Skocz do zawartości
Łysy

Nasze pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

jakas dyktatura tutaj panuje;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strach się Was bać chłopaki ;) Faktycznie jakaś hierarchia tu chyba panuje ;) Kto jest szefem i przewodnikiem stada?

 

Zdjęcia super i wydaje mi się, że na spotkaniach też nieźle się bawicie...

Już się do Was zapisuję. Mam nadzieję, że zaadoptujecie i przygarniecie mnie... :D

 

Ps. Jacuś dziękuję za miłe przyjęcie :) Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aniula ale to wymaga wpisowego;d, sądze że każdemu bak do pełna zalejesz:D to sie jakoś dogadamy:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aniula witamy w gronie zachodniopomorskim. Kobieta z autkiem w gronie facetów - rodzynek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Aniula ale to wymaga wpisowego;d, sądze że każdemu bak do pełna zalejesz:D to sie jakoś dogadamy:)

 

W takim razie będę zmuszona opchnąć swojego Paska :669: ...

Może jakoś inaczej uda mi się do Was wkupić? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
aniula witamy w gronie zachodniopomorskim. Kobieta z autkiem w gronie facetów - rodzynek.

 

 

A dziękuję, dziękuję ...

 

Jacuś miło być rodzynkiem :)

 

A dla sprostowania - niestety Pasek jest tylko w połowie mój :669: Muszę chyba pomyśleć o rozdzielności majątkowej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A dziękuję, dziękuję ...

 

Jacuś miło być rodzynkiem :)

 

A dla sprostowania - niestety Pasek jest tylko w połowie mój :669: Muszę chyba pomyśleć o rozdzielności majątkowej ;)

Nie rób tego swojej drugiej połowie. U mnie ja siedzę na forum ale autko jest również w połowie mojej żony. A nawet powiem że ona nim głównie jeździ. Na forum ja siedzę, bo mam większe zdolności wybierania prawidłowego tego co jest na klawiaturze. Zresztą widac na zdjęciach że na spoty pomykamy razem. Dlatego pewnie i będziecie oboje nas odwiedzac. I oboje będziecie tak samo ciepło witani.

Pozdrowionka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie rób tego swojej drugiej połowie. U mnie ja siedzę na forum ale autko jest również w połowie mojej żony. A nawet powiem że ona nim głównie jeździ. Na forum ja siedzę, bo mam większe zdolności wybierania prawidłowego tego co jest na klawiaturze. Zresztą widac na zdjęciach że na spoty pomykamy razem. Dlatego pewnie i będziecie oboje nas odwiedzac. I oboje będziecie tak samo ciepło witani.

Pozdrowionka

 

Moj szanowny też najczęściej jest pasażerem :D

Wniosek z tego prosty - żony prowadzą najlepiej ;)

A odwiedzać to na pewno będziemy Was razem - jakoś wątpie, żeby pozwolił mi wybrać się na takie spotkanko samej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To witamy was oboje. Pozdrowionka dla lepszej połowy i powiedz żeby cię nie puszczał samej :D. Ma rację. Ja swojej też samej bym nie puścił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja żartowałem z tym tankowaniem;))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To witamy was oboje. Pozdrowionka dla lepszej połowy i powiedz żeby cię nie puszczał samej :D. Ma rację. Ja swojej też samej bym nie puścił.

 

Dla "lepszej" czyli dla kogo? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja żartowałem z tym tankowaniem;))

 

 

To dobrze, bo musiałabym pomyśleć o jakiej dodatkowej robocie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dla "lepszej" czyli dla kogo? ;)

No lepszą połową jak zawsze bywa jest chłop :D:P:mad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie wmawiaj Jacuś ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

J@cek :D podoba mi sie ten sposób myślenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to zdecydowanie nie jest miejsce do wyprowadzania was z błędu... Kiedys zrobię to na żywo :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oho już się boimy. Aniula tylko mnie oszczędź, ja już jestem starszym panem a ty kobitką młodą i sile wieku, myślę że Krzysiek jest w stanie przyjąc na się wszelkie ciosy. :D On jest młody i silny. Ale chłop i tak jest lepszą połową a kobitka pasującą albo nie do chłopa.:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Oho już się boimy. Aniula tylko mnie oszczędź, ja już jestem starszym panem a ty kobitką młodą i sile wieku, myślę że Krzysiek jest w stanie przyjąc na się wszelkie ciosy. :D On jest młody i silny. Ale chłop i tak jest lepszą połową a kobitka pasującą albo nie do chłopa.:D

 

No ciosów w dosłownym tego słowa znaczeniu nie zamierzam uskuteczniać ;)

Oj bójcie się moi drodzy, bójcie... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra Aniula w każdym razie serdecznie was witamy (oczywiście wraz z drugą połową). Zgłoś się do Derlysego on jest opiekunem, i on cie zapisze do naszej grupy. Czekamy na spotkanie na spocie, albo na drodze (wyszukuj wlepek forumowych na autach). Na forum jak zauważyłas dosyc sporawym na głównej stronie mamy shouta, który działa jak GG albo i lepiej. I tam można na bieżąco wymieniac się zdaniami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

derlysy jakąś godzinę temu był u mnie:)) aniula szukaj wlepek, sporo nas juz ma je na mieście

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności