Skocz do zawartości
Gość lorensmarcin

woda pod nogami pasażera z tyłu z prawej strony

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wygląda to za dobrze. Buda puszcza na szwach - chyba czas pomyśleć o utylizacji passata :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. U mnie w passku ten sam problem. Woda po kostki od strony pasażera. Prawy tył. Poczytałem wątek od poczatku i poszedłem za radą. Poprawiłem filtr pyłkowy, poprawiłem silikonem blachy pod tapicerką(przód i tył),wyprałem i wysuszyłem ładnie dywanik żeby nie śmierdziało i myślałem że to koniec kłopotów. Niestety autko nie jest garażowane i juz po pierwszym deszczu się rozczrowałem. Otwieram drzwi, próg mokry, dywan mokry. Dodam że silikonu nałożyłem grubo i pod blachę i na zewnętrzny rant wiec chyba już nie tędy leci. Macie jakieś pomysły gdzie jeszcze szukać rozwiązania tego problemu??? Dodam że po deszczu po otwarciu drzwi zauważyłem że uszczelka na ramce jest dość mokra. Może być że drzwi nie dolegają tak jak powinny??? Poprawić je na zamku??:hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
poprawiłem silikonem blachy pod tapicerką(przód i tył),
silikonu nałożyłem grubo i pod blachę i na zewnętrzny rant wiec chyba już nie tędy leci
Leci.

Twoja metoda "na szybko" nie jest najlepsza i nie przyniesie spodziewanego rezultatu.

 

http://forum.vw-passat.pl/threads/40108-Woda-w-samochodzie?p=1902962&viewfull=1#post1902962

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
poprawiłem silikonem blachy pod tapicerką(przód i tył),

 

Nawet gdyby ci się udało to silikon jest na krótko , mogłeś zastosować przynajmniej uszczelniacz dekarski . Ja u siebie pojechałem dół i boki do połowy klejem do szyb bez odkręcania blach = już 5 lat spokoju.

Edytowane przez robertfx10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Leci.

Twoja metoda "na szybko" nie jest najlepsza i nie przyniesie spodziewanego rezultatu.

 

http://forum.vw-passat.pl/threads/40108-Woda-w-samochodzie?p=1902962&viewfull=1#post1902962

 

No powiem Ci kolego chyba sie zaczerwieniłem po przeczytaniu twojego posta. Myślałem sobie że polecę z silikonem i będę miał spokój. Wychodzi na to że czeka mnie poprawka.

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

Nawet gdyby ci się udało to silikon jest na krótko , mogłeś zastosować przynajmniej uszczelniacz dekarski . Ja u siebie pojechałem dół i boki do połowy klejem do szyb bez odkręcania blach = już 5 lat spokoju.

 

Już kolega tomnik wytknął mi lenistwo :D Już w ten weekend zabieram się porządnie do pracy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mój problem jest taki że większość mam ogarniętą. Blachy w drzwiach wszystkie osilikonowane,odpływy w drzwiach oraz pod akumulatorem drożne,uszczelki ok,nawet pod harmonijką na słupku b objechanie silikonem i dalej po większych deszczach mam wodę za fotelem pasażera. Najdziwniejsze jest to że z przodu jest suchutko. Poprzedni właściciel też z tym walczył,tylko poszedł na dziwne skruty i powycinał zaślepki pod autem i posmarował uszczelkę silikonem. Nie mam już pomysłu gdzie szukać przecieku,a wnerwia mnie prawie wiecznie zaparowane auto i zapach wilgoci w srodku:(Pozostaje mi już tylko sprawdzić,jak piszecie okolice filtra kabinowego,choć nie wydaje mi się ze względu że z przodu jest sucho. Jak ktoś ma jakiś pomysł,to będę mega wdzięczny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, w moim przypadku woda dostawala sie tylną lampą. Lampa niestety sie rozszczelniła. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym jednak obstawiał blachę tylnych drzwi tej od podnośnika szyby. Też miałem silikon i pomimo tego woda przeciekała. Najlepiej zdjąć boczek drzwi i obserwować czy spod tej blachy nie sączy woda. Najlepszą metodą wywalenie tej blachy, kupno sznura gumowego EPDM 6mm, wyczyszczenie starej uszczelki do gołej blachy i klejenie tej okrągłej uszczelki w miejsce starej, np. na masie uszczelniającej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich i może ktoś poradzi ja mam problem z wodą i z spalinami i wiem że to wina uszczelek , może ktoś podpowie czy są gdzieś zamienniki które dobrze pasują bo orginalne raczej nie dostepne ? / passat B5 kombi 99r. Pozdrawiam Marcin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie woda dostawała się przez drzwi. Zrobiłem film http://fumacrom.com/3OnHM zobaczcie sobie co i jak. U mnie po odwiedzinach na myjce pojawiała się woda na wycieraczkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności