Skocz do zawartości
Dzo-Dzo

Spoty -> Częstochowskie

Rekomendowane odpowiedzi

No słyszałem czekam na info z danymi od PiotrkaTDI i wkleje do wątku ze skradzionymi Passatami

 

może pomoże

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z racji tego , że wszyscy nie są zapisani do Naszej Wspaniałej grupy regionalnej i PW nie dojdzie do wszystkich:

 

GADŻETY FORUMOWE

info:

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?p=389192#post389192

Pozdrowionka :vw:

Edytowane przez rainman777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

W najbliższą niedzielę o godz.16 na parkingu Obi odbędzie się spocik autek grupy VAG

 

Zapraszam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie dam rady niestety o tej porze raczej :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

 

W najbliższą niedzielę o godz.16 na parkingu Obi odbędzie się spocik autek grupy VAG

 

Zapraszam :D

Szkoda , że tak późno parę autek będzie wracało z opłatka z Łodzi. Daj mi numer fona na PW jeszcze nie wiem o której będe wracał.

Pozdrawiam Miłosz :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie czas na pierwsze spotkanko w nowym roku :D może zorganizujecie jakiś fajny spocik w Częstochowie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie czas na pierwsze spotkanko w nowym roku :D może zorganizujecie jakiś fajny spocik w Częstochowie??

 

Spocik nie ma sprawy tylko że w Czę100chowie jest dwóch aktywnych userów ja i Mapet a reszta ??

 

Z braku Passato-maniaków chętnych na spota, dołączam się na spoty do kolegów z A4club.eu i A6klub.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Spocik nie ma sprawy tylko że w Czę100chowie jest dwóch aktywnych userów ja i Mapet a reszta ??l

A Zwierzu z Kasią :D??

 

Zorganizujcie fajnego spota to zajrzymy z grupy łódzkiej i Śląskie Hahary :582:

Zapraszamy rownież do zaglądania tutaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piotrze my sie udzilamy razem z mloda tylko ze jezdzimy dalej niz czestochowa tak jak widzies :P:P juz nie raz a chlopaki dziaja na terenie pozdrawiam.........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
piotrze my sie udzilamy razem z mloda tylko ze jezdzimy dalej niz czestochowa tak jak widzies .

 

No co Ty gadasz :582:??:rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie gadam ja literuje hejjjjjjj.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
piotrze my sie udzilamy razem z mloda tylko ze jezdzimy dalej niz czestochowa tak jak widzies :P:P juz nie raz a chlopaki dziaja na terenie pozdrawiam.........

 

Dokładnie, zwierzaczek atakuje spoty poza Cze-wą, i wcale się nie dziwie bo u nas nic się nie dzieje

 

 

 

p.s na forum zarejestrowanych jest 130 userów z samej Cze-wy plus okolice i zero chętnych na spota :confused:

Edytowane przez Tomis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie, zwierzaczek atakuje spoty poza Cze-wą, i wcale się nie dziwie bo u nas nic się nie dzieje

 

 

 

p.s na forum zarejestrowanych jest 130 userów z samej Cze-wy plus okolice i zero chętnych na spota :confused:

 

W takim razie może kiedyś Wy wybierzecie się razem z nami poza Cz-wę? Zabawa i ubaw gwarantowany :)

Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trzeba jeszcze miec czas :( ja go mam bardzo malo obecnie niestety :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
trzeba jeszcze miec czas :( ja go mam bardzo malo obecnie niestety :(

 

lukasz ja tez duzo pracuje i malo mam czasu ale jak sie zna termin wczesnie to sie da cos zrobiccc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spoko tyle ze ja mam jeszcze zonke w ciazy i 3 prace ;) oraz nie ma mnie na weekendy w czewie ... w tygodniu pracuje 7-23 ;) ale zawsze sie da cos wymyslic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
spoko tyle ze ja mam jeszcze zonke w ciazy i 3 prace ;) oraz nie ma mnie na weekendy w czewie ... w tygodniu pracuje 7-23 ;) ale zawsze sie da cos wymyslic

 

 

nie bedziemy sie tutaj przekrzykiwac kto ma wiencej roboty i miej czasu a jak bedzie mial to sie wybierz dalej niz czewaa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i jak tam ZIOMASY:-) kiedy spocik tyle ludzi z pasata a tylko tomi przyjezdza na spoty - ladan kicha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś reflektuje :

 

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=42894&page=8

 

Planujemy jeszcze z Łukaszem spota w Poraju , ale czekamy na bardziej ciepłe okresy więc co do terminu jeszcze nic nie wiadomo :(

Pozdrawiam Miłosz :vw:

Edytowane przez rainman777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylle jest ludzi z passata forum w cżestochowie a tylko ja tomii przyjezdzamy na spoty co wy ludzie wstydzicie sie czy co ?

 

wiecie ile super autek przyjezdza na spoty - a wy sieedzicie w domu i tylko internet - nie ma sie czego wstydzić zapraszamy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności