Skocz do zawartości
Łysy

Nasze pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

Mimo że widziałem passatka Piotra0488 , "Weglowóz" ( wstyd było nie zauważyć bo felgi widać było z kilometra)

Zapewne mówisz o zielonych felgach;) Ale takowe posiada "Wegiel" i jego "Weglowoz" a nie Piotr0488

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ariel pomiędzy Piotrem a Węlgowozem postawiłem przecinek:p Piotra passata widzę co zlot na Wilkach więc ciężko było by mi pomylić te dwa samochody :P

 

chodzi o pył z scierajacych sie klockow hamulcowych.. ???

 

Tego nie zauważyłem, chyba że miał coś na wewnętrznych rantach felg :D

Edytowane przez PINIO VW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ariel pomiędzy Piotrem a Węlgowozem postawiłem przecinek

Fakt. Przeoczyłem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Qtwa obejrzałem fotki i żałuję że mnie nie było na cult style. Podejrzewam że jeśli impreza będzie coroczna to pobije vw-manię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
upolowani dzisiaj w Wilczych laskach

 

Zgadza sie ipreza byla gruba nawet sie minelismy hehe

 

To nie wszystko co było do oglądania Byłem przez godzinkę ale i tak aż oczy bolały Mimo że widziałem passatka Piotra0488 , "Weglowóz" ( wstyd było nie zauważyć bo felgi widać było z kilometra) to udało mi się dorwać tylko Witka Jacek żałuj że nie byłeś

 

A fakt koczowalismy od Soboty a jak widziales gdzies ,,Ksiedza w okularach,, to bylem ja a pozniej normalnie hehe

 

chodzi o pył z scierajacych sie klockow hamulcowych.. ???

 

Nie o nick (ksywe) haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wegiel, widziałem jak już wyłaziłem ze zlotu że wyjeżdżasz z miejsca postoju gdzieś paskiem :P ale nie byłem na tyle odważny żeby wejść ci pod koła :D a żebym wiedział to przybyłbym na jakiegoś grillą w sobotni wieczór z małym zaopatrzeniem :P

Edytowane przez PINIO VW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą okaleczyłem passka

Musiałem wywalić HIDy, jutro przegląd a jakiś ...uj policmajster czepia się HIDów (dorabia się stopnia) i diagności nie chcą się narażać. Auto świeci jak bym mu wstawił świeczki. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Musiałem wywalić HIDy, jutro przegląd a jakiś ...uj policmajster czepia się HIDów (dorabia się stopnia) i diagności nie chcą się narażać. Auto świeci jak bym mu wstawił świeczki.

 

hehe ja tam mam już spokój z xenonkami i nikt mi nic już nie zarzuci :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hehe ja tam mam już spokój z xenonkami i nikt mi nic już nie zarzuci
Tak tak wiem Bartku. Może w ciągu roku zamontuję spryskiwacze do lamp i kupię w Jafrze samopoziomowanie, jeśli wcześniej nie sprzedam auta. Jak na razie na lampy z homologacją mnie nie stać, spłacam meble kuchenne przez 2 lata i pożyczyłem też forsę teściom tak że jestem spłukany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jeśli wcześniej nie sprzedam auta.

Żeby załatać dziurę budżetową czy kupić nowego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak na razie na lampy z homologacją mnie nie stać, spłacam meble kuchenne przez 2 lata i pożyczyłem też forsę teściom tak że jestem spłukany.

 

Jacku ja przez te mieszkanie i kredyty także jestem spłukany, jak widzisz nawet na spoty już nie jeżdżę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Żeby załatać dziurę budżetową czy kupić nowego?
Myślę nad kupnem czegoś innego, dziury i tak nie załatam przez 2 lata ale mogę ją powiększyć. :P

Może obiecane podwyżki będą, może Jola rzuci palenie, może...... Zawsze trzeba myśleć pozytywnie. :D

Jacku ja przez te mieszkanie i kredyty także jestem spłukany, jak widzisz nawet na spoty już nie jeżdżę.
Wiem, wiem Bartosz ale na jakimś spocie w Sz-cinie byś się pokazał. Bo już zaczynam zapominać ludzi. Do Pawła zajadę może w tym tygodniu i jego zawsze sobie przypomnę. Zresztą jak można zapomnieć jak sobie przypomnę odwieczne pytanie " Czy w..... k...... ? " :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nawet na spoty już nie jeżdżę.

to juz nawet z kims nie mozesz sie zabrac? :[ nieladnie nieladnie Bartku ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to juz nawet z kims nie mozesz sie zabrac? nieladnie nieladnie Bartku

 

nikt nie proponuje więc się sam nie pcham :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

J@ceq nie tak łatwo sprzedać, każdy by chciał dobry ale za darmo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Endrju a Ty co w domu spóźniłeś się na pociąg?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Endrju a Ty co w domu spóźniłeś się na pociąg?

 

Po nocce jestem, wolne jeden dzień i już od leni wyzywają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj lekko ochrzciłem paszczaka :( i jutro na warsztat wstawiam. aby uniknąć małego boom - baba wyskoczyła mi z podporządkowanej , odbiłem i wpadłem na gałąź leżącą na drodze , rozwaliłem osłone przegubu i potrzaskałem osłone silnika :( mam tylko cichą nadzieję , że jutro podczas wizyty u mechaniora nie wyjdzie nic więcej :(

 

---------- Post added at 17:24 ---------- Previous post was at 17:21 ----------

 

nikt nie proponuje więc się sam nie pcham

Bartosz jak będę się wybierał na spot , mogę Ciebie zabrać , ostatnio makssa na Wilcze laski zabierałem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności