Skocz do zawartości
Gość Aker

Czy to mozliwe?? Zawieszenie w takiej cenie??

Rekomendowane odpowiedzi

teraz bralem 3 wahacze na jedna strone u daniellossa i polecam...pytalem czy jest mozliwosc zeby kpl byl za 1200 powiedzial ze wg niego nie ma opcji zeby to byl lemforder...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Chce zakupić kpl zawieszenia do mojego pasiorka:D

czy FEBI będzie dobrym rozwiązaniem? kolega mi też mówił o Ruville, co sadzicie? Komplet FEBI znalazłem na allegro za: http://www.allegro.pl/item1079925949_komplet_wahaczy_febi_audi_a4_a6_vw_passat_b5_b6.html

Warto??

Czy może polecacie jakiegoś innego allegrowicza który jest pewny i sprzedaje to co wystawi:D?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam.

Chce zakupić kpl zawieszenia do mojego pasiorka

czy FEBI będzie dobrym rozwiązaniem? kolega mi też mówił o Ruville, co sadzicie? Komplet FEBI znalazłem na allegro za: http://www.allegro.pl/item1079925949...sat_b5_b6.html

Warto??

Czy może polecacie jakiegoś innego allegrowicza który jest pewny i sprzedaje to co wystawi?

 

Warto, jeśli to oryginalne FEBI (Bilstein), to spokojnie na nich pośmigasz. Firma jest bardzo dobra, nie produkują chłamu, niektóre ich części dawane są na pierwszy montaż np. w Mercedes. Warunek konieczny - to musi być oryginalny FEBI.

 

Lemfordera bym w polsce nie kupił - nie ma takiej opcji. Tylko sprowadzony z głębokiej Germanii daje jakąś szansę na oryginalność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

danielloss - poszukaj kolesia z wroclawia na allegro tylko u niego kupuje i to kupe innych osob kupuje. tylko lemforder w orginale (najbardziej prawdopodobne) i nie ma szans na kpl za 1200zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

to jest totalny badziew 15 tysiecy i złom zmarnujesz kase . Co prawda udało mi sie wyciagnac od sprzedawcy 5 nowych wahaczy w ramach reklamacji ale i tak nie zmienia to faktu ze za 1200 zloty robi sie 15 do 20 tysięcy io jest złom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem właśnie przesyłkę z wahaczem Lemfa. Przekopałem forum pod kątem tego, jak odróżnić ORI od tureckiej podróby. Ogólnie powszechna jest opinia, że nie może być żadnego logo - mają być zeszlifowane kółeczka Audi. Tak też i jest. Piszą też niektórzy, że mają być jeszcze 2 rzeczy:

- wybita sowa w trójkącie (logo Lemfordera);

- na gumie powinien widnieć napis BOGE;

 

Potwierdzi ktoś ?

Czy można jeszcze jakoś odróżnić oryginalny Lemforder?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O napisie na gumie to nie słyszałem, ale logo z sową to jak najbardziej powinno być. I tłoczone a nie wybite.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[ATTACH=CONFIG]72461[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]72460[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]72459[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]72458[/ATTACH]Koledzy mam taki dylemat, siostra ma 3BG 02r. muszę jej znaleźć komplet dobrego zawieszenia przedniego, w sklepie znajomy za kpl. Lemfordera chce około 1400 zł. ale na allegro znalazłem coś takiego - może ktoś podpowiedzieć jak potraktować ten kpl. ORYGINAŁ czy podróba ???????????????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[ATTACH=CONFIG]72461[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]72460[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]72459[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]72458[/ATTACH]Koledzy mam taki dylemat, siostra ma 3BG 02r. muszę jej znaleźć komplet dobrego zawieszenia przedniego, w sklepie znajomy za kpl. Lemfordera chce około 1400 zł. ale na allegro znalazłem coś takiego - może ktoś podpowiedzieć jak potraktować ten kpl. ORYGINAŁ czy podróba ???????????????

 

To oryginalny wyrób do aut grupy VAG. Przynajmniej tak wygląda na zdjęciach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

normalnie lemforder sciera logo audi z kazdego wahacza itp sprzedawanego jako zamiennik, tylko te kupowane przez serwis maja loga. dziwne ze tu zostaly.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogły być "zajumane" :fajny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Danek,to się w pewnych kręgach zwie "pożyczone":D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u nas ludzie na to mówią "bo leżało" :lol3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności