Skocz do zawartości
Łysy

Nasze pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

Hahahahaha :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kamuflaż :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No w pierwszej chwili myślałem, że to auto Shafta, ale później zobaczyłem kierowcę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotrek w działaniach operacyjnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie z zabojstwa wracał :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O w mordę kamuflaż spalony :lol. Teraz będzie na binladena:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O w mordę kamuflaż spalony . Teraz będzie na binladena
Tylko sobie pejsów nie zapuszczaj. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wycieraczki mi padają.. jak je odpale, ledwo ruszą i już stoją, później próbują raz jeszcze, przesuną się pół centymetra i znów stoją.. idzie jesień, zaraz zima.. gdzie to zrobię? ;<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapewne wystarczy przeczyscic caly mechanizm :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie robiłem tego nigdy, a wiem, że łatwo pozbyć się przedniej szyby :P niemniej jednak spróbuję coś ta odkręcić i chociaż popsikać wd40..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja swoje sam sciagalem jak czyscilem podszybie :) zalatw sobie tylko jakis "sciagacz" do wycieraczek. A jak nie to jesttem oddalony jedyne 70km na dziki wschod :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wycieraczki mi padają.. jak je odpale, ledwo ruszą i już stoją, później próbują raz jeszcze, przesuną się pół centymetra i znów stoją.. idzie jesień, zaraz zima.. gdzie to zrobię? ;<

 

Miałem podobnie, rozkręciłem cały mechanizm, wyjąłem, rozebrałem i przeszlifowałem tulejki i sworznie wycieraczek + smar miedziany i śmiga elegancko :) czas operacyjny niecała godzina :) na terenie szczecina mogę pomóc. Nie mam ściągaczy do wycieraczek tylko :/

Edytowane przez Draganta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez nie mialem :) ale mialem sciagacz do lozysk maly i jakos poszlo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, po otwarciu drzwi slychac dzwiek otwartch drzwi, a jak je zamkne to slychac gdzies z okolic licznika-za licznikiem pikanie i do tego mrygaja mi swiatla postoju przod i tyl, czasami po paru sekundach to przejdzie a czasami po paru kilometrach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tez nie mialem :) ale mialem sciagacz do lozysk maly i jakos poszlo :)

 

Ja dałem rade z śrubokrętem i młotkiem :D i w dodatku szyba przeżyła :D

 

Panowie, po otwarciu drzwi slychac dzwiek otwartch drzwi, a jak je zamkne to slychac gdzies z okolic licznika-za licznikiem pikanie i do tego mrygaja mi swiatla postoju przod i tyl, czasami po paru sekundach to przejdzie a czasami po paru kilometrach.

 

Jeżeli dobrze zrozumiałem to piszczy sygnał "pozostawionych świateł" kiedy otwierasz drzwi? Bo nie wiem co ma znaczyć to "słychać dzwiek otwartych drzwi".

Jeżeli tak to mi to wygląda na zwarcie gdzieś na drodze: czujnik zamka w drzwiach -&gt; włącznik świateł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piszczy dzwiek otwartych drzwi z ktorym razem slychac takie tykanie jakby zegar tykal, a po zamknieciu drzwi same tykanie pozostaje przez jakies 30 sekund badz dluuuugo dluzej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Piszczy dzwiek otwartych drzwi z ktorym razem slychac takie tykanie jakby zegar tykal, a po zamknieciu drzwi same tykanie pozostaje przez jakies 30 sekund badz dluuuugo dluzej.

 

No to ja nie wiem i nie pomogę. U mnie nic nie piszczy jak otwieram drzwi :/ chyba ze podczas jazdy albo jak zostawię włączone światła. Dlatego nie mam pojęcia co to może być :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Miałem podobnie, rozkręciłem cały mechanizm, wyjąłem, rozebrałem i przeszlifowałem tulejki i sworznie wycieraczek + smar miedziany i śmiga elegancko :) czas operacyjny niecała godzina :) na terenie szczecina mogę pomóc. Nie mam ściągaczy do wycieraczek tylko :/

 

OK, mieszkam teraz w Sz-n więc jakby co, odezwę się :) nagle wycieraczki chodzą jak z salonu.. pewnie nie na długo, ale narazie w to mi graj bo nie mam kompletnie czasu na nic !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy dziś ok 13-14 po parkingu Outletu w Szczecinie nie kursował bus z J@ceq za kierownicą??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności