Skocz do zawartości
Gość YaPonczq666

Kodowanie immo w kluczyku

Rekomendowane odpowiedzi

Mam licznik ok b5 FL i chcę go założyć do B5 rocznik 98

Na liczniku nie ma zadnej kartki ani nie znam zadnego pinu.

Jak wiecie w liczniku jest zapisany immo co mam zrobić zebym nie musiał zmieniać kluczyków?? czy jest taka mozliwość??

Jesli masz licznik bez szyny Can to licznik od Passata B5FL nie bedzie działał prawidłowo. :( Ostateczność to zastosowanie wtedy can-adaptera ale to kolejne koszty i przekłamanie spalania.. Odnosnie adaptacji licznika i kodowania kluczyków jest wiele tematów na tym forum ;) Ps:W razie czego mam licznik z komputerem do Twojego Passata B5,TDI, z kodem PIN.. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam.

wiem, że tematów wiele ale sporo chaotycznych -stąd mój post. czy vagcom 311.2 zakoduje kluczyk do immo w moim pasku? jeśli tak to mam prośbę o szczegółową instrukcję - krok po kroku jak to działać? nie znam również kodu PIN

Edytowane przez miras82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie znasz kodu pin to Vag Com'em nic nie działasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak ściągnąć kod PIN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a jak ściągnąć kod PIN

VAG Tacho przycisk read PIN :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale i tak ten vag 311 moze nie zakodowac mu immo. Duzo przypadków jest że ten kabelek nie radzi adaptacji immo i trzeba lepszą wersję np vcds

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o vag 311 to stwierdzam że da się zakodować immo bo sam to robiłem. A kod odczytałem przez VAG Tacho.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie poradziłem VAG COM 3,11 FUL opcja Pin z czytałem zwykłym kabelkiem po rss-e i kluczyk zakodowałem właśnie VAG COM 3,11 Passat 2003 r IMMO 3.Szukać pytać tak jak ja to robiłem pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja sobie poradziłem VAG COM 3,11 FUL opcja Pin z czytałem zwykłym kabelkiem po rss-e i kluczyk zakodowałem właśnie VAG COM 3,11 Passat 2003 r IMMO 3.Szukać pytać tak jak ja to robiłem pozdrawiam.
to może byś opis zrobił dla potomnych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to może byś opis zrobił dla potomnych

 

popieram. mój problem to szczytanie PIN - vag tacho? jaki licznik wybrać do mojego paska? jakoś nie moge się połączyć- mam kabel OBDII

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mała idea, nie lepiej przełożyc transponder ze starego klucza do pilota.

I bez problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

naprawde nie rozumiem niektorych z WAs. tematow na forum nt kodowania kluczykow jest sporo. sa takie co maja kilkanascie stron ale zapewniam Was ze po przeczytaniu tematu od A do Z ZE ZROZUMIENIEM powinniscie zakumac o co kaman.

a jesli nie to odradzam zabawe w odczytywanie pinu i kodowanie kluczykow bo latwo mozna narobic szkod.

VAG TACHO, VAG CAN COMMANDER itp sluza do odczytu pinu i korekcji licznika (jest jeszcze kilka innych opcji ale mowimy o kluczkach)

VAG COM 311.2 da sie zakodowac kluczyk jesli ma sie pin. bez pinu nie da rady

VAG COM 311.2 tylko do aut nie CAN tj passat b5 i b5fl, golf 4 bora itd do aut CAN tj golf 5 touran itd VCDS.

kluczyk rowniez da sie zakodowac tymi programammi / fejsami do doczytu pin

 

i ostatnie info. kable do programow vag com i vcds nie zadzialaja z vag tacho i vag can i vice versa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może i ja zapytam...

Czy można odciąć/obejść immo w afn z '96r ?

Pytam ponieważ passkiem jeździ żona i raz miała problem ,,chyba z immo'' ponieważ odpalał i po chwili gasł. Auto stare więc nikt się na nie nie skusi, dlatego chętnie bym go się pozbył (immobilizera oczywiście) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

immo nie zalezy od tego jaki silnik masz. nie napisales jaki model bo teoretycnzie to moze byc to jesze b4. w b5 na 100% da sie obejsc immo programowo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo to jest b4 AFN , po wypowiedzi wnioskuję że jakaś szansa jest. Dobrze myślę??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do B4 to nie moge sie wypowiedziec bo nie mam doswiadczenia w tej materii. aczkolwiek wydaje mi sie ze programowe wylaczenie immo nie powiino nastreczac ogromnych problemow osobie ktora w tym siedzi na codzien.

dobry fachowiec kluczykowiec powinien dac rade. ale poszukaj dobrego a nie pana mietka co ma 1 maszyne i potrafi tylko kopiowac klucze przy jej pomocy a slowo immobilizer to dla niego czarna magia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, moja dziewczyna zgubiła kluczyk do samochodu z immobilajzerem. Okazalo się że zapasowy nie ma immo - sluzy tylko do otwierania drzwi. Nie znam kodu PIN Szukam osoby z Warszawy lub okolic (samochód stoi pod Pułtuskiem) która pomoże zakodować czysty kluczyk do immobilajzera. Samochód to Seat Leon 2001r 1.9TDI. Zainteresowanych proszę o kontakt 792 350 023.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam, moja dziewczyna zgubiła kluczyk do samochodu z immobilajzerem. Okazalo się że zapasowy nie ma immo - sluzy tylko do otwierania drzwi. Nie znam kodu PIN Szukam osoby z Warszawy lub okolic (samochód stoi pod Pułtuskiem) która pomoże zakodować czysty kluczyk do immobilajzera. Samochód to Seat Leon 2001r 1.9TDI. Zainteresowanych proszę o kontakt 792 350 023.

Rafał, daj ten post w tym dziale: http://forum.vw-passat.pl/forumdisplay.php?f=41

Prędzej się ktoś znajdzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam, moja dziewczyna zgubiła kluczyk do samochodu z immobilajzerem. Okazalo się że zapasowy nie ma immo - sluzy tylko do otwierania drzwi. Nie znam kodu PIN Szukam osoby z Warszawy lub okolic (samochód stoi pod Pułtuskiem) która pomoże zakodować czysty kluczyk do immobilajzera. Samochód to Seat Leon 2001r 1.9TDI. Zainteresowanych proszę o kontakt 792 350 023.

Trochę daleko,bo mógłbym ci to zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najszybciej to chyba bedzie jak kupisz kabelki i sam zakodujesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności