Skocz do zawartości
Gość roberto

felgi

Rekomendowane odpowiedzi

7J ET30 R15 wchodzą na przód bez obcierania a z tyłu to jeszcze multum miejsca zostaje.

Jeden mm nie powinien wiele zmienić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak wleci jeszcze jakiś dystans żeby to jakoś wyglądało. Wielkie dzięki! Pozdrawiam! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Miałem robić osobny wątek, ale ten nie jest zbytnio zapisany, a poza tym dotyczy mojego pytania, którym jest: "Koła (felgi) mocowane do zawieszenia przez pojedynczą centralną nakrętkę mocującą". Czy da się zrobić taki mykes w BeTrójce, a jeśli tak, to w jaki sposób??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gniewko mozesz do nich zadzwonic http://www.szprychowe.pl/ i popytac. wiem ze maja adatery na felgi wlasnej produkcji. W zakladce cennik na dole strony sa podane rozstawy adapterow i instrukcja montazu.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki kielon.m :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czym myjecie felgi? Ja stosowałem z tego poradniku - http://www.motochemia.pl/czyszczenie-pielegnacja-alufelg-samochodowych-n-75.html preparaty od K2, ale słyszałem, że dobrze sprawdza się wybielająca pasta do zębów. Nigdy nie stosowałem tego sposobu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko.

Czy koła 15' 4x100 z taką opona: 15/50/195 i et 41 będę pasować do b3? Czy będę potrzebował jakieś pierścienie centrujące, dystanse? Niestety nie jestem za bardzo w temacie - 1 auto. Proszę o pomoc kolegów :-)

 

Z tego co wyczytałem to im większe et to koło bardziej chowa się do środka nadkola. Więc, czy z et 41 będzie wystarczająco miejsca z przodu?

 

@edit koła niby jeździły w golfie 2,więc chyba będą pasować?

Edytowane przez hanus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności