Skocz do zawartości
Gość mały1

Roleta

Rekomendowane odpowiedzi

CaldO, roleta byla dokupiona z 7 lat temu, jak nie wiecej ;) i była zdemontowana w autoszrocie więc całkiem możliwe, że byłą kompletna a co do montażu to nie pamietam co tam było robione.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jako że jestem świeży (od 2 tygodni mam B4), proszę Was o informację jak (o ile jest to możliwe) wyjąć roletę, bez demontażu prowadnic, tylko przykrycie. Miałem ostatnio do przewozu większe kartony. Złożyłem siedzenia, zsunąłem roletę, ale ona przeszkadzała aby w pełni zrobić z B4-ki małą ciężarówkę. Po prostu nie chcę czekoś wyłamać.

 

PozDDRówka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na początku prowadnic są takie dwie małe klapki wciskasz je i roletę musisz pociągnąć do siebie. Trudno tam coś urwać:6:57:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

Jako że jestem świeży (od 2 tygodni mam B4), proszę Was o informację jak (o ile jest to możliwe) wyjąć roletę, bez demontażu prowadnic, tylko przykrycie. Miałem ostatnio do przewozu większe kartony. Złożyłem siedzenia, zsunąłem roletę, ale ona przeszkadzała aby w pełni zrobić z B4-ki małą ciężarówkę. Po prostu nie chcę czekoś wyłamać.

 

PozDDRówka

 

 

tak jak n_radzik napisał, wciskasz klapki, łapiesz roletę za jej koniec (przy kanapie) i zdecydowanym ruchem do siebie, aż wyskoczy z takich zaczepów i masz ją wyjętą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomas151

nie ma żadnej różnicy przekładałem z B4 na B3 i pasowała elegancko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś może jakieś fotki, jak taką roletę zamocować?

Z góry dziekuję :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to tych mocowań nie potrzeba. Trza mieć tylko odpowiednie dziury w tych plastikach na podszybiu żeby małymi srubkami przykrecic prowadnice.

A prowadnice to mam 2 do opchniecia za 5 dych jakby kto chciał. Na alledrogo wołają koło 100 jakby co.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bomkallo

hm, a szloby napchac troche tawotu w prowadnice coby nieco wyciszyc?:P nie zwracam uwagi, ale moze by cos pomoglo:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Camell990

Ja kupiłem paska bez rolety...i kupiłem za 50zł z prowadnicami w idealnym stanie od b4...poprostu starszy gość miał takowe b4 na części i nie wiedział w jakiej cenie może być taka roleta więc powiedziałem mu 50zł i się zgodził:D Żadnych pęknięć nie ma na niej ani rys czy przetarć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A poweidzcie mi, nie mam auta przez jakiś czas więc się nie przyjrzę sam... te końcówki (rolki) rolety, które jeżdżą w prowdanicach da się je wymienić ? Dwie ostatnie roloki mam jakby wyłamane, więc jak tylko minimalnie krzywo pociągnę za roletę to mi cały czas jej koniec wypada z prowadnic :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się do tematu rolet.

A czy ktoś z Was próbował dopasować do B3 albo B4 roletę inną niż oryginalna?

Zwijaną z innego modelu?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientuje si może ktoś czy do paska b4 pasuje jakaś roleta zwijana?

Ja w swoim wozie roletkę z prowadnicami mam zdemontowaną i się zastanawiam nad zakupek a te "harmonijki" to tak sobie mi się podobają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może taką dopasujesz

 

810686568

Ta jest od mondeo ,możesz jeszcze dopasować od B5 ale cenowo to ta z forda jest za grosze (ceny z allegro)

 

Ale tak na marginesie to właśnie B3 i B4 miały najlepsze jakie dotąd wymyślili...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie :) bo te zwijane bardzo ladnie wygladają, ładnie zasłaniają ;) ale już nic na nich nie polożysz :D a na te z B3 i B4 można śmiało coś położyć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności