Skocz do zawartości
Łysy

Nasze pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, dołączam się do pytania moje turbo AVF już jest trup potrzebuje je zregenerować Szczecin-Stargard ew Goleniów? i na jakie koszta się mniej więcej szykować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisz do Leo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Prawdopodobnie pada mi już turbo doszczętnie i chciałbym przy okazji wstawić do swojego ASV turbo od AWX albo od razu BRD

turbo z BRD to kaprysne urzadzenie... polecam AWX / AVF - jesli nie planujesz wyscigow na 400m - turbina ze 130PD wystarczy do sprawnego poruszania sie po drodze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale tu cisza..... :-)

 

No to ja zapytam. Szukam sprawdzonego zamiennika albo najlepiej oryginalny nowy kluczyk (może być bez wnętrzności) do b5fl :-) ktoś gdzieś coś kupował i jest bądź nie zadowolony? :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemano, zna ktoś ten wóz??

http://allegro.pl/volkswagen-passat-170km-skora-highline-dsg-i6501785556.html?utm_source=Viber&utm_medium=Chat&utm_campaign=Private#thumb/6

Kumpel jest zainteresowany, może ktoś podpowie czy warto po niego pedałować... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to ja zapytam. Szukam sprawdzonego zamiennika albo najlepiej oryginalny nowy kluczyk (może być bez wnętrzności) do b5fl :-) ktoś gdzieś coś kupował i jest bądź nie zadowolony? :-)

ja kiedys kompletny kupowalem u tego i dzialal :)

http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=13605902&search_scope=user&bi_s=archiwum_allegro&bi_m=seller-more&bi_c=Product

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

Siemano, zna ktoś ten wóz??

Moze Adam bo jest z Polic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Siemano, zna ktoś ten wóz??

http://allegro.pl/volkswagen-passat-170km-skora-highline-dsg-i6501785556.html?utm_source=Viber&utm_medium=Chat&utm_campaign=Private#thumb/6

Kumpel jest zainteresowany, może ktoś podpowie czy warto po niego pedałować... :)

 

Ja nie znam tego auta. Po rejestracji wnioskuję, że niecały rok temu został zarejestrowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to i Warzymice nawet ;)

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

Ale w ogloszeniu jest

lokalizacja: Police

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po fotelu kierowcy wniosku że ma te "167000km" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie szukam sprawdzonego, dobrego elektryka na terenie Szczecina.

Nie działa mi jedna lampka oświetlenia podsyfitki - przednia prawa. Wszystko sprawdzone, żarówka jak i oprawa żarówki są w porządku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiada ktoś może szybkozłączkę do IC ? Kupiłem turbinę od 130(mam silnik ASV) i orginalny nie pasuje, potrzebna jest jakaś przejściówka, może ktoś posiada taką lub wie gdzie można kupić?(link do aukcji albo lokalizacja miejsca). Starałem się poszukać sam ale nie wiem jak dokładnie tego szukać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki leo za linki, dzisiaj przyszła redukcja bo znalazłem już sobie szybciej, po prostu szukałem pod hasłem "szybkozłączka" i podobne, aż w końcu wpadłem na tą redukcję. Przy okazji zamówiłem sobie zestaw do zaślepienia EGR(flansza+zaślepka). Jutro idę do warsztatu dorobić przewód olejowy(wyczytałem, że najlepiej dorobić elastyczny - koszt do 80zł zamiast kupować nowy za 170zł). Czekam na wszystkie graty i w niedziele biorę się za składanie auta. Przy okazji zastanawiam się czy nie kupić kolektora ssącego od ARL'a, czy po prostu nie wyczyścić swojego ASV. Generalnie jest trochę rzeźby(redukcja, przewód olejowy(zapiekł się i ukręcił), mocowanie wydechu idzie pod innym kątem) ale mam nadzieję że będzie warto :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klubowe ramki, za późno zauważyłem i ciężko było zrobić zdjęcie. W każdym razie pozdrawiam klubowego kolegę :)

 

41jlBLj.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mr x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Klubowe ramki, za późno zauważyłem i ciężko było zrobić zdjęcie. W każdym razie pozdrawiam klubowego kolegę :)

 

41jlBLj.jpg

 

akurat małżonka jechała ale też pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto chętny na tradycyjne spotkanie w Glinnej? Wstępnie termin, jeśli Adam potwierdzi, to niedziela 23 października.

Czas się spotkać, może nowe osoby wpadną? Albo starzy użytkownicy nowymi autami ;) Pogadać, porównać auta, skasować błędy ;)

A dla zgłodniałych grill w kominku. A dla spragnionych wszystko we własnym zakresie ;)

 

PS. Corsy też zapraszamy :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahhah bardzo smieszne :P Niestety ja ten weekend w Poznaniu :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przywieziesz hot dogi z ikei? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności