Skocz do zawartości
Łysy

Nasze pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, Świdwin i okolice? Dzieję się coś? [emoji2]

 

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zależy co masz na myśli?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieje się ... Endrju pewnie codziennie grzeje dzida 120 pospiesznym od Koszalina do Szczecina :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ba dzida 120 to podstawa. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie gdzie mogę wgrać nowe mapy do nawigacji fabrycznej RS 510 w rozsądnej cenie oczywiście w Szczecinie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To zależy co masz na myśli?

Spoty :)

 

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To w dziale zachodniopomorskie są podawane tematy a nasz opiekun i tak powiadamia na priv, także już nie długo pewnie coś będzie organizowane. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prędzej forum padnie niż Adam coś wymyśli :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe przetrzezwieje to coś ogarnie.;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napiszę jeszcze tutaj, dziś: Szczecin, ul. Mickiewicza, Passat kombi z tablicami GCZ, pozdrowienia! Niestety zdjęcia nie zrobiłem a zaparkowalem z tyłu, spieszyl em się na spotkanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawaj Adaś szybko jakiś wiosenny spocik...Pomogę jak coś ;)

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

Panowie gdzie mogę wgrać nowe mapy do nawigacji fabrycznej RS 510 w rozsądnej cenie oczywiście w Szczecinie

 

A masz płytkę? Chodzi Ci pewnie o v14? Ja mam ale czasem navka twierdziła że płyta zła a nowej jeszcze nie wypalilem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

A masz płytkę? Chodzi Ci pewnie o v14? Ja mam ale czasem navka twierdziła że płyta zła a nowej jeszcze nie wypalilem.

 

Plyty nie mam. Dzwoniłem i podobno na ul. Ślaskiej chlopaki robia. Cena 150zl za aktualizacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadam banalne pytanie, czy po odpięciu aku w pasku b6 2006r będę musiał na nowo wprowadzać kod od rns310? Gdzieś coś obiło mi się o uszy że ten kod zapisuje się w liczniku podczas pierwszego wpisania...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będziesz musiał wpisać kod.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to kiepsko. Nawi miałem dokupowaną w serwisie, ale nigdzie w kwitach nie mam od niej książeczki ani żadnego kodu gdzieś zanotowanego. Może będzie gdzieś zapisane na obudowie radia, ale wątpie. Pewnie skończy się wizytą w aso.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do kazdej navi jest dołączany kartonik z pinem. Jak go nie masz to albo poprzedni wlasciciel zgubil albo nie mial albo zapomnial dac ;)

Sa spece ktorzy na stole moga nadac nowy pin do navki.

I masz racje - po odpieciu aku (rozumiem ze wymieniasz na nowy) i podpieciu ponownie nie powinno wolac o pin. Navka komunikuje sie z boardem i sprawdza czy jest ten sam co poprzednio. Jak tak to bez pinu, jak nowy to trzeba wklepac pin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poprzedni właściciel dał mi wszystkie kwity co miał, a jak gadałem czy aku odpinał to mówił że nie. Przejrzałem jeszcze raz kwity i nic nie mam od navi, mam tylko ori instrukcje rcd. Navi była dokładana w aso 2011. Jeszcze jutro sprawdzę czy nikt "mądry" nie napisał pinu na obudowie, a poza tym spróbuję złapać kontakt z jeszcze wcześniejszym właścicielem. Co dziwne to nie mogę się vagiem połączyć z navi, ani poprzez łączenie do radia, ani do navi. Próbowałem też na włączonym navi ale bez skutku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze opisz dokładnie procedure próby łaczenia się do navi, jakim kablem itd.

Nie ma takiej możliwości żeby nie można było sie podpiąc vcds do navi. Szczegolnie ze dokladana w aso.

Masz wysietlanie informacji z navi/radia miedzy zegarami na fisie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności