Skocz do zawartości
Gość szczepko

Rozmowy na tematy różne - bez pytań technicznych

Rekomendowane odpowiedzi

Zdrowych, Spokojnych oraz Szczęśliwych Świat Bożego Narodzenia życzy Grinch;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wraz z moją mogileńską grupą Vagowców życzymy Wszystkim razem i każdemu z osobna zdrowych i wesołych świąt

 

logo świateczne2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze wszyscy przejedzeni odpoczywaja :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela
Widze wszyscy przejedzeni odpoczywaja :P

Jakie odpoczywają :D Tańczą i śpiewają, kalorie świąteczne chyba już wszystkie spalone :party :alko:gitara:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kalorie świąteczne beda spalane od 31 do 01 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tańczą i śpiewają, kalorie świąteczne chyba już wszystkie spalone

 

Ja ich spaliłem aż za dużo.. :lol - najważniejsze że przed nowym tygodniem wróciłem do domu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ;) Mam mały ale za to bardzo irytujący problem. Irytujący z uwagi na duży wkład finansowy i niezadowalające efekty naprawy. Około tydzień temu wymieniłem koło dwumasowe, kompletne zawieszenie przednie, napęd pompy olejowej ..itd. Jednakże nadal słyszę dziwne w moim odczuciu dzwięki. Przy Jeździe ze stałą prędkością np. 50km/h po odpuszczeniu gazu i ponownym wciśnięciu słychać stuknięcie. Odczuwalne jest na podłodze po lewej stronie na podstopnicy. Kolejny rzeczą która wzbudziła mój niepokój jest dziwny dźwięk gdy samochód jest na chodzie, skrzynia w pozycji "P", dźwięk podobny do tego który wydaje uszkodzone koło dwumasowe tylko że mocno przytłumiony. Dźwięk ustaje w momencie gdy wcisnę hamulec i odblokuje się dźwignia zmiany biegów. Przed passatem jeździłem BMW 535d również z automatyczną skrzynią biegów i w tamtym samochodzie nie było takich dźwięków stąd też moje obawy. No chyba że ten typ tak ma i trzeba do tego się przyzwyczaić. Sorki że Wam zawracam głowę w tym dziale, ale nie mogę jeszcze sam zakładać tematów na forum. Macie jakieś pomysły co to może być? Hmmm a może któreś z Was koledzy/koleżanki założy temat w moim imieniu :)??

 

 

(dźwięk o którym pisałem słychać od 14s, warto oglądać w 4K)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na takie sprawy to tylko w Twoich okolicach Wlochaty moze cos stwierdzic i pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Włochatego brak będzie dopiero w styczniu .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Włochatego brak będzie dopiero w styczniu

No to ****. Właśnie miałem do niego dzwonić, że jest potrzebny w Łodzi z misją ratunkową...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to ****. Właśnie miałem do niego dzwonić, że jest potrzebny w Łodzi z misją ratunkową...

 

przymarzłeś na środku jeziora? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety. Tatowe becztery zdechło na Żabieńcu i nie bardzo mam pomysł jak je uruchomić na odległość;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoń do Włochatego chyba jeszcze w PL będzie on ma w Łodzi kogoś od chipów to może coś tam zaradzi lub coś wymyśli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niestety. Tatowe becztery zdechło na Żabieńcu i nie bardzo mam pomysł jak je uruchomić na odległość

 

napisz w grupie łódzkiej moze ktoś pomoże ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a gdzie go znajdę;) ?? Do stycznia już niewiele zostało ...chyba się nie rozleci ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rychu_90 najlepszego :alko:piwko:zdrowko:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności