Skocz do zawartości
Łysy

Nasze pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

Jedz tam na wymiane i niech Ci dadza odpowiedni, dzisiaj do 14 maja.

 

Zgadza sie, wymienilem, dzieki za podpowiedz, bo bylem przekonany ze w weekendy maja zamkniete.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak w innych, ale w Radziszewie zawsze w sobote jest otwarte :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak w innych, ale w Radziszewie zawsze w sobote jest otwarte :)

 

Bylem na Madalinskiego wiec bez problemu kupilem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Struga też w soboty czynne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na Struga też w soboty czynne :)

 

Dobrze wiedziec na przyszlosc bo nie sadzilem ze moze byc tam sprzedaz czesci.. :)

 

Mam pytanie , bo wlasnie jestem po wymianie tego waleczka od pompy oleju, co jaki przebieg proponujecie go wymieniac ? Pytam bo kupilem nowa turbine, poprzednia swoje oberwala bez smarownia i chcialbym zapobiec takiej sytuacji..

Edytowane przez Adamos87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim nie jest to wina tego *wałeczka* imbusa tylko gniazda w wałku wyrównoważającym które się wyrabia.

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

Panowie jaki akumulator polecicie do mojego dupo-wozu? bo ile znawców tyle opinii i już nie wiem co wybrać..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od 3.5 roku u mnie siedzi Perion P72R 72Ah 680A i problemow nie mam z tym, ze sporo jezdze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przede wszystkim nie jest to wina tego *wałeczka* imbusa tylko gniazda w wałku wyrównoważającym które się wyrabia.

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

Panowie jaki akumulator polecicie do mojego dupo-wozu? bo ile znawców tyle opinii i już nie wiem co wybrać..

 

No zgadza sie tylko ze waleczek jest ze slabszego materialu i dlatego wyrabia sie pierwszy, gniazdo mam w jak najbardziej dobrym stanie, nie jest moje pytanie czego to wina ze sie wyrabia, a co jaki czas warto go wymienic zeby miec spokoj, oczywiscie tak jak napisales pod warunkiem ze gniazdo do ktorego wchodzi walek jest wporzadku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
http://allegro.pl/vw-passat-b5-1-9-tdi-i5782510743.html#thumb/7

Witam

Panowie kto ma blisko do luknięcia na to auto ???

 

Wiem kto ma najbliżej, ale nie będę go (ich) wkopywał ;) Ja też mam niedaleko, ale mógłbym dopiero w sobotę tam skoczyć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto sie zajmuje sprowadzaniem/sprzedaza czesci do Passatow ? Potrzebuje nowe godne polecenia lampy przod do Passata 2001r.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisz do Weso.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Mam problem z lewym bixenonem skrętnym w B6. Czasami nie świeci światło drogowe, czasem wyskakuje problem z AFS, czasem po wjechaniu w dziurę światła samoczynnie opadają w dół po czym znów się podnoszą w swoją naturalną pozycję. W ASO stwierdzono urwany czujnik poziomu lamp przy wachaczu lewym tylnym. Zaproponowano wymianę całej lampy, bo ów część wychodzi ( podobno ) tylko z lampą. Nie muszę chyba pisać z jakim to się wiąże kosztem :) Więc moje pytanie brzmi - czy gdzieś w Szczecinie znajdę specjalistę, który zerknie na to i ewentualnie rozwiąże problem ? Jacyś specjaliści od xenonów ? Z góry dzięki za podpowiedzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W ASO stwierdzono urwany czujnik poziomu lamp przy wachaczu lewym tylnym. Zaproponowano wymianę całej lampy, bo ów część wychodzi ( podobno ) tylko z lampą

To pisz do kolegi Weso o sam czujnik lub szukaj na alledrogo 5minut roboty i po problemie... http://allegro.pl/vw-passat-b6-golf-v-jetta-czujnik-xenon-1k0941273g-i5788205848.html

numer czujnika wg Etki 1K0941273G

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

xenon w passacie b6 jest dość dziwnym tematem::)) w szczecinie nie znajdziesz nikogo kto to ogarnie, proponuje samemu, ja walczyłem, 3 razy lampe wyciągałem, aż w końcu używke kupiłembo nie chciało mi się już czujników kupować, , cała lampa z osprzętem kupiona i po problemie, jednak w używce to też nie mały koszt , kompletna lampa ok 1000 zł z czujnikiem sketu i przetwornicą. Za dużo zabawy żeby wymienić czujnik. Zrobiłem raz a porządnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję panowie za pomoc i szybką odpowiedź :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów :) jak ogarnę auto do wiosny to zawitam na jakimś zlocie. Jak na razie to tylko ksenon ogarnięty 2015-11-24 13.05.57.jpg

 

ale po wymianie żarników okazało się, że przetwornica w lewiej lampie także...

PZDR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto u nas jeździ bordowym B5 w sedanie ZKL z wlepą na klapie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Romano 2650

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności