Skocz do zawartości
Łysy

Nasze pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

Bartek kolega Tomek22 jest z Chociwla to może pw mu puść to może luknie.
I chyba Gregorius

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytat: Napisał Endrju

Bartek kolega Tomek22 jest z Chociwla to może pw mu puść to może luknie.

 

I chyba Gregorius

 

dzięki panowie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy ktoś mógłby podjechać i to sprawdzić:

http://otomoto.pl/nissan-x-trail-full-opcja-C19002148.html

 

będę mocno zobowiązany i piwko na zlocie na pewno do rąk własnych wręczę lub przekażę dla kogoś, kto podjedzie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I chyba Gregorius

z tego co wiem to Gregorius jest z Łobza lub jego okolic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ja proponuje, zeby na tylnej szybie umieszczac napis "nie jedzie własciciel"

 

Najpierw rodzice Łysego (ZGY ...CR?) ktorzy patrzeli sie na trąbiacego debila a dzisiaj... Dzisiaj w Nowogardzie patrze z daleka bodajze ZGL 18... i wlepka, no to na lewa strone i jade. Stanąłem obok, juz wyciągam ręke i chce zapukać w szybe ale cos mi tu nie pasuje... Maly3310 jest wyższy... jechał kto inny a ja znow bym sie zbłaźnił... :debil

 

Chociaz kiedy zobaczylem mine jakiegos faceta stojacego za mną to...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma tego złego - ile ja razy do Wesa w panice dzwoniłem że mu samochód ukradli - pamiętam jak bordowego jeszcze miał a ja pościg za Artminem urządziłem (jeszcze wtedy go nie znałem) hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pamiętam jak bordowego jeszcze miał a ja pościg za Artminem urządziłem (jeszcze wtedy go nie znałem)
Teraz tez można pomylić bo oba srebrne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo ,,, Mateusz dopisac nik, jaki jest przy naszych awatarach, bedzie bardziej wiadomo kto to za sterami jest ,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj w Nowogardzie patrze z daleka bodajze ZGL 18... i wlepka, no to na lewa strone i jade. Stanąłem obok, juz wyciągam ręke i chce zapukać w szybe ale cos mi tu nie pasuje... Maly3310 jest wyższy... jechał kto inny a ja znow bym sie zbłaźnił...
Haha to mój tata :) ja dzis dogorywam w domu po slubie u rodziny i trasie :).

 

A tak na marginesie to czy ktos wie gdzie w Zs jest jakis dobry serwis dotyczący naprawy CB Radia, bo moje cos wczoraj zaczeło szwankowac i nie było mnie słychac w trasie, na drugim radiu było widać jak bym cos mowil ale bez głosu i w dodatku zjarał sie bezpiecznik przy zmianie gruchy i nawet tego nie sprawdziłem już bo trzeba było jechać dalej. Dodam, ze do mnie wszystko dolatuje jak cos mowią.

Edytowane przez maly3310

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale by sie Mateusz nacioł ale to przecież swój

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A tak na marginesie to czy ktos wie gdzie w Zs jest jakis dobry serwis dotyczący naprawy CB Radia

 

Jarku podam Ci juto namiar na gościa, który naprawia radia CB, przypomnij mi tylko z rana na priva

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz tez można pomylić bo oba srebrne.

 

Dokładnie, z przodu jest różnica bo Weso ma spryski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale by sie Mateusz nacioł ale to przecież swój

 

Gorzej jakbym zobaczył jak to moje auto gdzies jedzie a ja bym nic o tym nie wiedział ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie, z przodu jest różnica bo Weso ma spryski.
Tak i weso ma kratkę bez znaczka, ale prawda jest taka że jak mijasz kogoś na drodze to w lusterku wstecznym zauważasz wlepkę i tak naprawdę mało szczegółów zapamiętujesz z przodu auta. A o spryskach to zapomnij, ciężko zauważyć nacięcia w zderzaku. No chyba że auto stoi. Wówczas możesz się przyjrzeć. Przykład z ostatnich dni jak sebus zauważył auto Bartka ale nie rozpoznał koloru (jeshu jak czarnucha można pomylić z granatem ;) ), ale pomijając nie rozróżnienie kolorów czasami na drodze odbywa się to tak szybko że chwilę to trwa jak dochodzimy kto to. Np. stojące auto Michalrx w tym samym miejscu co zwykle ;) zawsze rozpoznaję jak 2 dni temu. Ale w drodze już muszę się zastanowić kogo mijałem. Edytowane przez J@ceq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No fakt Jacku na drodze to ułamek sekundy i już nas nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Np. stojące auto Michalrx w tym samym miejscu co zwykle ;)

Hehe, to tak samo jak auto ARECKY'ego - praktycznie codziennie kiedy wracałem do domu Poznańską widziałem je w tym samym miejscu :P

 

A co do rozpoznawania na drodze to ja mam taką "manię" :D że już z daleka widzę Passata i staram się wychwycić wszystkie szczegóły, a w szczególności to czego brakuje mojemu :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a w szczególności to czego brakuje mojemu

a potem brakuje tamtemu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a potem brakuje tamtemu

Hehe :P Nie mam czasu na śledzenie :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi jeszcze nic nie brakuje :P chociaż ostatnio ktoś się nie bał i... moja antenkę od CB :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności