Jump to content
Łysy

Nasze pogawędki na każdy temat

Recommended Posts

Cześć wszystkim. Gdzie w Szczecinie kupię instalację świec żarowych do 1.9tdi? Weso masz takie do załatwienia? Czy szukać używek?

Możecie polecić jakiś dobrych tunerów na pomorzu (między szczecinem i gdańskiem)? Najlepiej z hamownią :)

O proszę. Faktycznie, sporo jest pozytywnych opinii na jego temat w internecie. Dzięki :)

Leo najlepszy na zachodnim pomorzu. I do tego zajebisty kompan do paintballa. Ciekawe czy ma jeszcze ślad jak biliśmy się z pomorzanami :D

Witam kolegów z zachodniopomorskiego.Czy jest tu ktoś z Koszalina? Zastanawiam się nad tym passatem http://olx.pl/oferta/high-line-4x4-2-8-manualna-skrzynia-wyjatkowy-CID5-IDbDIVl.html#74f2db7a29;promoted i jest prośba żeby zerknąć na niego i ocenić czy wart jest tych pieniędzy.http://olx.pl/oferta/high-line-4x4-2-8-manualna-skrzynia-wyjatkowy-CID5-IDbDIVl.html#74f2db7a29;promoted

nie obiecuje ale moze znajde chwile zeby podleciec i zobaczyc :)

nie obiecuje ale moze znajde chwile zeby podleciec i zobaczyc :)

no to fajnie by było ,bo ode mnie to 650km ,wiem że samochód pochodzi z danii i ma potwierdzony przebieg.

A kogo to dziś spotkałem koło 12 w Mierzynie na światłach? (niebieski pasek z wlepą kierujący się na Lubieszyn)

Witam! mam pytanie posiada ktos w zapasie (wałek) wybierak do passata b6 2008 rok o dlugosc 7,7cm, w ASO sprzedali mi ten dluzszy 10cm i niestety to nie ten, a ze weekend to siedze z **** ;/

W soboty ASO czynne, leć wymień.

Podałeś VIN i dali nie taki co trzeba? Która to ASO?

W soboty ASO czynne, leć wymień.

Podałeś VIN i dali nie taki co trzeba? Która to ASO?

Bylem na zielonogorskiej bylem na madalinskiego to nie mieli.. wyslali mnie do radziszewa i tam dali mi po winie dluzszy walek. ;/

• Create New...

Important Information

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Terms of Use oraz Privacy Policy