Skocz do zawartości
Gość dany79

Gdzie ustawic w Warszawie LPG??

Rekomendowane odpowiedzi

Gość dany79

Witam. Chciałbym gdzies ustawic LPG ,u kogos kto naprawde sie zna, i powie czy to co jest załozone w moim samochodzie jest ok,mam dosyc tych fachowców co twierdza ze passat 1.8 pali 15-17 l/100.gazu .

Narazie pali mi ok 13 po miescie ale to nie problem,problem jest tego typu ze po wcisnieciu pedała w podłoge muli sie a jak zaczne puszczac przyspiesza.Dodam ze instalacja ma otwarte powietrze i nie jak w poldkach filtr zakryty a powietrze wchodzilo przez dziurke 1cm na 1cm.Jak to sie ma do wypalania zaworow i zuzycia silnika itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam podobny problem, przy bucie muli, jak odejmuję gaz to przyśpiesza. Ale moja instalka ma 3 lata, a kiedyś było normalnie. Dopiero przez ostatnie 4 misiące jest tak. Ja odwiedzam Klinika Autogazu ul. Wał Miedzeszyński 179 (sprawdź www) tam pracuje konkretny chłopak. Nie likwidowałem jeszcze tego "mulenia" u niego, więc nie wiem co poradzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość grzegorz k

Hej!

Ja swoją instalację założyłem z polecenia w Otwocku i działa bez zarzutu. Wygląda na to, że nieźle robią (adres to chyba Świderska 8 ).

Spalanie trasa 8,5 - 9,5 a w mieście 12-14 lpg oczywiście i sekwencja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Jeżeli chcecie żeby wasze Paski śmigały proponuję Nikosia w Jawczycach.

Miałem już parę aut na gazie i takiej wiedzy i kompetencji w wawie nie spotkałem.

Szczególnie lubi trudne autka i dziwaki.

Namiary w linku w moim podpisie.

 

Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dany79

Witajcie.

Byłem u speca....i niestety mulenie nie znikneło ale spalanie w trasie z kompletem na pokładzie i bagazami to 8,5l/100 gazu

chyba niezle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejka

 

A jesteś w stanie powiedzieć co tam masz zamontowane : jaki komputer jaki reduktor i jakie wtryskiwacze ?

 

Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dany79

Siema.

niewiele informacji moge podac,a instalacje mam juz od kilku lat a tym samochodem jezdze od roku.firma lovato wiecej nie wiem.:500:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega chyba na rekord idzie -- odgrzał kotleta sprzed sześciu lat -- brawo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności