Skocz do zawartości
Gość pawel9992

Zakup nowego B6 rabaty

Rekomendowane odpowiedzi

Gość pawel9992

Witam! Mam zamiar zakupić nowego Passata b6 z 2008r. Ale mam problem z tym czy nie wstrzymać sie jeszcze na jakiś okres czasu i poczekać na większe rabaty lub nowe pakiety wyposażenia. Stąd mam pytanie czy może ktoś sie orientuje czy w niedługim czasie ceny ulegną jakimś zmianom lub czy będą oferowane większe rabaty bo z tego co wiem to teraz dostane rabat od 9000-12000. Dzięki za odpowiedzi Pozdrawiam! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witaj kolego ja swojego zamawialem w listopadzie z rokiem prod. 2008 powiedziano mi w salonie ze upust importerski wynosi wlasnie 9000 i dodatkowo dostalem od dealera 5000 i na pakietach troche mi poschodzili z ceny tak wiec skonfigurowalem go sobie na 160 tys a do zaplaty mam 140 tys

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pawel9992

Dzięki marzal1 :) Bo szczerze powiedziawszy to już nie wiem na jaki rabat mogę liczyć ze strony fabryki ale myślę że od dilera powinienem dostać około 4000-5000 zł na wyposażenie. Chyba będę jednak musiał pojechać i dokładnie sie dowiedzieć czy te rabaty 12000-14000 zł są na samochody z 2007r. a na auto z 2008r dostane 9000zł. Dzięki jeszcze raz i pozdrawiam:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam! Mam zamiar zakupić nowego Passata b6 z 2008r. Ale mam problem z tym czy nie wstrzymać sie jeszcze na jakiś okres czasu i poczekać na większe rabaty lub nowe pakiety wyposażenia. Stąd mam pytanie czy może ktoś sie orientuje czy w niedługim czasie ceny ulegną jakimś zmianom lub czy będą oferowane większe rabaty bo z tego co wiem to teraz dostane rabat od 9000-12000. Dzięki za odpowiedzi Pozdrawiam! :)

Kup sobie Paska CC zamiast sedana jeżeli takiego planowałeś. CC jest odjazdowy.

P.S. pozdrowienia z Rzeszowa. Nie kupuj u Knapika czasami.:D:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pawel9992

Nie no na CC będzie pewnie dużo droższy wiec nie przewiduje zakupu:) a co Knapika to masz jakieś niemiłe wspomnienia co do tego salonu? :) Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość xprzemo

CC ma być 12 tys droższy tylko od zwykłego paska.

Przyjedz do Stalowej po passata.

Pozdrawiam.

 

Napisz na emaila konfiguracje passata. [email protected] :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

12 tyś to nie dużo. Polecam Gładyszów w Tarnowie. Ja przyszedlem z sakwą pieniędzy po odbiór samochodu, to sie mną nikt nawet nie zainteresował ani kawy nie zrobił nie wspominając o niekompetencji serwisu, który nie potrafi zainstalować fabrycznej zmieniarki. Natomiast Gładyszowie to poziom Toyoty (tam jak kupowałem auto to szampan wystrzelił !!!) albo i większy. Profesjonaliści w każdym calu w przeciwieństwie do K&K. Ja jeżdżę z Rzeszowa do Tarnowa do serwisu np.:D

P.S. sprzedawca obiecał mi 10% upustu na serwis i części. Dopiero po miesiącu po kilkukrotnych pytaniach czy to uczynił, z łaski dał mi ten raba, z którego i tak nie skorzystam.:mad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pawel9992

Tak "tylko" 12 tys :) a na początku pewnie nie będzie żadnych rabatów wiec cena będzie trochę jednak wyższa. Vvalery dzięki za opisanie problemu z K&K słyszałem już parę osób które miały ten sam problem z nimi i kupili samochód gdzie indziej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedź do Stalowej (też slyszałem same pochlebne recenzje) albo do Tarnowa, gdzie mają teraz parę aut z 2007 roku w szok cenie. Np. Passat z przebiegiem 4 tyś km 170kM highline należący do salonu ok 106 tyś zł (srebrny sedan) !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kubusgd

Odnośnie zakupu testowego ... zastanawialiście się, w jakim są stanie? Te 4-5 tys. km - różni kierowcy, maksymalne obroty, jazda po wszelakich dzirach ... wszystko z pogranicza dobicia nieswojego auta:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności