Skocz do zawartości
Gość stefanoo

wymiana oleju w tiptronic-u??

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie przy wymianie chlodnicy trzeba bylo dolac ok 0.7l oleju. 3 miesiace wczesniej mialem caly wymieniany.

 

No to mnie nie pocieszyles :) bo myslalem ze auto dojedzie o wlasnych silach do serwisu :/ ale widze ze chyba bedzie ciezko a nie chcialem na lawete brac bo to dodatkowe koszta :/, a nie wiem jaki byl wczesniej nalany olej a mieszac olejow nie mam zamiaru. No nic dziekuje bardzo za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to mnie nie pocieszyles :) bo myslalem ze auto dojedzie o wlasnych silach do serwisu :/ ale widze ze chyba bedzie ciezko a nie chcialem na lawete brac bo to dodatkowe koszta :/, a nie wiem jaki byl wczesniej nalany olej a mieszac olejow nie mam zamiaru. No nic dziekuje bardzo za pomoc.

Nie wiem czy ubytek 0,7l jest duzy. Ktos pisal, ze poprzedniemu wlascicielowi przy wymianie oleju zalali tylko 4l.

Po kupnie pojechal sam na wymiane i zalali mu ok 6l. Wiec ubytku bylo 2l i skrzynia nie padla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy ubytek 0,7l jest duzy. Ktos pisal, ze poprzedniemu wlascicielowi przy wymianie oleju zalali tylko 4l.

Po kupnie pojechal sam na wymiane i zalali mu ok 6l. Wiec ubytku bylo 2l i skrzynia nie padla.

 

No tak ale nie chce ryzykowac rozwalenia skrzyni bo to koszt 3 kk a laweta wyjdzie zdecydowanie taniej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No tak ale nie chce ryzykowac rozwalenia skrzyni bo to koszt 3 kk a laweta wyjdzie zdecydowanie taniej
Ewentualnie holowanie na odpalonym silniku i dzwignia na N, jesli za daleko nie masz do podjechania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ewentualnie holowanie na odpalonym silniku i dzwignia na N, jesli za daleko nie masz do podjechania.

 

Nie no to odpada bo mam 40 km. Zobaczymy cos wykombinuje jak poskrecam do kupy wszystko ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności