Skocz do zawartości
Gość pp5585

2 pytania :)

Rekomendowane odpowiedzi

Gość pp5585

Mam takie pytanie czy taka kierownica jest standardowo montowana w 3BG

 

s2fo.th.jpg

 

bo kolega ma 4 ramienna i twierdzi ze moja ma 3 ramiona bo mam wersje 1.8T (on ma TDI) to tak z ciekawosci. Moje pierwsze stwierdzenie po tym jak wsiadlem do jego samochodu to ze ma kierownica z 3B.. ale sam nie wiem.

 

Zauwazylem ze ludzie w passatach maja przycisk ESP (poprawilem) a ja go nie mam czy to oznacza ze nie mam ESP(poprawka) ? czy po prostu nie da sie u mnie wylaczyc?

 

A i tak z innej beczki da sie odkodowac bardzo stare radio VW alpha CC EU VWZ1Z1 taki zwykly kasieciak z zeszlej epoki. Bo kuzyn znalazl to auto na zlomie, za 5 funtow wyrwal i sami nie wiemy co z tym zrobic.A chlopak potrzebuje a szkoda mu wydawac 50 funtow czy 100 skoro nie jest melomanem i jezdzi autem za 2 tys zl :) Nie mamy zadnych papierow ale z dugiej strony kto by kradl takie stare sprzety.

Pozdro

Piotr P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie esd tylko esp jest to kontrola trekcji jeśli nie masz tego przycisku to znaczy że nie posiadasz kontroli stabilizacji i kontroli jazdy.Po drugie ty masz nowszą kierownice a twój kolega ma kier ze starszego paska i taką kiere montowano tez we wszystkich modelach silnkowych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hha

Kierownica 4-ramienna była standardem w 3BG a za dopłatą była kierownica 3-ramienna. Dodatkową dopłatą objęta była 3-ramienna i 4-ramienna kierownica obszyta skórą. Kolejną dopłatą była wielofunkcyjność w 4-ramiennej kierownicy no i oczywiście drewniany Top-Model z drewna orzechowego :)

 

Jak nie ma przycisku ESP to nie ma systemu ESP w samochodzie.

 

Jutro postaram Ci się podać kod do tego radia. Rozumiem, że dane które podałeś są kompletne tzn. nr. seryjny radia.

 

HHA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hha no to w takim razie od 96 roku az do końca wychodziły 4 raminne ? Ale nie ma czegoś takiego ze w 3B jest 3 ramienna tego fabrycznie nie było tak ? I tak samo ta 4 ramienna 3BG ma chyba inną poduche zgadza sie :)??

 

PS edytowałem troche zeby nie mieszać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hha

Chyba nie bardzo zrozumiałem co napisałeś ale 4-ramienna kierownica z tworzywa była standardem w wszystkich modelach 3B i 3BG wyłaczając z tego modeli wyposażenia Highline czyli mój :641:

Każda inna kierownica wymagała dopłaty. Ja miałem kierowicę 4-ramienna w skórze i kroju typu S-Line (skóra gładka + pikowana).

 

HHA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pp5585

VW alpha

nr seryjny radia: VWZ1Z1W1898668

Blaupunkt-Werke Gmbh

 

Dzieki :)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hha

Generalnie to cos mi nie pasuje to drugie W w tym numrze :) Zamiast litery powinna być tam cyfra.

 

Przejrzyj raz jeszcze:

 

Podaje pare kodów:

9362, 3659, 5471, 4867, 0555, 8028, 7993, 1764, 6240, 2116

 

Pozdrawiam

HHA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pp5585

jest dokladnie tak jak napisalem :( jak juz wspomnialem to stare radio.

Dzieki za kody sprawdzimy :) 2 na godzine

Wlasnie dorzucilem blaszke :)

numer2sy.th.jpg

 

Pozdro Piotr P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hha

Ja podałem Ci kody wygenerowane w cyframi od 0 do 9 w miejscu gdzie jest literka W

 

HHA

 

 

---------------------

PS. No i co z tym radiem? Jak nie to pomogę coś w środę bo jutro a w zasadzie z dziś na jutro mam wyjazd z jednym gościem po auto do Szczecina :)

 

 

 

.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pp5585

nie pasuja :( jak na razie.

zostaly jeszcze 2 do wklepania :)

 

Dzieki za wszystko.

Pozdrawiam .

Piotr P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności