Skocz do zawartości
Łysy

Nasze pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

długo już tam stoi, też go mijam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja ustrzeliłem Hypera w piątek ok 17 koło liceum nr 5 na Ofiar Oświęcimia.

A w niedziele ok 18 JurkaW na Struga na światłach z Gryfińską.

 

Pozdrowionka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, po juniora w przedszkolu byłem, a jeszcze kolegę spotkałem, to się moje dzieciaczki z jego córą wpakowały do Passata i rozp.ierduchę robiły kiedy my gadaliśmy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czolem zaloga, orientuje sie ktos czy do wszystkich 2.0tdi miski olejowe sa takie same?? Gwint od sruby spustowej dokonal zywota a nie mam czasu na zabawy w tulejowania gwintowania etc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowionka Artur

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chopy, mam problem z pozycjami z lewej mańki.. nie pali ani przednia pozycja ani tylna :F wymieniałem żarówki po 2 razy, żeby wykluczyć zakup szajsownych.. z tyłu wypinałem kostke i chuchałem dmuchałem, nic nie dało - raczej to nie jest problem jeśli nie pali również na przodzie..

 

jakiś pomysł? coś moge jeszcze sprawdzić sam czy jutro do elektryka mam sie zgłosić? mam przegląd do niedzieli i pewnie sie przypierdzielą jak pojade tak :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bezpiecznik 99%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
bezpiecznik 99%

 

kurde zapomniałem napisać, że też sprawdzałem .. oczywiście, jeśli bezpiecznik jest w tej tablicy w lewej części deski rozdzielczej po otwarciu drzwi kierowcy i zdjęciu osłony :) ale sprawdze jeszcze raz może..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdz. Kolega mial podobny problem. Jak mierzył to byl przeplyw pradu. Ale na tyle tlumilo ze zarowki juz nie swiecily. Podmien bezpiecznik na inny zeby wykluczyc ze to on ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cholera, musiałem być dobrze na**bany, kiedy sprawdzałem te bezpieczniki na mazurach - sokole oko nie dostrzegło nic złego :P faktycznie bezpiecznik był spalony.. dzięki za sugestie, żeby jeszcze raz sprawdzić, bo by ewentualny elektryk beke ze mnie kręcił :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem Passata B5 kombi z naklejką klubową z lewej stronie na klapie, tablice ZST 465** na szczecińskim Niebuszewie, pozdrowienia. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbował ktoś usuwać konto na Facebook'u? Bo ja nie mogę, albo nie wiem jak :) Kasuje, kasuje i nadal jest! Fucking shit :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ustawienia -> bezpieczeństwo -> dezaktywuj konto ?

 

nic innego nie znalazłem :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem tego z 10 razy i cały czas konto istnieje, można się logować po wylogowaniu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ariel https://www.facebook.com/help/224562897555674 tam masz link do pełnego trwałego usunięcia konta. Po przejsciu procedury nie loguj się bo tam chyba jest czas ( strzelam 14 dni ) który oni daja na zasadzie "jeśli się rozmyślisz " inaczej bedziesz miec wiecznie konto.

 

Skasuj / zapomnij / ciesz się życiem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spokojnie - login zostaje na zawsze na fb. nawet jakbys chcial wrocic za 5 lat ;)

jak nie wierzysz to sporobuj sie zarejestrowac za 2 m-ce na tego samego maila co wczesniej - na 99% dostaniesz info ze juz istnieje i czy chcesz sie do niego zalogowac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Szukam ogarniętego warsztatu do założenia pełnego FIS Stargard / Szczecin.

Kogoś polecicie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam warsztatu co klei szyby w Szczecinie.

Potrzebuje przykleić listwy drzwiowe bo delikatnie odchodzą a najlepiej podobno na klei do szyb.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A po co Ci warsztat? Klej do szyb 15-20 zł w każdym sklepie motoryzacyjnym...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A po co Ci warsztat? Klej do szyb 15-20 zł w każdym sklepie motoryzacyjnym...

 

I co myślisz że sam sobie poradzę?? Bez doświadczenia??

Te listwy są tylko na klej czy też na jakieś zaczepy które mogą sie połamać??Mowa o B7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności