Skocz do zawartości
Łysy

Nasze pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

w szczecinie nie pamiętam na jakiej ulicy jest firma prawnicza CITO , ja korzystałem z ich usług gdy miałem kolizje, ubezpieczalnia nie chciała zapłacić za wypadek nie z mojej winy oczywiście całości

 

Ale w koncu zaplacili? Ile prowizji wziela CITO?

 

Zapłacili prowizja 15%

 

Cito mieści się na ul Dąbrowskiego vis a vis wieżowca obok rodzynka

zajmują się odszkodowaniami z OC i z tego co słyszałem odszkodowaniami z AC się nie zajmują ale nie wiem tego bezpośrednio od nich więc można się spytać

prowizji biorą 25% ale tylko jeśłi wygrają sprawę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witaj Jacku czyli nici z odpalenia , spróbował bym jednak wymienić oby dwie , wiem ze unas w pracy tez był taki przypadek, a mamy dwa takie meroly ,ale w ersji osobowej ,ale nie duzy bus, i w wersji dostawczej, i tak samo w tych w dwóch padły batyrki, powymieniali na nowe, i teraz nie przypominam sobie, jak oni to odblokowali, chyba cos na podobnie jak w vw , zamykali i otwierali drzwi kluczykiem, i zaprogramowali go jakos to tak oni to kombinowali ,i jeżdżą spróbuj tak a nóz zaskoczy .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.celem.pl/

tutaj masz mojego znajomego ktory zajmuje sie odszkodowaniami,jak bedziesz chcial tam uderzyc daj znac na pw

Edytowane przez kris87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witaj Jacku czyli nici z odpalenia , spróbował bym jednak wymienić oby dwie , wiem ze unas w pracy tez był taki przypadek, a mamy dwa takie meroly ,ale w ersji osobowej ,ale nie duzy bus, i w wersji dostawczej, i tak samo w tych w dwóch padły batyrki, powymieniali na nowe, i teraz nie przypominam sobie, jak oni to odblokowali, chyba cos na podobnie jak w vw , zamykali i otwierali drzwi kluczykiem, i zaprogramowali go jakos to tak oni to kombinowali ,i jeżdżą spróbuj tak a nóz zaskoczy .
Autko pojechało na lawecie do podjuch, zobaczymy co mechanicy od mercedesa wymyślą. Ale dzięki za poradę, będę im to też sugerował. Niech się bawią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zejnowski widzialem ze potrzeba ci grafy pod pci-e ja mam jakies 2 gforce jak cos to moge ci dac zebys se sprawdzil czy dobre sa jak cos to ci oddam za grosze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie kto robił cytrynówke z przepisu Shafta? bo się przymierzam i szukam opini

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie kto robił cytrynówke z przepisu Shafta? bo się przymierzam i szukam opini
A tam po co ci opinia, jak wali w łeb to dobra. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dlatego pytam:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no dlatego pytam:)
Shafta zapytaj. :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie kto robił cytrynówke z przepisu Shafta? bo się przymierzam i szukam opini

Zrób ze dwie butelki do szybkiego przetestowania :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
http://www.celem.pl/

tutaj masz mojego znajomego ktory zajmuje sie odszkodowaniami,jak bedziesz chcial tam uderzyc daj znac na pw

 

Danke. Jakby co dam znac ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytat: Napisał Weso

Panowie kto robił cytrynówke z przepisu Shafta? bo się przymierzam i szukam opini

 

Zrób ze dwie butelki do szybkiego przetestowania

no w sumie Fajrant to nie będzie więc nie wiem czy będzie Ci smakował:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weso lepiej zrób kilka tych butelek :P mogę Ci cytrynki dostarczyć czy to z soku już gotowego się robi? Bo ja też się chętnie na degustacje piszę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie kto robił cytrynówke z przepisu Shafta? bo się przymierzam i szukam opini

Robiłem z księżycówki,piłem-opinia nawet po dodaniu miodu kwasna ze mozna pic szklanką i nie czuc alko,tylko potem scina z nóg.

ja tam wole swoją księżycówke z zapalanym cukrem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Autko pojechało na lawecie do podjuch, zobaczymy co mechanicy od mercedesa wymyślą. Ale dzięki za poradę, będę im to też sugerował. Niech się bawią.

 

Podobnie miałem w motocyklu ktory tez miał imo - słaba bateria i nie odpalił, w dwoch pilotach do tego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytat: Napisał Weso;

Panowie kto robił cytrynówke z przepisu Shafta? bo się przymierzam i szukam opini

 

Robiłem z księżycówki,piłem-opinia nawet po dodaniu miodu kwasna ze mozna pic szklanką i nie czuc alko,tylko potem scina z nóg.

ja tam wole swoją księżycówke z zapalanym cukrem...

a ja przepis poprosze:D, to mamie w calej kuchni porozstawiam:d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie kto robił cytrynówke
Wielu na tym forum
z przepisu Shafta
Może nie przepis Piotrusia ale forumowy http://forum.vw-passat.pl/showpost.php?p=131942&postcount=7
bo się przymierzam i szukam opini
Krzychu który wątek nie otworzysz wszędzie są opinie na temat tego napoju, a najwięcej w wątkach zlotowych. Bo tam jest zawsze wielu smakoszy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem wiem, tylko szukam sprawdzonego przepisu:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wiem wiem, tylko szukam sprawdzonego przepisu
Eno te są jak najbardziej sprawdzone mam szukać fotek i wklejać? Jak ja piłem , jak pił Łysy, jak pił Artmin, jak pił Dładki, jak pił Shaft, jak pił....... jak pili inni?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie no wiem wiem i kkazdy chwalil:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności