 1.8T na dodatek w Quattro tyle, że B6 gdybyś był zainteresowany. Lepszy wypas a tylko nieznacznie starsze i z potwierdzonym przebiegiem a prawie połowa wartości.

 

http://olx.pl/oferta/audi-a4-audi-a4-1-8t-quattro-190km-avant-s-line-CID5-IDgoVit.html#1370cbe55c

Chyba wiem o którym mowisz;) takie srebrne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chyba wiem o którym mowisz takie srebrne?

 

Na moje oko taki jakiś "piasek pustyni" ale stan naprawdę godny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejka, poszukuje zagłówka tylnego w kolorze siwy/szary może komuś zalega niepotrzebny ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od osoby z a4-klub.pl dostałem info że ostatni wpis wg VIN 10-04-2010 26tys km więc lipa. Tak, szukam 1.8T aby móc załadować LPG do niego. Diesel niby fajny ale 2.0 TDI to jednak bardziej wymagający zawodnik a 1.9TDI hmm- czy dostałbym w podobnym przebiegu? Trochę mi się pali z kupnem więc - o ile możliwe- chcę uruchomić wszelkie kontakty oraz prosić o pomoc w klubach.

Edytowane przez czarekcw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Od osoby z a4-klub.pl dostałem info że ostatni wpis wg VIN 10-04-2010 26tys km więc lipa. Tak, szukam 1.8T aby móc załadować LPG do niego. Diesel niby fajny ale 2.0 TDI to jednak bardziej wymagający zawodnik a 1.9TDI hmm- czy dostałbym w podobnym przebiegu? Trochę mi się pali z kupnem więc - o ile możliwe- chcę uruchomić wszelkie kontakty oraz prosić o pomoc w klubach.

 

Bierz ta co Marcinmpodeslal ;)

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

Na moje oko taki jakiś "piasek pustyni" ale stan naprawdę godny :)

 

 

 

Widziałem przejazdem wiec nie przyglądałem sie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
z potwierdzonym przebiegiem a prawie połowa wartości.

Wszystko w VIN wklepane? Czy jak zostało to potwierdzone?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest w historii z ASO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat przemyślałem, jednak szukam B7 1.8T do 30 000zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wszystko w VIN wklepane? Czy jak zostało to potwierdzone?

 

Sorry że dopiero teraz ale akurat wróciłem z wesela ;)

 

Tak wszystko wklepane, wszystkie wpisy na bieżąco, wszystko się pokrywa ze stanem faktycznym.

 

Temat przemyślałem, jednak szukam B7 1.8T do 30 000zł.

 

Może być ciężko w tych środkach, aczkolwiek wszystko jest możliwe :) Powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności