Skocz do zawartości
Gość Aker

Czy to mozliwe?? Zawieszenie w takiej cenie??

Rekomendowane odpowiedzi

A ja powiem tak, pracuje gosciu w magazynie/hurtowni, ma mozliwość wzięcia towaru z maksymalnymi zniżkami siegającymi nawet do 50%, a co się z tym wiąże niemoże wystawić faktury ani rachunku (gdyz fizycznie wziął je własnie na jakąś firmę, która takowe zniżki posiada) i dorabia sobie na allegro. Ani złodziej, ani oszust ani podróba... :6:57:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra powiem tak. Umówiłem sie z kolesiem, przyjechał, pokazał towar, kupiłem i odjechał..:) A tak na poważnie towar wydaje sie oryginalny. Jeżeli jest to podróba to jest naprawde nieźle podrobiona. Jak założe powiem jak sie spisuje ale mysle że warto zainteresować sie tym towarem i go kupić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, nie chce zakładać nowego wątku dlatego podpinam się pod ten. W kwestiach zawieszenie jestem kompletnym laikiem. Zwracam się do was z prośbą o pomoc przy zakupie wszystkich potrzebnych części. Jeżeli kupię komplet z linka poniżej to co jeszcze będę musiał dokupić.

http://allegro.pl/item362784325_wahacze_oryginal_audi_a4_a6_vw_b5_b6_superb_wawa.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, nie chce zakładać nowego wątku dlatego podpinam się pod ten. W kwestiach zawieszenie jestem kompletnym laikiem. Zwracam się do was z prośbą o pomoc przy zakupie wszystkich potrzebnych części. Jeżeli kupię komplet z linka poniżej to co jeszcze będę musiał dokupić.

http://allegro.pl/item362784325_wahacze_oryginal_audi_a4_a6_vw_b5_b6_sup erb_wawa.html

jak chcesz wszystko wymienić to brakuje łączników stabilizatora i raczej można by zastosować nowe śruby ale to nie koniecznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie tego ci brakuje : łączników w kształcie litery C

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dokładnie tego ci brakuje : łączników w kształcie litery C

Chodzi o takie coś o ile dobrze zrozumiałem- http://allegro.pl/item356032384_lacznik_stab_audi_a4_a6_vw_passat_orginal.html

A i jeszcze jedno mam paska z 97 roku, czy te części będą pasować bez problemu. Dzięki za błyskawiczne odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

laiq, ten sprzedawca jak dogadasz się, da Ci gratis łączniki stabilizatora. Co prawda nie lemfordera, a jakieś tam zamienniki, ale u mnie w aucie jeżdzą i jest ok. Oczywiście cała reszta wahaczy w komplecie to ori LEM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy do tego zakupu lam dokupiłem do kompletu wszytskie śruby febi koszt 150zł. Wiec koszt wahaczy ze srubami to 1050zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość marlid

a po co ci nowe sruby ? stare sie zużyły ? załamka......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś zamontowałem sobie w końcu wachacze nowy komplet. Śruby też kupiłem, i całe szczęście bo jedna przy demontażu się urwała. Przy braku jednej śruby cała operacja by się przesunęła by się w czasie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SRUBY sie wymienia !! a szczegolnie w takich obciazanych elementach jak: zawieszenie, sprzeglo, glowica.

Sruby a w szczegolnosci nakretki maja tendencje do wyciagania sie gwintu. Dokrecenie i odkrecenie i ponowne dokrecenie nakretki powoduje, ze "zwijka" gwintu sie odksztalca i wyciera co powoduje, ze pozniej nakretka ma tendencje do samoodkrecania.

 

 

KOLES SPRZEDAJE ZAWIECHY FEBI i LEMFORDENA w dobrej cenie: tel. 503 767 402

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a po co ci nowe sruby ? stare sie zużyły ? załamka......

 

Być może powiem coś odmiennego niż większość użytkowników Passatów- śruby wraz z nakrętkami mocujące wahacze do nadwozia należy wymieniać na nowe przy wymianie(m.in. wahaczy).:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam pytanie gdzie w warszawie albo bliskich okolicach mozna kupic dobre zawieszenie na przod w dobrej niedrogiej cenie? zeby mozna bylo kupic na sztuki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a we wroclawiu macie kogos od kpl wahaczy z lacznikami stabilizatorow i srubami? chce ori lub lemfordera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktos moze dać mi na PM telefon do tego kolesia z wwa co na allegro sprzedawal te zawiasy za 899 zl ? bo jednak musze kupic a teraz juz na allegro nie ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ja szukam tel. do gościa od wahaczy LMO z allegro?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam,

 

Przeczytałem wątek i też jestem zainteresowany kupnem. Jak tam chłopaki po kolejnych tysiącach kilometów nadal wahacze w dobrym stanie??? Polecacie czy zmieniliście zdanie i lepeij kupić z innego źródła???

 

O proszę nikt się nie odzywa czyli rozumiem że nie ma na co narzekać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prosimy o odpowiedz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności