Skocz do zawartości
przemek4net

kodowanie pilota -> czemu nie dziala???

Rekomendowane odpowiedzi

Nic z tego robiłem tak jak pisaliście :/ Jak mi koleś zakładał pilot to jak u niego sprawdzałem to działało,a teraz już nie działa :/ Nie zaświecają mi się też światła jak otwieram drzwi lub klape bagażnika :/ To może być uszkodzony moduł komfortu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ja do swojego paska mam jeden tylko kluczyk i to tylko z lampą świecącą. Czy mogę zakupić takie kluczyki http://moto.allegro.pl/vw-passat-b5-golf-4-ster-z-domyk-i-otwier-szyb-i1999134901.html i je zakodować żeby wszystko działało? Dodam że mam opcje otwieranie i zamykanie szyb z zamka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Posiadam passata b5 1997r. Po wymianie baterii w pilocie (zwykły kluczyk (nie scyzoryk) plus pilot taki jajkowaty z dwoma jajkowatymi przyciskami) pilot przestał działać i nie wiem jak mam go zakodować zeby działał. Wczesniej było ok. Otwierały i zamykały sie szyby po przytrzymaniu przycisku a teraz nie chce mi działać. proszę o poradę i pomoc.

Z góry dziękuję za odpowiedz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

mam problem z kluczykiem od passat b5 z 1997r., gdy kupowałem go dostałem jeden kluczyk (trzy przyciski bez żadnej diody, jedyna dioda jaką mam to w drzwiach), który nie działał bo miał podobno zużyte baterie. Dziś wymieniłem baterię i niestety mój pilot w ogóle nie reaguje. Nie wiem co jest grane. Czy mógłby ktoś mi pomóc?

Edytowane przez kobra1986

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poniekad problem rozwiazalem, juz mi pilot reaguje na to jak klikne przycisk (dioda swieci - hura) pozostaje kwestia walki z "zsynchronizowaniem" go z centralka

 

--

 

zadzialalo, sposobem z 2 kluczami:) ... pozostaje problem, czasem nie reaguje na klikanie (jakby mial jakies zwarcie)

Edytowane przez maxblink

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam problem moge zamknac passata z pilota otworzycz bagaznik ale drzwi nie moge otworzyc mam 2 orginalne piloty i to samo diody w pilotach nie swieca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam mam problem moge zamknac passata z pilota otworzycz bagaznik ale drzwi nie moge otworzyc mam 2 orginalne piloty i to samo diody w pilotach nie swieca

 

Bosko się czyta takie posty :wmorde..... Wiesz co to są kropki i przecinki ?? :hmm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam takze problem z pilotem wymienilem baterie i przestal dzialac pilot.Centralny z kluczyka dziala tak jak dzialal kiedys lecz teraz musze zamykac auto z klucza od strony pasazera bo od kierowcy od lat byl zepsuty zamek i zamykac tylko jedne wlasne drzwi.Ateraz doszel pilot rozkodowany a musze biegac do pasazera. zapasowego nie mam pilotaa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Szwagier kupił passata b5 fl kombi 1, 8t i mamy drobny problem z kluczykami bardzo podobny jak w obecnym watku.

Więc wygląda to tak: są dwa kluczyki (scyzoryki) z 3 przyciskami. Jeden ma zlamany grot (moźe ktoś się orientuje jaki koszt dorobienia w aso?). Samochód zamyka sie z kluczyka a nie zamyka się z pilota centralny. W obydwu pilotach migają czerwone diody. Po włożeniu kluczyka w stacyjkę i włączeniu zapłonu blokuje drzwi do zgaszenia zapłonu. Próba zakodowania pilota w zamku drzwi nie pomogła, druga opcja z drugim kluczykiem na razie nie wchodzi w grę ze względów opisanych powyżej.

Czy to moźe być kwestia zakodowania vagiem czy coś z modułem komfortu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja robilem polskim Vagiem 4.9 tak jak w tym linku co podales i jest ok.Mruga Ci kontrolka w pilocie??Z kombinowaniem z kluczykiem w stacyjce a drugim w drzwiach u mnie nic nie dalo..

 

Witam.

Który kanał w polskim vagu 4.9 wchodząc w moduł komfortu odpowiada za programowanie pilotów???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności